Şimdi Ara

alfa romeo 156 mı yoksa dogan slx mi ? Hanğisini alırdınız? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
34
Cevap
0
Favori
2.047
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • 12-13 e temiz alfa bulmak imkansıza yakındır...
    2 tane 2004 156m oldu, mükemmel arabalar diyebilirim, biri 1.6 diğeri 2.0 selespeed idi, 2.0 selespeed şanzımanla çok iyi, özellikle düz yolda gaza bastığınızda oldukça keyifli oluyor, vitesler 7000 devirde değişiyor, 2 de 100 ü görüyor ve 200 kmye kadar soluksuz hızlanıyor....
    öte yandan doğan almayı düşünen birinin alfa alması çok yanlış olur, ben doğan alayım diyen arkadaşıma 156 al demem çünkü sonra arkamdan sövecektir:)...
    çok temiz bi alfanızda olsa periyodik bakımda özel serviste 300-400 ödemek, triger-balata felan değişen bi ağır bakıma 1000-1300 arası ödemek normaldir, ayrıca İstanbul dışında iyi alfa servisi varmıdır bilmiyorum, ben adapazarında otururken hep İstanbula götürdüm....
  • alfa forever
  • dogan slx alın alfa size göre değil.....

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu kıyaslama yapılıyorsa diyecek bir şey yok. Doğan ne ya allah aşkına. Bildiğin teneke.
    Doğanla Alfayı kıyaslamak Alfaya hakarettir. Sen hayatında hiç Alfa kullanmamışsın. Sen git Doğan al arkadaşım.
  • Adam bütçesine göre iki arabayı bulmuş ve kıyaslııyor.Ne diye bu kadar üstüne gidiyorsunuz arkadaşlar.

Sorunun cevabına gelirsek, o bütçe ile corolla ya da mazda 323 gibi japon arabalarına bakmanızı tavsiye ederim.

• Başlığı şaka falan sandım. Ama öyle olmadığını gördüm. Bir de ciddi ciddi yorum yazan var. Ya alfa romeo nereeeeeeeeeeeeeee tofaş doğan nere yahu. Nasıl bir mantık bu. Siz tofaş alın en iyisi. Alfa'yı yazık etmeyin bence.
  • Fiat Bis al.
  • Alfa 155 Q4 Quadrifoglio al sen

• Alfalarda yolcu fırlatma teknolojisi bile yok, bence doğan al
  • GOLF AL. KAPI SESİ STANDART
  • doğana 12 13 vermek isteyen birine baska araç önermeyin sizi dinleyip baska araç alırsa aldığı arac bi arıza yapınca tamiri doğandan pahalıya patlıcağı için kafanıza kakacaktır o yüzden bırakın doğan alsın
  • faça şahin al
  • arkadaş bir zamanlar şaka yapmış sanki
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.