Şimdi Ara

alfa varyatör sorununu kökten çözdüler (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
67
Cevap
1
Favori
48.044
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: tuncay altuntoprak

hocam ilan sahibi quattro nun özel üretim olduğunu. Türkiyede 11 tane olduğunu. Arabanın ruhsatında 120 kw yazıdğını ve arabanın da yan tarafında quattro yazısının olduğunu söylüyor. Yalnız dikkat etmemi bazılarının bilerek yan tarafa o yazıdan yapıştırdığını da söyledi.

ekleme:http://www.sahibinden.com/mukemmel_bir_alfa_full_arti_full_-09WQQaXQQ23793898WQQpXQQdisplayitem

Daha arabasının ne olduğunu bilmeyen birinden hiç almayın daha iyi. Quattro Audi markasına(VW grubu diyelim) özel bir tanımdır ve başka markalar tarafından kullanılamaz. Ayrıntılı bilgi için tıklayın Arabanın yanındaki Quattro yazısı da muhtemelen bundan önceki sahibinin çaktığı bir olaydır. İlk sahibi ise birileri bunu kafalamış veya seni kafalamaya çalışmış. Uzak dur derim ben.

• quote:

Orijinalden alıntı: Kibitzer

quote:

hocam ilan sahibi quattro nun özel üretim olduğunu. Türkiyede 11 tane olduğunu. Arabanın ruhsatında 120 kw yazıdğını ve arabanın da yan tarafında quattro yazısının olduğunu söylüyor. Yalnız dikkat etmemi bazılarının bilerek yan tarafa o yazıdan yapıştırdığını da söyledi.

ekleme:http://www.sahibinden.com/mukemmel_bir_alfa_full_arti_full_-09WQQaXQQ23793898WQQpXQQdisplayitem

Daha arabasının ne olduğunu bilmeyen birinden hiç almayın daha iyi. Quattro Audi markasına(VW grubu diyelim) özel bir tanımdır ve başka markalar tarafından kullanılamaz. Ayrıntılı bilgi için tıklayın Arabanın yanındaki Quattro yazısı da muhtemelen bundan önceki sahibinin çaktığı bir olaydır. İlk sahibi ise birileri bunu kafalamış veya seni kafalamaya çalışmış. Uzak dur derim ben.

katılıyorum bende bugun alfa servısıne sordum ole bısey duymadım gormedım dedı audının modelını kullanamazlar dedıler bana ama ne dıyım.karar senın parada senın hayırlı olsun hocam sımdıden.

• quote:

Orijinalden alıntı: ceycey84x

quote:

Orijinalden alıntı: Kibitzer

quote:

katılıyorum bende bugun alfa servısıne sordum ole bısey duymadım gormedım dedı audının modelını kullanamazlar dedıler bana ama ne dıyım.karar senın parada senın hayırlı olsun hocam sımdıden.

Alıntıları Göster
    Aklıma Lise yıllarında çok mavra atan bir arkadaşım geldi. Bir keresinde Lang Rover X5 gördüğünü söylemişti, ne dalga geçmiştik o zamanlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Selçuk ALAGÖZ -- 21 Nisan 2010; 10:47:51 >

• quote:

Orijinalden alıntı: net_katil

Aklıma Lise yıllarında çok mavra atan bir arkadaşım geldi. Bir geresinde Lang Rover X5 gördüğünü söylemişti, ne dalga geçmiştik o zamanlar

şimdi her yerdeler
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: net_katil

Aklıma Lise yıllarında çok mavra atan bir arkadaşım geldi. Bir geresinde Lang Rover X5 gördüğünü söylemişti, ne dalga geçmiştik o zamanlar

şimdi her yerdeler

Alıntıları Göster
    " Hanzolar Her yerde"
    14 Kasımda Sinemalarda ........

• quote:

Orijinalden alıntı: Selçuk ALAGÖZ

" Hanzolar Her yerde"
    14 Kasımda Sinemalarda ........

Alıntıları Göster
    kesınlıkle katılıyorum bıde sehır ıcı jeep ya...bayanlar kulalnıyor cogunlukla trafıgın anası aglıyor.of off

• quote:

kesınlıkle katılıyorum bıde sehır ıcı jeep ya...bayanlar kulalnıyor cogunlukla trafıgın anası aglıyor.of off

Alıntıları Göster
    Benim Alfa 147'de de var varyatör sorunu :( Traktör gibi çalışıyor ne yapabilirim? Kaça mal olur Ankara'da en ucuz ve en iyi neresi yapar?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Navigate

Benim Alfa 147'de de var varyatör sorunu :( Traktör gibi çalışıyor ne yapabilirim? Kaça mal olur Ankara'da en ucuz ve en iyi neresi yapar?

