Şimdi Ara

alfa romeo giulietta REVEALED 2010 (457. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
9.990
Cevap
49
Favori
889.970
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 455456457458459
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar herkese selamlar Alfa-Romeo sayesinde foruma üye oldum desem yeridir bu aracı kullanan arkadaşlardan önerilerini bekliyorum benzinlimi-dizelmi, siyahmı-beyazmı açıkçası kararsızlık yaşıyorum okuduğum sayfalarda sanırım 1.4 Turbo Benzinli MultiAir 170 hp daha çok tavsiye ediliyor bu konuda yardımcı olacak arkadaşlara şimdiden teşekkür ediyorum..
  • quote:

Orijinalden alıntı: bonasera

Arkadaşlar selam,

Jantlarında soyulan oldu mu aranızda? Benim 2012 model Giu 170hp aracımda (2012 Ocak trafik çıkışlı) jantlarda soyulma oluştu akşam fotoları eklemeye çalışacağım..

arkadaslar jantlarımın resimlerini ancak ekleyebildim kusura bakmayın. Henüz servise götürmedim. Bakım sırasında göstereceğim.
    alfa romeo giulietta REVEALED 2010alfa romeo giulietta REVEALED 2010alfa romeo giulietta REVEALED 2010

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: legolas21@hotmail.com

Arkadaşlar herkese selamlar Alfa-Romeo sayesinde foruma üye oldum desem yeridir bu aracı kullanan arkadaşlardan önerilerini bekliyorum benzinlimi-dizelmi, siyahmı-beyazmı açıkçası kararsızlık yaşıyorum okuduğum sayfalarda sanırım 1.4 Turbo Benzinli MultiAir 170 hp daha çok tavsiye ediliyor bu konuda yardımcı olacak arkadaşlara şimdiden teşekkür ediyorum..

Bos bir zamaninizda konuyu inceleyin, sorularinizin tum cevaplarini bulursunuz.

• Jant soyulması yaşayan arkadaşlar. Aracı yıkamaya götürdüğünüzde,jantı temizlemek için jant spreyi kullanıyorlarmı? eğer kullanıyorlarsa,kalitesiz spreyler bu hadiseyi yapıyo bilginize. Geçmişolsun.

• Hocam genelde Sonax ve Turtlewax da yıkatıyorum ancak dışarda da bi iki kez yıkattım. Ama önceki aracım seat cordoba da da alaşım jant vardı ve hep mahalle aralarında yıkandı :) hiç sorun yaşamadım. bu kadar kolay aşınmamalı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bonasera -- 24 Haziran 2013; 18:23:23 >
  • quote:

quote:

Arkadaşlar selam,

Jantlarında soyulan oldu mu aranızda? Benim 2012 model Giu 170hp aracımda (2012 Ocak trafik çıkışlı) jantlarda soyulma oluştu akşam fotoları eklemeye çalışacağım..

arkadaslar jantlarımın resimlerini ancak ekleyebildim kusura bakmayın. Henüz servise götürmedim. Bakım sırasında göstereceğim.
    alfa romeo giulietta REVEALED 2010alfa romeo giulietta REVEALED 2010alfa romeo giulietta REVEALED 2010

Servise göstermenizde fayda var, sonuçta darbe görünmüyor pul olarak kalkma var.Değişim olmasada onarıma gönderebilirler diye düşünüyorum.

• Gold81 mesaj attim gorunce geri donerseniz sevinirim iyi aksamlar:)

• JULİEN attığın mesajı bir türlü açamıyorum, hata veriyor.Bana 0542 434 94 35 no'lu telefondan ulaşabilirsin..
  • Gold81 bugun iki kere aradim konusmak icin.numaramin sonu 1908 musait oldugunda geri donersen sevinirim

• Selamlar,giuliettamın lastikleri değişim istiyor,ne önerirsiniz?
    Michelin primacy 3 ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi elninoartist -- 25 Haziran 2013; 19:04:06 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: elninoartist

Selamlar,giuliettamın lastikleri değişim istiyor,ne önerirsiniz?
    Michelin primacy 3 ?

Ben bir önceki aracımda yokohoma alıp memnun kalmıştım ama bu aracım için michelin düşünüyorum.

