Şimdi Ara

Alien Isolation Türkçe Yama Çalışması (Yama Çıktı) (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
232
Cevap
8
Favori
24.056
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
22 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    O zaman seve seve yardımcı olabilirim. Geri kalanı PM'den halledelim. :)
  • yamaya destek çıkması sevindirici
  • Yama % kaçta acaba ?
  • Takipteyiz . Keşke ingilizce bilseydim sana yardım ederdim.
  • Valla bende başladım oyuna gerçi çokta ilerledim ama yamanın durumuna görede bekleyebilirim. Az çok bana yetecek bir ingilizcem var. Oyun içi konusmaları vs öğeleri tam olarak anlamasamda bazı yerlerini yorumlayarak ilerliyordum Eğer yama hakkında bilgi verebilirseniz , % kaç veya ne zamana kadar bitmesini öngörüyorsunuz gibi. Bizde memnun oluruz. İyi çalışmalar.
  • 54 dosyadan 7-8 dosya bitti şuana kadar neredeyse 1 hafta bakamadım bir kaç işlerimden dolayı.Forumdan birkaç arkadaşın yardımıyla yamamız hız kazandı diyebilirim.54 dosyadan bazıları 5 satır bazıları çok uzun olduğu için şuan tam net tarih veremem.
  • Türkce Çeviriniz sayesinde şuursuzca oyunu oynamaktan kurtulduk teşekkürler saygılar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: cansix1

54 dosyadan 7-8 dosya bitti şuana kadar neredeyse 1 hafta bakamadım bir kaç işlerimden dolayı.Forumdan birkaç arkadaşın yardımıyla yamamız hız kazandı diyebilirim.54 dosyadan bazıları 5 satır bazıları çok uzun olduğu için şuan tam net tarih veremem.

hayırlısı güzel haberlerini beklemedeyiz
    kolay gelsin bol bol
  • Cidden emeginize saglik.

• Bu 1 hafta çeviriye hiç denecek kadar az baktım.Bir kaç işim vardı bu hafta sonu biraz yoğunlaşıcam, bir iki dosya bitirebilirim.
  • başarılar kolay gelsin beklemedeyiz
  • quote:

Bu 1 hafta çeviriye hiç denecek kadar az baktım.Bir kaç işim vardı bu hafta sonu biraz yoğunlaşıcam, bir iki dosya bitirebilirim.

Hocam beni lütfen yanlış anlamayın, sorulmaz normalde ama üç aşağı beş yukarı ne zamana hazır olur? Afaki bir şey söyleseniz dahi yeterli bizim için. 1 ay, 2 ay vs...
  • quote:

Orijinalden alıntı: GokhanGulAilesi

quote:

Bu 1 hafta çeviriye hiç denecek kadar az baktım.Bir kaç işim vardı bu hafta sonu biraz yoğunlaşıcam, bir iki dosya bitirebilirim.

Hocam beni lütfen yanlış anlamayın, sorulmaz normalde ama üç aşağı beş yukarı ne zamana hazır olur? Afaki bir şey söyleseniz dahi yeterli bizim için. 1 ay, 2 ay vs...

Malesef bir zaman veremem.Verdiğim zamanda bitiremezsek sıkıntı olur.
  • Kolay gelsin şimdiden, oyunları Türkçe oynamanın tadı bir başka oluyor yav hele bir de benim gibi senaryoya çok önem veriyorsanız.
  • Emeklerinize sağlık. Oyun çeviri ve techno game nin büyük ihtimalle bundan haberi var çünkü alien isolation türkçe yama diye aratınca ilk çıkan arama bu konu oluyor. Umarım sizlere yardımcı olmak için bir adım atarlar.
  • Elinize sağlık kolay gelsin
  • elinize saglık arkadaslar bu habere gercekten cok sevindim.oyunu henüz almadım fakak yama tamamlanınca oyunu kesin alacagım şimdiden tskler umarım yardımlasarak kısa zamanda yamayı tamamlarsınız kolay gelsin cümleten...
  • Sabırsızlıkla beklediğim yamalardan bi tanesi,kolaylıklar dilerim
  • Beklemedeyim, fazla ilerlemedim yama için :) inşallah tez zamanda tamamlarsiniz dostlarim :)

• Sabırsızlıkla bekliyoruz hocam en kısa sürede biter inşallah...
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.