Şimdi Ara

Alien Isolation Türkçe Yama Çalışması (Yama Çıktı) (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
233
Cevap
8
Favori
24.050
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
22 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bende yamadan dolayı beklemedeyim.. oyunu oynamayı bıraktım.. inşallah çabuk çıkar.. emeğinize sağlık :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: dreamboi

bende yamadan dolayı beklemedeyim.. oyunu oynamayı bıraktım.. inşallah çabuk çıkar.. emeğinize sağlık :)

aynen beklemedeyiz
  • quote:

Orijinalden alıntı: dreamboi

bende yamadan dolayı beklemedeyim.. oyunu oynamayı bıraktım.. inşallah çabuk çıkar.. emeğinize sağlık :)

Bende yamayı bahane edip biraz ara vereyim bari Alien zaten ayrı bir dert, androidler peşimi bırakmıyo birde geminin psikopat personeli ile uğraşıyorum elimde dandik altı patlar kaçmaktan telef olduk Bi plasma gun olsa 1 saatte geminin alayını temizlerim valla polat alemdar gibi

• bu yama çıkmaz gibi tek kişi ile...
  • quote:

Orijinalden alıntı: boras06

bu yama çıkmaz gibi tek kişi ile...

Tek kişi olduğunu nereden çıkardın.Bilip bilmeden konuşma ben , forum dışı bir arkadaşım ve forumdan iki kişi varız.Biraz uzun sürebilir ama yamayı çıkaracağız.
  • Ben bekleyemedim başladım oyuna hikaye için youtube den Arada türkce oynanış videolarına bakıyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tebrikler, umarım nihayete erer. Şimdiden kolay gelsin.
  • Yama devam ediyor mu konu hala % 5 bi sorayim dedim

• quote:

Orijinalden alıntı: freeman1930

Yama devam ediyor mu konu hala % 5 bi sorayim dedim

Yama devam ediyor.Bir iki dosya tamamlanmak üzere, bitince yüzde güncellenecek.Bu hafta vize haftası olduğu için bu haftalık çeviriye bakılmayacak.
  • Eyvallah kardeşim sınavda başarılar dilerim

• kolay gelsin gerçekten zor bir iş geç çıkmasınada razıyız yeterki güncel bilgilendirme olsun
  • hadi bakalım 15 olmuş
  • ben yama calismasini bitirdim yakinda patylasicam deneme asamasinda suan. cevirim yuzde yuz suan.. deneme asamasindan sonra link aticam indirebilirsiniz..
  • yüzdenin yükselmesini görmek güzel birsey emege gecen herkeze şimdiden tskler umarım aksaklıklar olmadan kolay bir şekilde yamayı bitirirsiniz k.gelsin...
  • lorddincer kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim vizelerinde bitmesiyle çeviriler hızlandı.
  • ne kaldı sunun surasında % 80 :) geç olsun güç olmasın emeginize saglık...
  • eline sağlık sen milleti düzgün bilgilendir şu şu tarihlerde güncelleme yapacağım de isterse 1 sene sürsün razıyız.
  • emeğiniz için teşekkürler kolay gelsin
  • Yama ne alemde dostum? Oyunu geçenlerde satın almıştım bugün indirebildim. Başlamadan bir yama var mı diye bakayım dedim senin konuyu gördüm.
  • Gec olsun temiz ve kaliteli olsun. Ps4 e alacaktim ses sistemiyle oynamak icin, konuyu görünce Vazgeçtim. Tbk ve TSK.

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.