Şimdi Ara

ALEV ALEV 176 TL Corsair Dark Core RGB 16,000 DPI Wireless Gaming Mouse (Renewed) (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
207
Cevap
7
Favori
25.811
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • phobia kullanıcısına yanıt
    Bankanın kargoladığı zamanki kurla çekiyor TL aldıysanız para çekilmesiyle iptal edip USD olarak alın

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Corsair yerine logitech olsa alırdım ama bilemedim. İhtiyacım da yok ama şeytan da dürtüyor

• quote:

Orijinalden alıntı: cohannan

Bankanın kargoladığı zamanki kurla çekiyor TL aldıysanız para çekilmesiyle iptal edip USD olarak alın
    tamamdır hocam, çok teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: SPaCeLoRD

Corsair yerine logitech olsa alırdım ama bilemedim. İhtiyacım da yok ama şeytan da dürtüyor
    Hocam Logitech'te sorunlu seri çok var çift tıklama sorunu özellikle. Corsairlerde bu güne kadar bu tarz problemli seri görmedim
  • cohannan kullanıcısına yanıt
    Amazon 20 dolar çek vermişti, bunda kullanmaya değer mi dersin :)

• quote:

Orijinalden alıntı: SPaCeLoRD

Amazon 20 dolar çek vermişti, bunda kullanmaya değer mi dersin :)
    Çek varsa düşünme bile al sat
  • madenci66 kullanıcısına yanıt
    Tüm ürünler aynı kutuda gelirse büyük ihtimal sıkıntı yaşanmaz rahat olun.
  • Amazondan corsair flash bellek almıştım.Bozuldu burada ki servisi vektron elektronikle görüştüm.Yurtdışından alınan garanti burada geçmez dedi.Yurdışından alınan corsairlerin garantisi burada geçmiyor sanırım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi E.R.W. -- 23 Temmuz 2019; 23:34:25 >
  • Corsair hastası olarak bir tane aldım inşallah farklı model gelmez, teşekkür ederim
  • E.R.W. kullanıcısına yanıt
    Hocam geçmiyor olabilir fakat corsair destek veriyordu, benim K70 klavyem için kargo kodu verip kargoyu karşılamışlardı ve 1 hafta içinde sıfır klavye göndermişlerdi.

5-6 yıldır Razer deathadder chrome kullanıyorum bu aralar değiştirmek istiyordum, alıp deneyeceğim beğenmezsem satarım çok fazla bir kaybım olmaz gibi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Krystof -- 24 Temmuz 2019; 3:36:28 >
  • phobia kullanıcısına yanıt
    Muhakkak Dolar birimi ile alın. Amazon 6 küsür TLden çeviriyor. Hatta ben iki kredi kartıma dolar ekstresi tanımladım. Direkt dolar borcum neyse dolar olarak bankaya geri ödüyorum. Çeviri karmaşıklarından kurtuldum yani.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Sensörü nasıldır bu mouse ın? rival 300s aldım, çok memnun değilim açıkcası 98 gram diye hafif gibi görünen mouse a elim uymuyor açıkcası. Eskiden bu corsair mouse ' ı gibi şişman görünümlü mouse kullanıyordum elime cuk oturuyordu.
  • Kargo gümrük hariç 30 dolar olmuş. Bu fiyatla bir espirisi kalmadı.

• -dehşet- kullanıcısına yanıt
    Esprisi kalmadı değil de eskisi kadar sıcak değil diyelim. 246 TL'ye geliyor hala yarı fiyatının altında
  • cohannan kullanıcısına yanıt
    Zaten aldığı yorumlarla fiyatının ürünü olmadığını gösteriyor. Üstelik yenilenmiş ürün. Teknosa'da 317 liraya satılan G305 daha alınır duruyor. GittiGidiyor'da çeki olan varsa daha uyguna alabilir. Kablolu olarak SteelSeries Rival 710 da bir başka alternatif. Üstelik hem yurtiçi hem de 1 yıl fazladan garanti avantajı var. 30 dolar idealdi fazlası bence verilmez.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -dehşet- -- 24 Temmuz 2019; 8:58:52 >
  • Fiyatı nerden.yükseltti.ki bunlar şimdi tam.alacaktım

• Atın linki favorilere ara-sıra bakmakta fayda var yine düşer muhtemelen. Belkide bianda siparişler artınca artırdılar fiyatı bilemicem.
  • Siparişi kargolanan var mı?

• Yolda benimki

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.