Şimdi Ara

ALFALIK BU MU? TRNİN EN ALFA ADAMI BU MU? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
34
Cevap
1
Favori
5.172
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • alfa dediğin adam en az 1.90 olur, minimum fiziki gereklilik budur, daha bu barajı geçemeden ne yaparsan yap boş beleş komik durur, düşünsene adam 1.60-1.70 boyla caka satıyor, tam bir komedi.

• hamza5806 kullanıcısına yanıt
    Sen kendini çok ezikliyorsun biraderim.Özgüven sorununda var.Bunların üstesinden gelmeye bak...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: MaxPayne87

Sen kendini çok ezikliyorsun biraderim.Özgüven sorununda var.Bunların üstesinden gelmeye bak...
    Kral adam model arabalari var parasi var benden ustun yani bunu eziklenmek manasinda demiyorum insanlarin kabul edemedigi gercek bu yorumlara bakiyorum adamlar oturdukları yerden adama hakaret ediyorlar kufur ediyorlar hepsi kıskanç

• quote:

Orijinalden alıntı: Lustiel

alfa dediğin adam en az 1.90 olur, minimum fiziki gereklilik budur, daha bu barajı geçemeden ne yaparsan yap boş beleş komik durur, düşünsene adam 1.60-1.70 boyla caka satıyor, tam bir komedi.

Arnold 188 alfa degil mi yani?

• Bu adam kesinlikle alfa gereksiz adliye koridorlarinda ömür çürütüyor para almiyorum adam hayati yasiyor

• adam salak değil aslında 0 dan dolar milyoneri olmuş, hareketleri falan düşük iq gibi gösteriyor adamı ama zeki adam bence

• zengin olmanin zeka ile gram alakasi yok

adam karakteri sayesinde ulasmis oraya beyni degil

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Adam hayatı en uçlarda yaşıyor tr de bunun gibi yaşayan çok çok az kimse vardır olay parada bitmiyor ne zenginler var bi kız bulamıyorlar doğru düzgün

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: gainzzz34

Adam hayatı en uçlarda yaşıyor tr de bunun gibi yaşayan çok çok az kimse vardır olay parada bitmiyor ne zenginler var bi kız bulamıyorlar doğru düzgün

yaw bırak bizim bi abi var ortalama üstü bir işletmesi var tip 0 ama metresi de var karısı da

• Tek artısı fazla parası olması.

Gerisi zaten kolay.

1,2 sefer yurt dışına çıksanız. Buna yakın ortam yaparsınız.

Fazla büyütmeyin..

Yurt dışında kıza selam versen. Club'a gelir.

TR de paranız çokta olsa. Güzel eğlenemezsin.

.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Alfalıkla uzaktan yakından alakası yok. Biraz psikoloji okursanız anlarsınız

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-2BBF65CCC

Alfalıkla uzaktan yakından alakası yok. Biraz psikoloji okursanız anlarsınız

hocam ben çok okudum aaanaayamadım bi anlat bakem

• Biraz fazla gözünde büyütmüşsün adamı. Alfa mıdır tartışılır ama bir hukukçunun da bu tipe özenmesi? Bilemedim.

Parayı nasıl kazandığı ile ilgili bir videosu vardı bu elemanın sanırım. Ama öyle milyon milyon kazanıyor gibi gelmedi bana hiç. Ha şu denilebilir, gelen parayı direk harcama yoluna gidiyor gibi görülüyor. Bu olayın yanlış olduğuna en iyi örnek kendi anlatımı ile Serdar Ortaç. Onun röportajlarını izlemeni isterim o paran varken yanında olan mankenler paran olmayınca nereye gidiyormuş bak bir. Bu videoda da ne görüyoruz ki? O kızlar gerçekten bu eleman ile sırf o olduğu için mi beraber yoksa para karşılığı mı oradalar? bunu bile tam bilemiyorken çok da takılma bence.

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.