Şimdi Ara

Alien: Covenant a.k.a Prometheus 2 -- 12 MAYIS 2017 (20. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
527
Cevap
7
Favori
20.128
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1819202122
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Güzel filmdi ama gidişat çok tahmin edilebilirdi.

• Film enginerlara dair hiçbir şeye cevap vermiyor. david'in paradise diye gittiği gezegende üzerine siyah sıvı yağdırdığı sersefil halde bir canlı topluluğu var.
    Bunlar kimler? enginerlerın gemisini görünce neden toplanıyolar? neyi bekliyolardı? hiçbirine cevap yok.
    Belki extended versiyonunda bazı şeylere cevap bulunabilir. ridley scott 5 senedir yüksenilen meseleleri bi kalemde sildi galiba.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Neresini güzel bağlamışlar söyle de bilelim. 5 senedir yüksenilen meselelerin hiçbirine cevap yok. öyle parmak sallama
    Alien filmi için bazı falsolarına rağmen eh işte okeyim. fakat prometheus devamı olarak bariz kötü.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Prometheus'dan Alien'a geçiş olarak güzel bağlamışlar işte.
  • quote:

Orijinalden alıntı: iamburak

Alien filminde neomorph ve xenomorphlar max 30 cm boyunda doğdular. Prometheusta engineer'ın vücudundan çıkan Deacon insan boyutunda birşeydi. Engineer zaten 2 buçuk metre boyunda birşey. Içinden çıkan şey nereden baksan 1.5 metre vardır. Alien'daki yaratıklar o kadar çabuk o boyuta gelebiliyorsa bu Deaconlar birkaç güne T-Rex gibi birşey oluyordur herhalde. Hepsi Alien Queen gibi gezerler o boyutta doğduklarına göre.

Alien: Covenant  a.k.a Prometheus 2 --   12 MAYIS 2017

facehuggerdan gelen yumurtalar içine girdiği hostların genetik yapısını alıyor.İnsandan çıkınca normal insandan biraz büyük oluyor.Mühendisler zaten öküz gibi ondan çıkan da mühendisten büyük oluyor yani bize göre queen tarzında bişey olur.. Mesela alien 3 de köpekten çıkan da (runner alien) 4 ayaklı köpek gibi bişey oluyor ve koşuyor.

bu insanla enginner farkı

buda engineer ile adult deacon farkı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Devian -- 2 Haziran 2017; 21:2:29 >

• Bir çoğunuzun oha diyeceği bir Prometheus silinmiş sahnesini gösteriyorum.

Edit : Eline alıp incelediği kitabın incil olma ihtimali var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi iamburak -- 2 Haziran 2017; 21:25:10 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Bir çoğunuzun oha diyeceği bir Prometheus silinmiş sahnesini gösteriyorum.

Abi cidden şu mühendisleri işlemek için güzel potansiyel var harcıyorlar yav. Bu film de birşeyler görmeliydik.

• Şu film benzer mantıkta, Alien'ler'den kat kat iyi olmuş

http://m.imdb.com/title/tt5442430/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mahferer -- 4 Haziran 2017; 21:47:3 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2012 deki film izlenmeden gidilir mi
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mr.Prestige

2012 deki film izlenmeden gidilir mi

Gidilir de, gidilmez de...

Hatta şöyle söyleyeyim. Asıl ilk filmi(Prometheus) izleyin. Bunu izlemeseniz ve bir sonraki (şayet çekilirse) filmi izleyecek olsanız da birşey kaybetmezsiniz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yav film çekip çekip silmişler arta kalanlardan seri çıkartıyorlar sanki
  • @Devian

• quote:

Bir çoğunuzun oha diyeceği bir Prometheus silinmiş sahnesini gösteriyorum.

Mühendisler icin ayrıca bölümler olması gerek alienler kadar mühendislerde önemli senaryoyu muhtesem yapabilirler aslında biz bunları düsünüyorsak diğer filmlerde adamlarda düsünmüstür umarım kar elde etmek icin ve bizleri filmle odaklamak icin senaryoyu yavas isliyorlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Irina Spalko -- 7 Haziran 2017; 19:1:34 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Helen Mirren

@Devian

/>

• quote:

Orijinalden alıntı: MessiTugi

ne yazikki biri eksik :( R.İ.P Private Hudson

/>
  • çekilir anam çekilir
  • quote:

Orijinalden alıntı: MessiTugi

Alien: Covenant, Çin'de vizyona girdi ve 11M$ hasılat elde etti. Toplam hasılatı şimdilik 182M$. 3. film çekilmeyebilir.

Gişesi gerçekten kötüymüş.

• quote:

Orijinalden alıntı: Erwin

Filmin nesi beğenilmemiş anlamadım. Gene yabancı sitelerde yorum okuyup cool takılmak isteyen Türk gençliği beğenmedik ayağına yattı sanırım. Filmde bir Alien'dan beklenen her şey var eski filmle de güzel bağlamışlar.

aynen öyle
  • Diğer Alien filmlerine göre bunda yaratıklar biraz daha şiddet içerikli saldırdılar. Bu iyiydi bence ama Alien mı yoksa Life mı derseniz kesinlikle Life. Alien izlerken ne geriliyorum ne de korkuyorum. Life'ı izlerken ekrana elimi koyarak yarı bakarak izledim resmen. Acayip gerilim vardı.

Alien serisini izleyince de bir süre sonra sıkıyor artık. Hep aynı şeyleri yapıyorlar.
    Gezegen bul, yaratıkların dibine gir sanki dost canlısı bunlar, onlar bunlara saldırsın daha sonra gemiyle yine kaçmaya çalışsınlar. Kaç filmdir aynı şey oluyor. Bunda hiç değilse nasıl yaratıldıklarını gördük. İlk filmdeki yani Prometheus'daki insansı şeyinde aslında kim olduğunu öğrendik. David yani yeni olan sonda geri geldiğinde ben direk anladım o olmadığını. Çünkü yaratığı uzaya attılar ve devam ettiler. Böyle bitemezdi yoksa seri biterdi. Şimdi yeni gezene gittiklerinde olacakları göreceğiz sanırım. Yeni filmi çıkarsa yine izlerim ama büyük heyecanla beklemem.

• 
Sayfa: önceki 1819202122
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.