Şimdi Ara

algınız neyse dünyanız odur (değişmek isteyenler gelsin) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
50
Cevap
16
Favori
3.652
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
44 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • O milyarderin ilk bölümü çok hoşuma gitmişti fakat sonra olaylar çok hızlandı

eliyle koymuş ibi lastik bulup satması

700 dolara civic ve diğer jipi alıp 5-6 katına satması

insanlara iş kurucam ama maaş yok diyip kafalaması

Bunlar açıkçası gerçekçi değil

• 100 dolara tr de benzin alamiyon

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • her şeyin zihinsel ve dünyanın egosal bir bilinç yansıması olduğunu söylemişsin, katılıyorum. kendi mindsetinin farkında olup başka mindsetlerin varlığını keşfetmek eşsiz bir his. bu farkındalığı korumaya çalışarak hayatın birçok aşamasında epey verimli sonuçlar almak mümkün.

bu noktada sorulması gerektiğine inandığım bir soru var: bir kişi, insanlarca sahip olunan mindsetlerin üstünde olmak üzere hepsinden bağımsız bir bakış açısı oluşturabilir mi? şüphesiz bu, yaşanılan hayatı ender kılacaktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-B849B3DA4 -- 14 Mart 2022; 2:39:4 >
  • Bilinç yükseldikçe, algı ve zihniyet de farklılık gösterir.

• olishernandez kullanıcısına yanıt

Yıllardır tüm kızlardan ret yiyorum herşeyi denedim olmuyor burda bi çok arkadaş 7/24 ret yiyor istediğin kadar olumlu ol ne değişecek

• loveofdevils kullanıcısına yanıt

Hocam inanma bunlara ne evreni ne enerjisi hayatta bazı şeyler olmayınca olmuyor enerji gönderince bi anda olacakmı

• hayatında neredeyse hiçbir şeyi başaramamış, iradesine sahip çıkmakta zorlanan,büyük hayaller kuran ama bunun için gerçekleştirmesi gereken çabayı vermeyen/veremeyen, istediği üniversiteyi kazanamazsa hayatının kararacağını düşünen, birçok gün düşünmekten uyuyamayan,çıkmaza girmeye başladığını düşünen bir insana ne gibi tavsiyeler verilir? teşekkürler

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Ben degismek isteeeemmeeeeyom
    Sabit kalmak isssteeeeeyoooommm

• YigitErkin20 Y kullanıcısına yanıt
    bi anda tabii ki olmayacak sen de olmasi icin adimlar atacaksin zaten bir seyi bu asla olmaz diye kabullenirsen hicbir zaman olmaz

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • mindset'in karşılığı mantalitedir. mantalitede uzmanlaşmak diye bir şey yok, bu herkes için değişen bir şey. senin dediğin şey sanırım buda'nın kendi felsefi mantalitesinde uzmanlaşması ve bunu hayatının merkezine alması.

• gördüğüm kadarıyla gambler's fallacy olarak adlandırılan bir mantık hatasına düşmüşsün. geçmişteki olaylar gelecekte olabilecek olayları etkilemez. şu ana dek olan başarısızlıklarının şu andan sonraki teşebbüslerine bir etkisi olmayacak ancak sen bunu böyle olacak gibi kabullenmişsin

bu zihniyetten kurtulman için tavsiyem geçmişteki başarısızlıklarına bir hata olarak değil, bir ders olarak bakman. hata olarak baktığın sürece kendini suçlamaya devam edecek, bunun yükünü hep sırtında taşıyacak ve bu zihniyetten kurtulamayacaksın.

"Kariyerim boyunca 9000’den fazla şut kaçırdım. Nerdeyse 300 maç kaybettim, 26 kere maçı kazandırmak için son şut bana verildi ve kaçırdım. Hayatımda tekrar, tekrar ve tekrar başarısız oldum... Ve işte bu yüzden başardım." MJ

• Haklı yazdığını düşünüyorum. Bunu hatta kendimde de gözlemledim. Ben daha 16 yaşındayım o yüzden daha bir meslekte falan değilim. Şu son 1 yıla kadar falan aklımda hiç ama hiçbir meslek yoktu. Sinemaya yönelmem sonucu sinema mesleğine acayip ilgim arttı. Hatta hayatımda sinemaya dair bir perspektif bile oluştu aslında. Böyle gittiğim yerlerde durduğum yerlerde aklıma gelen ilk şey genellikle buradan şöyle bir sahne olabilir oluyor. Aklıma her yerden bir sahne oluşturabilecekmiş gibi geliyor. Beni tek düşündüren şey maalesef bu sektörün bu ülkedeki azlığı. Ama en azından sevdiğim bir şey üstüne yönelmek hissi bu kaygıma üstün gelecek. Umarımda gelir. Eline sağlık gerçekten kişinin perspektifinin hayatını ne denli etkilediğini anlatman iyi olmuş.

• olishernandez kullanıcısına yanıt
    ikinci bir şans gibi faktör kalmadı bahsettigim başarı süreci ile ilgili,haliyle denediğim ve zorlanmaya başladığım her an veya kafamı yastığa koydugumda vicdanen rahatsiz olup tekrar geçmişe dalıp gecenin kâbus olması an meselesi oluyor. teşekkürler vakit ayırıp tavsiye verdiğiniz için

• metni ss alıp ilham kaynaklarıma ekledim helal

• DH Konu Dışı bölümünden fırlayan son zamanların en faydalı konularından birisi olabilir, net.

• Bloklananların konularını gizleme olayı hala gelmedi yıl 2022.

• Yolladığınız enerji yada bakış açınız evrenin umrumda değil. Seçimler yaparsınız olasılık dahilinde olumlu yada olumsuz sonuçlarını görürsünüz bu kadar basit.

• Kardeşim seni tebrik ediyorum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.