Şimdi Ara

alfisti turkey hakkında

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
41
Cevap
0
Favori
3.498
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Beyler bildiğiniz gibi db uçtu, site patladi, geriye gitti, 1-2 ay kapali kaldi vs. vs. Şu an düzelttiklerini saniyorlar galiba ama yeni üye olanlarin hicbiri siteye giremiyor. Üyelik işlemi tamamlaniyor fakat girişte kullanici adi sifre yanlis diyor.
    Eskilerin bundan haberi yok galiba ( Sanirim nisan ayi ve öncesinde üye olanlarin.)

Herneyse eğer varsa ki adminle, site sahibiyle konusan eminim ki vardir burada (yada eski üyeler, scudetto, evrenalpar bildiklerim) , bir zahmet iletsinler kendilerine, eğer problemi cözemiyorlarsada yardim edelim kuralim tekrar bir forum oraya.

iletirseniz sevinirim. Umarım en kısa zamanda çözülür.

• ben de aynı durumdayım. . henüz giriş yapamadım. .
  • Aynı sorun ben de mevcut dostlar.
  • Evet böyle bir sorun var.

Contact us butonundan mesaj gönderdim (3 kez) ama nafile...
  • Daha önce başka bi başlıkta yazmıştım, adminler biraz "sabır" bekliyorlarmış yeniden üye olanlardan. Haberleri varmış..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi scudetto -- 21 Ağustos 2011; 5:13:28 >
  • haberleri olduğunu duymak da güzel :)
  • ben üye olmaktan bıktım, onlar beni almamaktan bıkmadı üstelik o db'nin patlaması sırasında 100 kadar entry'mle birlikte uçanlardanım

inşallah en kısa sürede çözülür problemler..
  • phbb yeni ciktiginda boyle seyler normaldi de sene 2011 ya, guvercinseverler bile organize olmuslar yazik alfacilara
  • web site işiyle uğraşanlar az çok bilir. eğer çok önemsenen bir içerik yoksa insanlar çöküşten sonra uğraşmak istemezler. yani kartlarla yapılmış bir kuleye kat çıkmak zevklidir ancak yıkıldıktan sonra ya kartlar toplanır ya da ara sıra kart koyulur. bence fazla uğraşmak istemiyorlar bu kadar emek heba olduktan sonra yokda db canlandırmak 2011 yılında 3 ay mı sürer.
  • quote:

Orijinalden alıntı: gekren

web site işiyle uğraşanlar az çok bilir. eğer çok önemsenen bir içerik yoksa insanlar çöküşten sonra uğraşmak istemezler. yani kartlarla yapılmış bir kuleye kat çıkmak zevklidir ancak yıkıldıktan sonra ya kartlar toplanır ya da ara sıra kart koyulur. bence fazla uğraşmak istemiyorlar bu kadar emek heba olduktan sonra yokda db canlandırmak 2011 yılında 3 ay mı sürer.

aynen dostum haklısın. Yardim falanda istemiyorlar ne biçim iş anlamadim kuşcuların bile özel forumlari siteleri vardir heralde çalışan :)

Madem olmuyor 0`dan kurun bir şeyler eminim ki bu da patlicak 1 yıl dolmadan.

0`dan adam gibi bir şey ayarlayin, ayarlayamiyorsanizda birine ayarlattırın kardeşim bu kadar zor bir iş mi bu.
  • bence de sifirdan kurulabilir, eski basliklari kaybetmemek cok mu onemli zaten o bakim onarim mod vs. bilgilerin tamamina yakini alfaowner gibi yabanci sitelerden derleme bilgiler.
  • üye olduk fakat hala cevap gelmedi şöyle güzel bir site adı bulursam yakında ben kuracağım sağlam bir form sitesi
  • Form için ön çalışma :)))

Destek verilirse faliyete geçireceğim.

alfisti turkey hakkında
  • Hocam özellikle modarötörleriniz iyi olur ve forumu beslerlerse ben hemen üye olabilirim. Önmeli olan alfistlerin bir araya gelmesi ve sorunlarına destek bulabilmeleri
  • birkac kez yazdim forumlarini düzeltmeye yardimci olalim diye cevap gelmedi.
    daha sonra bende düsündüm yeni bir forum acmayi ama işten dolayi pek vakit bulamiyorum. iyi olur acarsan.
  • arkdaşlar siteyi faaliyete geçireceğim ama güzel bir isim bulmak lazım register edilmemiş isim önerilerinizi bekliyorum.

Not : Bugün itibari ile 2004 147 distinctive sahibi oldum.
  • aynı sorun bendede var malesef siteye giremiyorum.entryler ucmus gitmiş.

yeni forum olayına destek veririm bende.amac sorunlarımıza çözüm bulmak.

alfistiler
    alfaromeoclub
    alfaromeofans gibi isimler olabilir.
  • Beyler,

Yeni paylaşımlar sorunsuz bir alfa romeo forumu için yeni bir oluşum: alfaturk.com
  • Artık alfistiturkey'de bir sorun kalmadı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tusuka

Artık alfistiturkey'de bir sorun kalmadı.

bence halen bir sorun var, uzun süre o forumda olanlar bilirler. bir ara forumun datebase'i çökmüştü, bunun sonucunda forumu bayağı geri bi tarihe aldılar ve çoğu kullanıcının üyelikleri silindi.(sanırım rollback diyorlar buna)
    ben o günden sonra foruma üye olamadım, çevremdeki arkadaşlarınında üyeliklerinin onaylanmadığını biliyorum. kısacası o kadar döküman ve eski alfistlerin olduğu bir paylaşım platformunun bu kadar sahipsiz olması benim için manidar. bu arada üyelik için yardımcı olabilecek birileri varsa üye olmak isterim tekrar.
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.