Şimdi Ara

alfa romeo giulietta REVEALED 2010 (500. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
9.990
Cevap
49
Favori
889.941
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 496497498499500
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Bende mi sorun var bilmiyorum ama motor çok sesli çalışıyor. Sanki dizel gibi yani böyle boğuk yoğun bir sesi var. Böyle sorun olan var mı acaba? Ya da aracın normal motor çalışma sesi yüksek mi

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • mete16 kullanıcısına yanıt
    Park lambaları sadece kontak anahtarı STOP konumunda veya çıkartılmışken, çentikli halkanın önce O konumuna daha sonra kısa far konumuna çevrilmesiyle devreye alınabiliyormuş kullanım kılavuzu öyle diyor.
  • merhaba arkadaşlar. ilandaki araç için f/p olarak yorumlarınız ne olur? alınır mı? fiyat yüksek mi,uygun mu teşekkürler
    https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-alfa-romeo-sahibinden-temiz-masrafsiz-cam-tavanli-tct-554419784/detay
  • 2011 modelde ne gibi aksesuar öneriniz olur, çift egzoz takacağım. Ön panjur yenileniyor mu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Oxsgen

2011 modelde ne gibi aksesuar öneriniz olur, çift egzoz takacağım. Ön panjur yenileniyor mu
    Giulietta'ya şahsi fikrimce apaçi Leon gibi uçuk aksesuar modifiye hoş durmaz. Çift egzoz çıkışlı bir arka difüzör, sağ ve sol çamurluk için QV yonca ve krom yan ayna kapakları kanımca yeterlidir

• quote:

Orijinalden alıntı: Yılan Serdar

Giulietta'ya şahsi fikrimce apaçi Leon gibi uçuk aksesuar modifiye hoş durmaz. Çift egzoz çıkışlı bir arka difüzör, sağ ve sol çamurluk için QV yonca ve krom yan ayna kapakları kanımca yeterlidir

Alıntıları Göster
    Size katılıyorum. Aynı şeyleri en başından beri düşündüm.

• Oxsgen kullanıcısına yanıt
    Güle güle kullanın hocam aracınızı bende de 2012 model 170lik var. Forum son senelerde çok ölü Alfa hakkında güncel forum , Whatsapp grubu fln bulmak çok zor

• Arkadaşlar giulietta ile ilgili güncel, hareketli araçların paylaşıldığı bir forum yada face sayfası falan var mıdır?

• Arkadaşlar merhaba 2.el guiletta 1.4 170beygir otomatik araç almayı düşünüyordum araç ekspertizde 120beygir civarı çıkıyor bu normal midir daha önce dynoya çıkaran oldu mu kaç beygir alıyorsunuz?

• 2012 model aracımda sürücü tarafında dashboard üzerinde kabarma oluştu. Yabancı forumlarda bu sorunu yaşayan birçok kişi olduğunu ve sorunun sürücü hava yastığından kaynaklandığını söylemişler. Zamanla bu kabarma çatlamaya kadar gidiyormuş. Bu sorunu yaşayan oldu mu?

• 
Sayfa: önceki 496497498499500
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.