Şimdi Ara

AliExpress 11.11 Shopping Fest için kupon kazanma

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
551
Cevap
31
Favori
39.133
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 11.11.2014 tarihinde binlerce indirimle Shopping Fest yapacak olan AliExpress aktivitelere şimdiden başlamış.

http://activities.aliexpress.com/1111_shopping_festival.php

Benim anladığım kadarıyla 3 yol ile indirim kuponları kazanabilirsiniz;

1- Pop-up parcel oyunu oynayarak. Günde 3 kere oynayıp Coins kazanıyorsunuz. Sonra bunları indirim kuponuna çeviriyorsunuz. Kuponlar sadece 11 Kasım'da kullanılacak.

AliExpress 11.11 Shopping Fest için kupon kazanma

2- Sağ taraftaki QR code'u okutup sallamatik oyun ile 200 Coins geliyor.
    QR kodu Aliexpress app'den okutacaksınız, search bar'ın yanında kareler var, ona basınca okuyor.

3- Ayrıca sayfanın en altında günlük kuponlar dağıtılıyor.

4-7 Kasım ve 7-11 Kasım arası farklı olaylar da olacak. Bunları da zamanı gelince konuya ekleyeceğim.

Not: Kampanyanın güme gitmemesi adına Yurtdışı... konusu yerine ayrı konu açmayı uygun gördüm.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi deblod -- 28 Ekim 2014; 11:18:50 >

• hediyeler çok az, ama coinsler biriktirilebiliyorsa çok iyi
  • Takip
  • Takip bilgisayara geçince bakayım
  • Ufaktan duser biseyler.
    Takippp
  • quote:

Orijinalden alıntı: Maestro26

Ufaktan duser biseyler.
    Takippp
    10 dk.da 1000 coinden fazla kazandık. Telefona indirdiğiniz uygulamada sınırsız sallayabiliyorsunuz. Uğraşırsanız 1 günde 7000 coin birikir
  • Takip
  • quote:

Orijinalden alıntı: ThaDe

Takip
    çeklerde alt limitler var baktıysanız.
  • Ayyaş Pilot kullanıcısına yanıt
    thanks bro
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ayyaş Pilot

10 dk.da 1000 coinden fazla kazandık. Telefona indirdiğiniz uygulamada sınırsız sallayabiliyorsunuz. Uğraşırsanız 1 günde 7000 coin birikir

Hocam sallamanın bir tekniği var mı? Bir türlü yapamadım, try again deyip duruyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mahmut716

thanks bro
    sallamatik işini çözemedim sallıyorum sallıyorum 3 5 geliyor hep
  • Ben ay sonunu bekliyorum cadılar bayrami büyük ihtimalle güzel kampanyalar olur.
    Buda,güzelmiş tşk
  • Buyincoinsteki gibi 1 coin 1$ değildir demi yoksa üstte ki mesajlarda bin coins ten fln bahsediliyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: tt.us

Buyincoinsteki gibi 1 coin 1$ değildir demi yoksa üstte ki mesajlarda bin coins ten fln bahsediliyor
    takip
  • quote:

Orijinalden alıntı: mitxen

takip

Alıntıları Göster
    sallamatik olayını bende çözemedim qr kodu okutunca aliexpress in uygulamasını indir diyor uygulama zaten bende kurulu ancak uygulamanın neresinde sallamatik?
  • 19/2 veya 39/5 le alicaklarimi bi aliyim
  • quote:

Orijinalden alıntı: diegoforlan

sallamatik olayını bende çözemedim qr kodu okutunca aliexpress in uygulamasını indir diyor uygulama zaten bende kurulu ancak uygulamanın neresinde sallamatik?

Yukarıya da yazacağım çünkü benim başıma da geldi.

QR kodu Aliexpress app'den okutacaksınız, search bar'ın yanında kareler var, ona basınca okuyor.

Bu arada buradan 1 puan bile kazanamadım. Tekniğini anlayan arkadaşlardan yardım bekliyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi deblod -- 28 Ekim 2014; 11:23:59 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: deblod

quote:

Orijinalden alıntı: diegoforlan

Yukarıya da yazacağım çünkü benim başıma da geldi.

Bu arada buradan 1 puan bile kazanamadım. Tekniğini anlayan arkadaşlardan yardım bekliyorum.

Alıntıları Göster
    Benimde iki sorum olucak sürekli shake again yazıyor sallamanın bir şekli mi var??

Birde Bu sayfadaki begeniler yeteri sayıya ulastıgı halde indirimler gerçekleşmemiş? Bir saati günü mü var okudum ama ben bir bilgi göremedim bilen bi arkadaş varmı?

• quote:

Orijinalden alıntı: kulak_kiri

Buyincoinsteki gibi 1 coin 1$ değildir demi yoksa üstte ki mesajlarda bin coins ten fln bahsediliyor

Belki bin coins 1 dolar gibi bir ayar çekerler..
  • quote:

Orijinalden alıntı: kulak_kiri

Yok hocam ilk mesajda var işte. mesela 300 coins 1$ gibi. 800 coins 5$.

Açıkçası çok yukarılara çıkma taraftara değil zaten gümrük limitine yaklaşmamak lazım.

Ben sadece 1 gün parsel oyunu ile 665 puan aldım. Ama sallamatik bir türlü yapamadım.
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.