Birde michelin sitesinde giu 170hp için primacy 3 tavsiye edilmiş, ben pilot 3 tavsiye ederler diye ummuştum (viraj tutunması daha iyi olduğu için)
  • Bende michelin pilot sport 3 var.Kesinlikle güzel ve öneririm.Yada continental sport contact 3'ü öneririm.Arada ne fark var diye sorarsanız ayrım yapamam.İkiside çok iyi lastikler.Sadece continental arkadan görüntüde sanki biraz daha kalın duruyor iki ebatta 225 olmasına rağmen..Bu iki lastikte ıslak yol koşullarındada yüksek performans sağlayan lastikler.Sport olmalarına rağmen bilginize..
  • quote:

Orijinalden alıntı: emirtetik

quote:

Selamlar,giuliettamın lastikleri değişim istiyor,ne önerirsiniz?
    Michelin primacy 3 ?

Ben bir önceki aracımda yokohoma alıp memnun kalmıştım ama bu aracım için michelin düşünüyorum.

Birde michelin sitesinde giu 170hp için primacy 3 tavsiye edilmiş, ben pilot 3 tavsiye ederler diye ummuştum (viraj tutunması daha iyi olduğu için)

Michelin primacy 3 aldım

• Merhaba arkadaşlar şaka gibi gelicek ama yorumları nirinci sayfadan beri okudum bir kaç sayfa atlamış olabilir bizde bu yaz ikinci el 50.000 e alıcaz alfa romeo julyet ama bir sorum olucak ne yakması ne parçası ne performansı tek sorum var arkadaşlar araçlarınızarka dizmesafesi nasıl bizim aile uzun biraz mesela ben 1.88 kardeşm ve babam 1.85 anlycagnzizim aile rahat yolculuk yapabilir mi bu araç ile ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: tugios34

Merhaba arkadaşlar şaka gibi gelicek ama yorumları nirinci sayfadan beri okudum bir kaç sayfa atlamış olabilir bizde bu yaz ikinci el 50.000 e alıcaz alfa romeo julyet ama bir sorum olucak ne yakması ne parçası ne performansı tek sorum var arkadaşlar araçlarınızarka dizmesafesi nasıl bizim aile uzun biraz mesela ben 1.88 kardeşm ve babam 1.85 anlycagnzizim aile rahat yolculuk yapabilir mi bu araç ile ?

Ön tarafta oturan kişinin boyuna bağlı,benim boyum 1.90 arkamda oturan 1.70 den uzunsa işi zor :)

• elninoartist E kullanıcısına yanıt
    Yorumlarınızı biraz kullanınca bekliyoruz, pilot serisine göre daha sessiz ve daha ekonomik (sürtünme katsayısı) ve michelin sayfasında önerilmesinden dolayı biraz daha yakınım.
    Peki 225-45-17 mi jantlar? Kaça aldınız
  • elninoartist E kullanıcısına yanıt
    off bu boy beni arabadan soğutuyor ama yinede alıcam asık oldumaraca yaa benm boy 1.88 babam kardesim
    1.85 annem 1.70 fln neyse annem arkaya oturur artık çok sıkıntı olurmu yaa alsak sıkıntıyasarmıyız cok peki kafa mesafesinasıl arkada yükseklık ıyı mı @elninoartist
  • quote:

Orijinalden alıntı: emirtetik

Yorumlarınızı biraz kullanınca bekliyoruz, pilot serisine göre daha sessiz ve daha ekonomik (sürtünme katsayısı) ve michelin sayfasında önerilmesinden dolayı biraz daha yakınım.
    Peki 225-45-17 mi jantlar? Kaça aldınız

Evet 225 45 17
    Tanesi 285 tl nakit.. Nitrojen dolum ve çelik subap içinte 10 lira verdim tanesine.bende sayfasında önerdiği için aldım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi elninoartist -- 26 Haziran 2013; 22:59:00 >
  • quote:

off bu boy beni arabadan soğutuyor ama yinede alıcam asık oldumaraca yaa benm boy 1.88 babam kardesim
    1.85 annem 1.70 fln neyse annem arkaya oturur artık çok sıkıntı olurmu yaa alsak sıkıntıyasarmıyız cok peki kafa mesafesinasıl arkada yükseklık ıyı mı @elninoartist

Ben rahatım ,mesafe yeterli kullanan için,zaten genelde yanlızım arabada ya da eşim oluyor.Arka boş
    Kafa mesafesi iyi,sıkıntı olmaz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi elninoartist -- 26 Haziran 2013; 23:02:11 >
  • quote:

quote:

Ben rahatım ,mesafe yeterli kullanan için,zaten genelde yanlızım arabada ya da eşim oluyor.Arka boş
    Kafa mesafesi iyi,sıkıntı olmaz

sizinde mi boy 1.90 arkadasım yorumlarınız için teşekkür ederim ama yinede alıcaz he araçta böyle olcak yakınlar iç büyüklükleri

• 
Sayfa: önceki 455456457458459
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.