Şimdi Ara

Alfa Romeo 4C - 240 hp, 0-100 4,5 sn (6. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
141
Cevap
0
Favori
15.914
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Çok güzel araba. Keşke 4 kişilik olsaydı :(
  • quote:

Orijinalden alıntı: cool2hate

Çok güzel araba. Keşke 4 kişilik olsaydı :(

800 kiloluk bir aracı 4 kişilik yapmanın bir mantığı yok ama
  • quote:

Orijinalden alıntı: scudetto

quote:

4 kişi bineceğinden değil de ikna yönüden muazzam bir artı olurdu. Şimdi kime sorsan 2 kişilik arabaya o kadar para verilir mi diyecek. Hoş zaten bana 1 kişilik yer bile yeter, arabama binen yok ama bunu alsam babam beni eve sokmaz :D

2 kapılı araba yüzünden ayda bir kez laf yiyorum, 2 koltuklu olsa

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: scudetto

quote:

4 kişi bineceğinden değil de ikna yönüden muazzam bir artı olurdu. Şimdi kime sorsan 2 kişilik arabaya o kadar para verilir mi diyecek. Hoş zaten bana 1 kişilik yer bile yeter, arabama binen yok ama bunu alsam babam beni eve sokmaz :D

2 kapılı araba yüzünden ayda bir kez laf yiyorum, 2 koltuklu olsa

eh kitle farkı var zaten. Benim spider da iki kişilik, o da satmayan bi araçtı. Türkiye'de bu kitle baya zayıf. Bir de motor arkada olunca fazla koltuğa da yer kalmıyor zaten

• Maclaren gibi olsa 3 kişilik :P Neyse geyik yapmayayım sadece
  • Arkadaşlar bu aracı 3-4 gündür araştırıyorum. Eğer 250 BG üstü ve 75k euro altında fiyatı olursa inşallah ilk sahip olacaklardan olacağım Türkiye'de. Golf R, 228i ve S3 vardı kafamda ama alfa tasarımı ile beni büyüledi.
  • Aracın Türkiye fiyatı 260.000 TL civarı olacak bilgisini aldım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cnspnky

Aracın Türkiye fiyatı 260.000 TL civarı olacak bilgisini aldım.

Bilgiyi nereden aldınız acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sniker

quote:

Birmot Kuruçeşme ya da Suadiye tam anımsayamadım..
  • 110000 euro rakamini duyunca ben de basligi ve ilk mesaji guncelleme istegimi kaybettim kusura bakmayin . . Launch edition un fiyati yalniz bu yani standart versiyon daha da ucuz olacaktir . . Yalniz alfa turkiye ayni motoru ayni otv oraniyla giu da avrupa fiyatinin yaklasik yuzde25 kadar fazlasina satarken 4c anlamsiz bir fiyat politikasi gutmeyi secti umarim standart versiyon daha alinasi bir fiyata sahip olur . .

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Sniker

quote:

Birmot Kuruçeşme ya da Suadiye tam anımsayamadım..

garip, çünkü iq seviyesi 70 ve üstü olan bir insana 1750cc aşırı beslemeli motora sahip arabayı 100k € dan fazlasını vermeye kesinlikle ikna edemezsiniz. alfa neyine güvenerek böyle saçma sapan fiyatlar veriyor anlamıyorum.
  • Aldığım fiyat umarım doğru değildir çünkü 1 ay önce başka bir birmot bana 60-70k euro demişti..
  • quote:

Aldığım fiyat umarım doğru değildir çünkü 1 ay önce başka bir birmot bana 60-70k euro demişti..

Standart edition fiyatlardan haberiniz var mi acaba??

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: GreenHeart

Adam gibi satış anlayışı olursa ve bol reklamla kendilerini tanıtırlarsa iyi satar gibime geliyor.

yıllık 3500 üretilecek zaten adam gibi satışa pek ihtiyaçları yok gibi. . LE ların da tamamı satılmış avrupa için ayırılanlardan (500 adetti), 500 tane daha LE üretimi söz konusuymuş bu yüzden. .
  • sanırım yeterli talebi görmedi araç. 1 adet launch edt. getirilip satılmış istanbul'a. fiyatı da 75.000€ civarındaymış.
    std. versiyonun satışı da yılbaşı gibi planlanıyormuş
  • quote:

Orijinalden alıntı: derici2

sanırım yeterli talebi görmedi araç. 1 adet launch edt. getirilip satılmış istanbul'a. fiyatı da 75.000€ civarındaymış.
    std. versiyonun satışı da yılbaşı gibi planlanıyormuş

75 değil de 110000 euro diye duydum ben de. . LE lar 75 ise iyiymiş yine std edition lar belki 50-55000 arası olur bu durumda. .
  • daha hala netleşmemiş. bir arkadaş ön sipariş geçmişti sanırım forumdan temmuz ağustos gibi teslim edilecekti.herhangi bir gelişme var mı acaba?

• gelişme var mı bilmiyorum en son 110000 euro diye duymuştum . . bizde fiyat belli değil adamlar reklamını çekmiş. .
  • Şuan 3 adet sipariş var Alfa Romeo Türkiye tarafından 3 ünün de sahipleri belli.
  • Benim görüştüğümde (yaklaşık 1 ay önce) 1 adetti bu arada 2 kişi daha almış o zaman
    net bir fiyat bilgisi var mı peki? 75.000 civarı diye duydum ancak yukarıdaki arkadaş 110.000 civarı olduğunu yazmış.
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.