Alıntıları Göster
    Tamir ettirebilir veya yenisi değiştirebilirsin. Tamir ile bir 10-15 bin km daha gidiyormuş çok rahat. Ankarada nerde iyi bir usta bulabilirsiniz bunu bilemiyeceğim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Selçuk ALAGÖZ

Tamir ettirebilir veya yenisi değiştirebilirsin. Tamir ile bir 10-15 bin km daha gidiyormuş çok rahat. Ankarada nerde iyi bir usta bulabilirsiniz bunu bilemiyeceğim.

Alıntıları Göster
    Teşekkür ederim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Navigate

Teşekkür ederim.

Alıntıları Göster
    Ankara'da Varyatör sorununu ucuz yollu çözebilecek neresi vardır? Bilen var mı?
  • arkadaslar bende 2004 156 var servisle görüştüm varyatör için 1500 tl fiyat çıkarttılar siz nerde yaptırdınız 750 tlye banada bilgi verirmisiniz saygılar
  • quote:

Orijinalden alıntı: badyteam

arkadaslar bende 2004 156 var servisle görüştüm varyatör için 1500 tl fiyat çıkarttılar siz nerde yaptırdınız 750 tlye banada bilgi verirmisiniz saygılar
    750 mı?cok mukemmel fıyat ben varyatorun yanında trıgerı zorunlu degıstırdım zaten v kayısı setı trıger setı falan fılan butun kayıslar degısyı en son aldıgım fıyat 1.000 cıvarıydı.pazarlık etmedım tabı suan ıhtıyacım yok bır nabız yokluyım demıstım...
  • quote:

750 mı?cok mukemmel fıyat ben varyatorun yanında trıgerı zorunlu degıstırdım zaten v kayısı setı trıger setı falan fılan butun kayıslar degısyı en son aldıgım fıyat 1.000 cıvarıydı.pazarlık etmedım tabı suan ıhtıyacım yok bır nabız yokluyım demıstım...

Alıntıları Göster
    bugün triger seti için fiyat aldım varyatör tamir takımı değiştirme v kayışı işçilik dahil 500 tl sanırım iyi fiyat.debriyaj seti içinde 620 tl fiyat aldım parça ve işçilik dahil.
  • quote:

Orijinalden alıntı: staars

bugün triger seti için fiyat aldım varyatör tamir takımı değiştirme v kayışı işçilik dahil 500 tl sanırım iyi fiyat.debriyaj seti içinde 620 tl fiyat aldım parça ve işçilik dahil.

Nereden aldınız bu fiyatı?
  • quote:

bu fıyatlar normal fıyat sole dıyım tırıger setı v kayısı setı yanılmıyorsam 450-500 gıbı rakam almıstım fıyat konusunda.
  • quote:

quote:

bu fıyatlar normal fıyat sole dıyım tırıger setı v kayısı setı yanılmıyorsam 450-500 gıbı rakam almıstım fıyat konusunda.

Alıntıları Göster
    tamır setı denılen sey varyatorun ıcı acılıp temızlenıyor bı 10-20 bın arası sorunsuz gıdıyor...

• quote:

tamır setı denılen sey varyatorun ıcı acılıp temızlenıyor bı 10-20 bın arası sorunsuz gıdıyor...

Alıntıları Göster
    yarın ya 2004 147ye biniyor olacağım ya da daihatsu yrv-t ye.. ne uç arabalar ama.. noolcak benim halim.
    seçemiyorum vessellem..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Byte101

yarın ya 2004 147ye biniyor olacağım ya da daihatsu yrv-t ye.. ne uç arabalar ama.. noolcak benim halim.
    seçemiyorum vessellem..

Alıntıları Göster
    Selam Byte101 Abi sana birkaç sorum olacak zamanını ayırıp cevaplarsan sevinirim benim yaş 14 yaza doğru köyde kullanmak için bir atv almayı düşünüyorum kanuni 150 almayı düşünüyordum fakat senin görüşlerini okuduktan sonra vazgeçtim mx. 3500 e kadar fazla sorun çıkarmayacak titreme yapmayacak ve kullandığım bölgenin koşullarına (arazi,taşlı) uyacak bi atv önerebilirmisin aklımda pumarex l4 off road var ona nasıl bakıyorsun yardımcı olursan sevinirim teşekkürler...

• quote:

Orijinalden alıntı: Byte101

seçemiyorum vessellem..

Daihatsu'ya binin

Burası alfa romeo forumu, haliyle böyle karşılaştırmalara gülüyor ve gelenleri diğer markalara yönlendiriyoruz
  • bende 2001 model sportwagon 156 var.aracımdan cok memnunum.gecen bir sorunla karşılaştım.termostat arızası oldu ve arac silindir kapak üst contasını yaktı.ustalıkla beraber 650 tl ye iş çözüldü.alfrottiyi bilen değil binen bilir.varyatör sorunuda olursa eğer maslak atatürk sanayi sitesinde her türlü sorunu çözecek ustalar var.
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.