Şimdi Ara

Aliens vs Predator 3™ (ÇIKTI) (35. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
989
Cevap
0
Favori
69.997
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3334353637
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bu oyunu nsaıl silebiliirm?Elle silmek istemiyorum windowsa zarar veriyor..
  • quote:

Orijinalden alıntı: master of darkness

bu oyunu nsaıl silebiliirm?Elle silmek istemiyorum windowsa zarar veriyor..

your uninstaller diye bi program var onu dene. registry kayıtlarından tut oyuna dair her şeyi silip süpürüyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: wildlove

quote:

Orijinalden alıntı: master of darkness

bu oyunu nsaıl silebiliirm?Elle silmek istemiyorum windowsa zarar veriyor..

your uninstaller diye bi program var onu dene. registry kayıtlarından tut oyuna dair her şeyi silip süpürüyor.

Teşekkürler..Deneyeceğim..Olmadı..Sanırım bunun sitemde registry kaydı bile yok..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi master of darkness -- 21 Şubat 2010; 19:14:22 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Megailker

oynadık 3 bölüm geçtik altımıza bile pisledik kendimizi de tekzip edelim bari.. oyun kasıyor vallahi, ortalama 40-50 fps ama çatışmalarda 30a 20lere düşmesi yetiyor.. 1280*1024 9800gt her şey en yüksekte aa 0.. nvida için en az gtx260 gerekli sanırım, doğru düzgün oynayabilmek için.. mafia 2 çıktığında böyle kasarsa oturur ağlarım

ben de daha oyunun başlarındayım. oyunu normal seyrederken 60 fps de oynatıyor ama iş çatışmalara gelince 18- 20 lere düşürüyor. bir de fişek yakınca anında 20 fps ye düşüyor.(el feneri yok mu bu oyunda?) patch la falan düzelir mi acaba? bu arada oyun işlemciyi pek kullanmıyor. ram de yeterli. ani takılmaların nedenini anlayamadım.

• İlk başlarda aliene pek sıcak bakmıyordum ama şimdi alien in bağımlısı oldum çok hoşuma gitti alien.Predator da çok güzel iyi yansıtılmış ama bir tek marineyi beğenmedim resmen yem yapmışlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: scientist8

quote:

Orijinalden alıntı: Megailker

oynadık 3 bölüm geçtik altımıza bile pisledik kendimizi de tekzip edelim bari.. oyun kasıyor vallahi, ortalama 40-50 fps ama çatışmalarda 30a 20lere düşmesi yetiyor.. 1280*1024 9800gt her şey en yüksekte aa 0.. nvida için en az gtx260 gerekli sanırım, doğru düzgün oynayabilmek için.. mafia 2 çıktığında böyle kasarsa oturur ağlarım

ben de daha oyunun başlarındayım. oyunu normal seyrederken 60 fps de oynatıyor ama iş çatışmalara gelince 18- 20 lere düşürüyor. bir de fişek yakınca anında 20 fps ye düşüyor.(el feneri yok mu bu oyunda?) patch la falan düzelir mi acaba? bu arada oyun işlemciyi pek kullanmıyor. ram de yeterli. ani takılmaların nedenini anlayamadım.

el feneri t ile açılıyor baktığın yeri aydınlatıyor

Th3InferNal
    oynamayı bilene hiçte yem değil, özellikle team death matchlerde genelde marine ler kazanıyor.

• predator iken bile alien çıktığında zıplıyorsam marine görevlerinde ne yaparım kim bilir
  • Ses kalitesini ayarladım gene Directx11'le oynarken videodan sonra attı. AVP.exe'den girdim DVI-D Out of Rage 33.7 KHz/30Hz dedi monitör ve kapandı. HDMI ile bağladım oyun pencere içinde açıldı oyuna başladım ama görüntüler iğrenç ve sallantılıydı. Orijinalini alacaktım ama dükkanlara gelmemiş. Telekom'un 8Mb kullanıcılara hakkaniyet adına koyulan 15GB limiti devam ediyor mu bilmediğimden Steam'den indiremiyorum. Aynı sorunlar orijinalde de oluyor mu? ATI 5970 kartla düşük çözünürlükte oynamak pek hoş değil.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Galactus -- 21 Şubat 2010; 21:54:16 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: adilazimdegilx

Oyunu doğru dürüst oynayabilmek için ayarları en düşüğe aldım. Böyle bir şey oldu:

arkadaşlar böyle bir sorun var bu nedir nasıl düzeltiriz başka arkadaşta bu durumdan muzdarip...

• Kasıntı problemine çözüm bulamayınca mecbur texture detayını normale düşürdüm anca öyle oynanıyor. Yav oyuna Marine'le başladım, başlamaz olaydım ne lanet bir iştir hayatımda hiç bir oyunda bu kadar sıçradığımı hatırlamıyorum. O kadar korkutmamasına rağmen arkadan aniden Alien gelip çakınca bi sıçrıyor insan , zaten ortam da zifiri karanlık acizlik hissini çok iyi vermişler Marine oynarken bile aciz hissediyorsun. Bu arada Marine görevindeki şu kraliçe uzaylıyı nasıl öldüreceğiz bilen, geçen var mı? Önündeki şalteri indirdim biraz yandı sonra bitmek bilmeyen uzaylı istilası başladı öldürdükçe yenileri geliyor, çözemedim mevzuyu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: _RadagasT_

quote:

Orijinalden alıntı: Mikami Teru

Oyun Game For Windows LIVE destekli mi ?http://www.microsoft.com/games/en-US/Live/Pages/catalog.aspx listede gözükmüyor fakat umarım destekliyordur. 15 GB boşuna indirmim

Değil,oyun Steam destekli.

