Şimdi Ara

Aliens vs Predator 3™ (ÇIKTI) (36. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
989
Cevap
0
Favori
70.002
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3435363738
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: charcharodon carcharias
    quote:

Orijinalden alıntı: fero01
    alın size dx11

Bu sponsor olmuş hali ise; olmamış halini düşünemiyorum.

Yalnız şöyle bir şey var bu sorunlar yığını sadece korsan sürümlerde oluyor olabilir, orjinal sürümde sorun yaşayan olup olmadığına bakmak lazım, eğer varsa ondan sonra laf saymaya başlarız yoksa oyun yapımcıları yerine oyunu kıranlara laf saymamız lazım

• Neyse bende 15GB kota yokmuş. Ayda 99TL veriyorum ama rezil bağlantım. Dün akşam 9 gibi Steam'den indirmeye başladım bugün 11:30'da hala tamamlanmamıştı. Sonra D&R'a geldiğini duydum hem de 72TL. Umarım sabredemeyip indirdiğime değer.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Moo-hyuk

Kasıntı problemine çözüm bulamayınca mecbur texture detayını normale düşürdüm anca öyle oynanıyor. Yav oyuna Marine'le başladım, başlamaz olaydım ne lanet bir iştir hayatımda hiç bir oyunda bu kadar sıçradığımı hatırlamıyorum. O kadar korkutmamasına rağmen arkadan aniden Alien gelip çakınca bi sıçrıyor insan , zaten ortam da zifiri karanlık acizlik hissini çok iyi vermişler Marine oynarken bile aciz hissediyorsun. Bu arada Marine görevindeki şu kraliçe uzaylıyı nasıl öldüreceğiz bilen, geçen var mı? Önündeki şalteri indirdim biraz yandı sonra bitmek bilmeyen uzaylı istilası başladı öldürdükçe yenileri geliyor, çözemedim mevzuyu.

o şalteri indirdikten sonra kraliçenin üst köşelerinde kırmızı şeyler var sıcaklıktan kızarmış onlara ateş edip patlatıcaksın

Moo-hyuk
    +1 ben orjinal aldım sorun yaşıyorudm steamden hatalı dosyayı bulup düzelttim şimdi hiç sorun yok

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 1 HiT u DowN -- 22 Şubat 2010; 16:37:45 >

• alien son görevde 2 tane taşın üstüne basıp bir vidyo girmesi lazım ama oyundan atıyor .. enterasan
  • Çok şükür kazasız belasız(10 kere ölmüşüm tabi ) human görevlerini tamamladım neydi o öyle ya. Predator'e geçtim oh dünya varmış ya insan psikolojikman rahatlıyor gerilim havası azalıyor Predator olunca her alien tokatladığımda buranın kabadayısı benim ulan bas git diyeceğim utanmasam .

İlginçtir Windows Ses kalitesini "24 bit, 192000 Hz (Stüdyo Kalitesi)" yapınca bölüme girerkenki yükleme ekranlarında oyundan atıyor. "24 bit, 48000 Hz (Stüdyo Kalitesi)" yapınca da atma sorunu düzeliyor fakat oyunda bazı ses günlüklerinde ve ara videolarda ses olmuyor. En sorunsuz "24 bit, 44100 Hz (Stüdyo Kalitesi)" ayarlarıyla oynanıyor. Eğer benimki gibi ses sorununuz olursa bu ayarı yapıp deneyin.

• oyunda options menusunda çok az seçenek var optionmlrı başka bi yerden ayarlayabilirmiyiz sevmediğim bir iki efekti kaldırmam lazım
  • alien son bölümündeki atma problemini halledemezsem oyun bitmiştir benim için, marine e bulaşmam bile :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: arda29

quote:

Orijinalden alıntı: METNER

quote:

Orijinalden alıntı: adilazimdegilx

Oyunu doğru dürüst oynayabilmek için ayarları en düşüğe aldım. Böyle bir şey oldu:

arkadaşlar böyle bir sorun var bu nedir nasıl düzeltiriz başka arkadaşta bu durumdan muzdarip...

