Şimdi Ara

alfa romeo giulietta REVEALED 2010 (455. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9.990
Cevap
49
Favori
889.946
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 453454455456457
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Raelro

Insallahh herseyi hayirlisiyla halledersiniz ve araciniza eskisinden daha keyifli binersiniz...

Bu arada 2013 dizel spor paket cam tavan fonksiyonel paket aracimla 700 km yaptim ortalama yakitim ilgilenenler icin 8 lt, km arttikca lt dusucegini tahmin ediyorum...

Bugun kaliperleri kirmiziya boyadim gayet guzel oldu,guvenlik acisindan her ihtimale karsi kapak yapistirmadim ve yinede guzel durdu...

Son olarak gectigimiz persembe istinye parktaki hizli ve ofkeli 6 filminin ozel gosterim galasina katildim gayet basariliydi organizasyon emegi gecenlere tesekkurler, dh forumdan kimse varmiydi diye de dusundum kimse bahsetmemis ama

Hocam hayırlı olsun aracınız. Ne kadara almıştınız? Bir de resim ekleseniz??

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Zincirlikuyu dan bende cok memnun kaldım. tavsıye ederım
  • Ben aracimi ötv indirimli aldim,normal fiyati 75/76 civariydi benim ötv indirimimle beraber arac 52.750 tl geldi bana ;)
    alfa romeo giulietta REVEALED 2010alfa romeo giulietta REVEALED 2010alfa romeo giulietta REVEALED 2010

• @emirtetik,

O yağı değiştir hocam acilen.
  • Hocam kazasiz belasiz güzel günlerde kullanmak nasip olsun, cok güzel arac..

• Bugun yeni donanımda bir gulietta showroom da gordum arkadaşlar . Compozition olarak geçiyor. Bence spor paketten daha sık. Üzerinde 17 mükemmel bir jant vardı.daha önce hiç olmayan bir jant.gun metal . Taba rengi deri döşeme . Krom yan aynalar. Camlarda koyu ama yeşile çalan bir renk. ArabA bence tüm gördüğüm spor paketlerden güzel marsipiyelsiz hali hemde.Cok asildi ...

• Ankara'dan İzmir'e yarım depo benzin ile geldim. Genellikle sabitleyici açıktı ve 100 - 120 arasına ayarlıydı.

Mesafe: 593 KM
    Ortalama tüketim: 5,6
    Aracım: Giulietta 1.4 TB MultiAir 170 HP

• quote:

Orijinalden alıntı: tberkk

Ankara'dan İzmir'e yarım depo benzin ile geldim. Genellikle sabitleyici açıktı ve 100 - 120 arasına ayarlıydı.

eger 90 km hızla gıtseydın. ortalama tuketımı 4.8 e kadar dusurebılırdın. ben sıktım dışımı başardım :)

• Bugun ızmir seferihisar arası otoban ortalamam 5:5 . Aslında 5 inaltina duserdim ama ogs okusun diye cok yavaş geçerim arkadan reno fluence ve soldan golf korna ve selektor yapinca birde sagimdan solundan geçmeye çalışınca sonucu tahmin etmişsinizdir. 4 saniyede dikiz aynamda sinek gibi kaldılar ibreye baktım 210 gazdan cektim ayağı ..

• quote:

Orijinalden alıntı: tberkk

Ankara'dan İzmir'e yarım depo benzin ile geldim. Genellikle sabitleyici açıktı ve 100 - 120 arasına ayarlıydı.

Aracım dizel, Ankara'da şehir içi yakıt ortalamam 5,1.Her gün Cinnah yokuşunu çıkmama rağmen.Bir depoyla 1200 km yi gördüm.Sizinkide gayet iyi benzinli olmasına rağmen.

• http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-alfa-romeo-giulietta-1.4-multiair-full-ve-tektir-90344161/detay

arkadaşlar aracımısatıyorum ilgilenen arkadaşlar varsa ulaşabilirler.34000 km ilanda görüldüğü gibi aracım 2. yıl bakımı bir ay önce mengerlerde yaptırdım.
  • dizelle takaslayalım ne dersiniz : )
  • quote:

Orijinalden alıntı: -s-laughter

dizelle takaslayalım ne dersiniz : )

teşekkürler fazla zaten araç garajda yatıyor hafta sonu binersem biniyorum .http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-alfa-romeo-giulietta-1.4-multiair-full-ve-tektir-90344161/detay

arkadaşlar aracımısatıyorum ilgilenen arkadaşlar varsa ulaşabilirler.34000 km ilanda görüldüğü gibi aracım 2. yıl bakımı bir ay önce mengerlerde yaptırdım.
  • Arkadaşlar julyetimin arkasına pololardaki gibi 1.4 yazmayı düşünüyorum. Ne dersiniz iyi bir sazan.avi olur mu?
  • Giulietta'lara 7-8 bin lira civarı zam gelmiş. 2-3 ay önce araç siparişi verdim,araç bu ay içinde gelirse bu fiyatlarla mı almak zorunda kalacağım acaba ?
  • maalesef öyle oluyor. . umarım değişmiştir bu mantıkla satış yapılması ama yakın zamana kadar sorduğumda aracın size satışının yapıldığı günkü fiyatın geçerli olduğunu söylemişlerdi. .
  • Euro olarak belli bir fiyat çıkartmışlardı ve kur değişirse fiyat değişir demişlerdi diye hatırlıyorum sanki. İnşallah doğru hatırlıyorumdur da euro fiyatı sabit kalır. Yoksa bu zam arabayı aldıktan sonra yapmayı düşündüğüm masraflardan bile fazla(yay,difüzör vs).
  • quote:

Orijinalden alıntı: atakemal

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-alfa-romeo-giulietta-1.4-multiair-full-ve-tektir-90344161/detay

yazılım nerde nekadara yaptırdınız. yakıt ve performansı bıraz anlatırmısınız.

• arkadaşlar bende alfa romeo severler ailesine katıldım,
    2012 model alfa romeo giulietta 1.4 progressive plus ile takipteyim
  • ya beyler arkadasın 2012 civic ini kullandım. yine aynı durumun farkına vardım. julyet cok sesli. kasislerde, bozuk yollarda traktör gibi. üstelik spor paketım yok ve jantlarım 16' lık. spor yay ve 18' lık jant taktırsam durumu dusunemıorum. bu durumdan sıkayetci olan var mı ??
  • 
Sayfa: önceki 453454455456457
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.