Hay allah kahretsin bu steam'i

• quote:

Orijinalden alıntı: METNER

quote:

Orijinalden alıntı: adilazimdegilx

Oyunu doğru dürüst oynayabilmek için ayarları en düşüğe aldım. Böyle bir şey oldu:

arkadaşlar böyle bir sorun var bu nedir nasıl düzeltiriz başka arkadaşta bu durumdan muzdarip...

bu sorun bendede vardı mp demoda steam kurulu ise my games>oyuna sağ tıklayıp properties..>local files>Verify integrity of game cache... yapın yükleme bitince sorunun çözülmesi lazım

• quote:

Orijinalden alıntı: Moo-hyuk

Kasıntı problemine çözüm bulamayınca mecbur texture detayını normale düşürdüm anca öyle oynanıyor. Yav oyuna Marine'le başladım, başlamaz olaydım ne lanet bir iştir hayatımda hiç bir oyunda bu kadar sıçradığımı hatırlamıyorum. O kadar korkutmamasına rağmen arkadan aniden Alien gelip çakınca bi sıçrıyor insan , zaten ortam da zifiri karanlık acizlik hissini çok iyi vermişler Marine oynarken bile aciz hissediyorsun. Bu arada Marine görevindeki şu kraliçe uzaylıyı nasıl öldüreceğiz bilen, geçen var mı? Önündeki şalteri indirdim biraz yandı sonra bitmek bilmeyen uzaylı istilası başladı öldürdükçe yenileri geliyor, çözemedim mevzuyu.

Predatorde aşırı güçlü değil askerler bile öldürebiliyor.4-5 alien geldimi yine baya zorlanıyorsunuz.

• simdide oyun save yapmıyor marine ile baya ilerlemistim ama hiç save yapmamıs oyunu tekrar açtım en başından başlıyor nasıl oyun bu ya
  • alın size dx11
  • quote:

Orijinalden alıntı: Faivelley

Predatorde aşırı güçlü değil askerler bile öldürebiliyor.4-5 alien geldimi yine baya zorlanıyorsunuz.

Desene Predator'den de tırsa tırsa oynayacağız demek ki oyunda sözü geçen ırk Alien , diğerlerinden bi cacık olmaz. Bu arada Kraliçeyi öldürmeyi buldum, o bölümü geçtim. Gözümün içine bakıyormuş koca patlayıcı variller bitmek bilmeyen alienlerle kan ter içinde uğraştığımdan görememişim, iki tane gl mermisiyle devrildi boyu devrilesice, umarım kurumuştur soyları başka bir kraliçe daha yoktur

• şuan 4 bölüm alien oynadım predatorda tırstığımın 1 gramı tırsmadım, hiç tırsmadım hatta oldukça eğlenceli hatta alien oynamak keklik gibi marine avlıyorsun mis temiz iş
  • quote:

Orijinalden alıntı: aragorn_35

arkadaşlar benim şöyle bir sorunum var ben oyununa başlıyorum introları geçiyorum introlarda ses var sorun yok ama introlardan sonra oyun başlıyor ama ses gelmiyor böyle bir problem yaşayıp çözen var mı? sistem windows 7 32 bit oyun razor 18gb versiyon

arkadaşım aynı sorundan bende var galiba indirdiğimiz oyunda problem olabilir diyorum yada tekrar kurup denemek lazım ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: fero01

alın size dx11

Bu sponsor olmuş hali ise; olmamış halini düşünemiyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: Galactus

Ses kalitesini ayarladım gene Directx11'le oynarken videodan sonra attı. AVP.exe'den girdim DVI-D Out of Rage 33.7 KHz/30Hz dedi monitör ve kapandı. HDMI ile bağladım oyun pencere içinde açıldı oyuna başladım ama görüntüler iğrenç ve sallantılıydı. Orijinalini alacaktım ama dükkanlara gelmemiş. Telekom'un 8Mb kullanıcılara hakkaniyet adına koyulan 15GB limiti devam ediyor mu bilmediğimden Steam'den indiremiyorum. Aynı sorunlar orijinalde de oluyor mu? ATI 5970 kartla düşük çözünürlükte oynamak pek hoş değil.

Telekom daki 8MB kullanıcılarına konan 15GB limit devam ediyor arkadaşım. O limit mecbur devam edecek zaten. Çünkü diğer bağlantı türlerin aksine üç adet 8MB bağlantı türü var.

8mb Limitli
    8mb Net Limitsiz (15 GB sonra hız 512 kbps düşüyor.1mb Limitsiz ile aynı fiyat seviyesin de arada 3 TL fark var)
    8mb Limitsiz (hiç bir şekilde kota yok ve hız düşmüyor. Aylık 90 TL civarında)

• 
Sayfa: önceki 3334353637
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.