bu sorun bendede vardı mp demoda steam kurulu ise my games>oyuna sağ tıklayıp properties..>local files>Verify integrity of game cache... yapın yükleme bitince sorunun çözülmesi lazım

benim my games bölümünde hiç bişey yok boş orası....(((

• dx11 e çözüm bulundumu beyler ?orjinal oyun alanlardamı dx 11 oynayamıyor?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ps3_wii -- 22 Şubat 2010; 22:02:49 >
  • Ses olayını çözebilen yokmu acaba

win 7 64 bit oyun razor yükledim hiçbir sorun yok çalışıyor ama oyunda ses yok nedendir anlam verebilmiş değilim
  • Bu ne ya herkeste farklı sorun ben daha yüklemedim bakalım ben de ne sorun çıkacak
  • @1 Hit u down
    Marine ile oynarken silah kullanımını hiç beğenmedim en başında direk bıraktım.Vuruş hissi vermediğinden bıraktım , beceremediğimden değil.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Galactus

Neyse bende 15GB kota yokmuş. Ayda 99TL veriyorum ama rezil bağlantım. Dün akşam 9 gibi Steam'den indirmeye başladım bugün 11:30'da hala tamamlanmamıştı. Sonra D&R'a geldiğini duydum hem de 72TL. Umarım sabredemeyip indirdiğime değer.

Steam de sorun olabilir. Bazen siteler de sorun olabiliyor arkadaşım. Mesela ben rapid den hep 104 ile 124 Kb/s arası dosya indiriyorum hep ama kırk yıl da bir kimi dosya nedense 54 kb/s geçmiyor

Ama şu da var ülkemiz alt yapısı aşırı yüklenmeleri kaldırmıyor.
  • 1mb internetle bunu indirmeye kalksam herhalde bilgisayar bir hafta açık durması lazım 16 gb oyun
  • 3.69 gb'lık rip sürümü de mevcut ben onu indirip oyunu sağ salim bitirdim, herhangi bir kırpma yoktu sadece ara videoların kaliteleri düşürülmüş herhalde. Tabi kurarken 32gb boş alan istiyor ve 1 saat civarı kurulumu sürüyor onu da belirtmeden geçmeyeyim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-4F4EC4307 -- 23 Şubat 2010; 0:53:46 >
  • arkadaşlar oyunu ilk kurudm açıldı oyadım sonra format attım pc ye tekrar kurdum crack yaptım gerekli programları kurdum ama şöle bir hata aldım lütfen yardımcı olun...

Hata Bu
    http://www.zshare.net/image/728976433fbe1cd2/
  • - yannız bu predatorun son silahı ( spoiler olur isim vermiyorum ) orantısız güçlü olmuş yahu bu silahın aslıda böyle değildi tabi ben fazla kullanmıyorum öbürtülü öldürmek daha eğlenceli ve daha zorlayıcı
  • Ben mi bir şey kaçırdım acaba Predator'un en son silahı bende mızraktı o da bi atıyorsun 5-6 saniye sonra anca bi tane daha atabiliyorsun o zamana kadar Alien kafamıza biniyor tek vuruşta hedefi yamultsa da atışlar arası süre uzun olduğu için Alienlere karşı zayıf kalıyor ki ben Alienlere karşı mızrağı çıkarmaya cesaret edemiyordum

Bu arada oynaması en sinir bozucu Alien'di, bitirene kadar başım döndü zemini, tavanı, duvarı arayana kadar gözlerim şaşı oldu, oyun bitti benim mide bulantım yarım saat gitmedi hiç bana göre değilmiş, ne silah ne bir şey kuyruk sallaya sallaya dolaştık ortalarda. Oyunun oynaması en zevkli ırkı Predatordü.

• arkadaşlar oyunu ilk kurudm açıldı oyadım sonra format attım pc ye tekrar kurdum crack yaptım gerekli programları kurdum ama şöle bir hata aldım lütfen yardımcı olun...

Hata Bu
    http://www.zshare.net/image/728976433fbe1cd2/

Kimse Yok Galiba Böle Bir Sorunla Karşılaşan...
  • Predator e alıştıktan sonra oynaması en keyifli ırk.İnsanda tırsarak ilerle alienda başın dönsüm predatorde ise yine tetiktesin ama teknoloji yanında silahların gelişmiş heleki son silah ve 3. silah gerçekten çok iyiydi kullanmasını öğrenince 3-4 alien veya insan öldürebiliyorsunuz.Yine görüş modları kızılötesi ve alienlara özel görüş çok iyi olmuş mesela kızılötesinde alien göremezken alien modundada insanları göremiyoruz böylece sürekli değiştirme heyecanı oluyor...Oyun aslında başarılı ancak grafikler ve optimizasyon konusunda aynı şeyleri söyleyemeyeceğim.
  • 
Sayfa: önceki 3435363738
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.