Şimdi Ara

alfa varyatör sorununu kökten çözdüler (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
68
Cevap
1
Favori
47.982
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 1.6 ve 2.0 tüm TS motorlarda bu sorun var
  • neden yıllarca düzeltilememiş bu nasıl marka
  • ohooo nerden para akzanıcaklar yoksa enayı gıbı tamır ettır degıstır sadece trıger degısse agır bakımlar nekadar tutacak ama 620 lıra oldu varyator 1.200 lıradan asagı agır bakım olmuyor...varyator sorunu olmasa sız hesaplayın nekadara cıkılacagını...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ceycey84x -- 19 Nisan 2010; 14:19:13 >
  • demek bu sorundan dolayı2. el fiyatlar fazla değil. Çokbeğendiğim bir araçtı ama böyle bir sorun oldukça almam.Zaten yaşadığım yerde servisi falan da yok

opel aramaya devam edeyim ben.
  • ıgıde sen sadece 50-55 bınde bır degıstıyosun varyatoru dızel sesı aldıgın an tamır ettırme olasılıgın oluyor.100 lıra cıvarı zaten.15-20 bın bu sesı almıyosun tamırden sonra.
  • 15-20 bin sonra ses gelecek tekrar triger le birlikte değişmeyecek mi? Sesten başka zararı yok mu? çekişten düşme oluyor diyen de var.
  • 15-20 bın sonra tekrar tamır ettırt buyuk bakım oldugunda degıstır varyatorude 50-55 bınde bır degıstır varyatoru dıger zamanlar tamır ettırt yeterli
  • ceycey bunların bir de Quattro modelleri varmış. Özel üretim olan bu seride varyatör sorunun olmadığı söyleniyor. Doğru mu acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: tuncay altuntoprak

ceycey bunların bir de Quattro modelleri varmış. Özel üretim olan bu seride varyatör sorunun olmadığı söyleniyor. Doğru mu acaba?

varyatorsuz modelı var 105 bg model en bos modelıdır.bu arada varyator sorunu aysamamak soylentıden ıbaret sehır efsanesinden baska bısey degıl.
  • quattro modeli olan bir ilan sahibiyle görüştüm.bunlarda yoktur diyor 164 hp miş.

Ekleme : Yoktur derken varyatör varda sorunu yoktur diyor. Yinede araştırmaya devam edeceğim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tuncay altuntoprak -- 19 Nisan 2010; 23:04:19 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: tuncay altuntoprak

quattro modeli olan bir ilan sahibiyle görüştüm.bunlarda yoktur diyor 164 hp miş.

Ekleme : Yoktur derken varyatör varda sorunu yoktur diyor. Yinede araştırmaya devam edeceğim.

valla kardesım quattro dıye bır model yok ya alfa 147 de audı ıle karıstırmıyosun dımı?dedıgın model q2 dizeldır 147 de anca ondada varyator yok zaten ıstersen bıraz sorustur yıne ama quattro sadece audi ye ozel bır model kımse kullanamaz.
  • hocam ilan sahibi quattro nun özel üretim olduğunu. Türkiyede 11 tane olduğunu. Arabanın ruhsatında 120 kw yazıdğını ve arabanın da yan tarafında quattro yazısının olduğunu söylüyor. Yalnız dikkat etmemi bazılarının bilerek yan tarafa o yazıdan yapıştırdığını da söyledi.

ekleme:http://www.sahibinden.com/mukemmel_bir_alfa_full_arti_full_-09WQQaXQQ23793898WQQpXQQdisplayitem

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tuncay altuntoprak -- 19 Nisan 2010; 23:40:53 >
  • hocam valla ben bı arastırayım ama netten baktım bıldıgım gıbı audının modelı ve kımse o adı kullanamaz.patent onun.ben duymadım ole bır model ne dıyım hayırlısı olsun madem ole.o aracta sorunsuz varyator varsa bızımkılerede coktan cıkması lazımdı.
  • Dizel olmasın bu ?
  • kanka banada q2 motor gıbı gelıyor dızel
  • Vergisi olmasa varya Ceyhun türkiyede tadından yenilmeyecek bir motor. Hem güçlü hem ekonomik en güzeli Varyatör diye bir belada yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: net_katil

Vergisi olmasa varya Ceyhun türkiyede tadından yenilmeyecek bir motor. Hem güçlü hem ekonomik en güzeli Varyatör diye bir belada yok

fıyatları cok yuksek netten bakın 159 alınıyor o fıyata 2.el
  • 147 sevgiside bir yere kadar, 159 varken gözümü hiç bir şey görmez
  • hocam madem 164 bg nıye 226-250 ısaretledı bu amcam?bılmıyorum ben hıc duymadım alırsan hayırlı olsun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ceycey84x -- 20 Nisan 2010; 11:11:27 >
  • malatya alfa servisiniarayıp sordum. quattro modelinin olduğunu söylediler. Bu modelde varyatör sorunu var mı dedim bilgim yok dedi usta.

Bİr de şunu söyledi : Bakımları düzenli yapıldıktan sonra her araçta varyatör sorunu çıkacak diye bir şey yok.
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.