Şimdi Ara

Aldıktan sonra pişman olduğunuz arabanız oldu mu? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
176
Cevap
4
Favori
19.960
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    o kadar tipsiz hissiz ve ruhsuz bir arabaydı ki
  • quote:

Orjinalden alıntı: Stacer_boY

Mazda Rx8 6 Ay Sonra Satmak Zorunda Kaldm...

nedenini açıklayabilirmisiniz acaba
  • Şahin almıstık bundan 10 yıl once.Bır tanıdık bulmustu arabayı guvenerek aldık.Sonradan araba dokulmeye basladı.Meger taksiden cıkmaymıs.Zarar da ettık ama hemen sattık.
  • quote:

Orjinalden alıntı: RqJnr

Range Rover.
    Karakterimle taban tabana zıtmış İngiliz arabaları ben bunu gördüm bildim.

Usta senin arabada ne gibi terslikler oldu .
  • eşin dostun tavsiyesi ile 7 yaşında vw polo almıştık. ilk arabamdı.

Hem doğuş otodan hemde polo dan illalah ettim. . Akla hayale gelmeyen arızalar çıkardı. 3 yılda yaklaşık kendi değerine yakın masraf ettim. çok şükür sattım da kurtuldum..

Doğuş otonun yaptıkları da ayrı bi konu..

Bundan sonra doğuş grup arabalarına yaklaşırmıyım??

Hiç sanmıyorum
  • Zaten bu opel avrupanın en çöp arabası.Kronolojik hataları en fazla olan araba budur herhalde.Gran Turismoda bile yok bu araç...
  • başlıklara bakarsak
    Honda ile pek sorun yaşayan yok gibi
  • quote:

Orjinalden alıntı: dranov

STAREX;

Alıpta pişman olduğum tek araçtır(çok yakıyor,çok savuruyor)

oysa öyle hevesle almıştım ki,
    en büyük pişmanlığımıda satışa çıkarınca yaşadım, tam 8 ayda satabildim, oda yarı para yarı çek...

burdan çıkacak sonuç: ikinci eli olmayan araba alınmamalı...
  • Evet oldu gıcıgım arabama 4 aydır satamıyorum
  • caponlar işi biliyor
  • quote:

Orjinalden alıntı: Zoom-Zoom

2004 corolla
    o kadar tipsiz hissiz ve ruhsuz bir arabaydı ki

okadar kötü mü hocam? ciddi soruyorum
  • Yeni nesil motor, yeni nesil teknoloji derken yeni nesil sorunlar çıkmaya başladı araçlarda.
    Aslını isterseniz Ülkemiz yol şartları da yeni nesil teknolojili araçlara çok uygun değil, asıl sorun bunlardan kaynaklanıyor.
    B segmenti araçlarda bile günümüzde 32 civarında swicler kullanılıyor, küçük sorunlarda bile motor arızası alınıyor.
    Yeni nesil teknolojilerde eski teknoloji kadar müdahale de edilmiyor, birçok markada müdahale etme imkanımız bile olmuyor.
    Ülkemiz yol şartları bu şekilde devam ettikçe benzer sorunları malesef yaşamaya devam edeceğiz.
    Birçok markanın satışında görev aldım ve öğrendiğimi bir kere daha peiştirdim.
    Alman markaları her zaman konfor sunar sırtınızı kaşır nerdeyse, japonlar ise sağlam ve sadelik sunar
    her marka ve modelin belli avantaj ve dezavantajları mevcut, malesef araçlar ülkemiz için üretilmiyor.

• Bir zamanlar bir Doğan S almıştım. O neydi yaaa. Kıçı başı heryeri oynuyordu arabanın. Yolda tutmak o kadar zordu ki. Bilgisayar oyunu gibiydi. Kaza yapmak için bahane arıyordu. Baktım olmayacak bay bay Doğan dedim.

www.limonsigorta.com

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oluşumbilgi -- 23 Aralık 2008; 18:25:11 >
  • Valla çok süper yazmışsın arkadaşım gerçekten...
    quote:

Orjinalden alıntı: oluşumbilgi

Bir zamanlar bir Doğan S almıştım. O neydi yaaa. Kıçı başı heryeri oynuyordu arabanın. Yolda tutmak o kadar zordu ki. Bilgisayar oyunu gibiydi. Kaza yapmak için bahane arıyordu. Baktım olmayacak bay bay Doğan dedim.

www.limonsigorta.com

• süper yorumlar
    bence kesinlikle güncel tutulmalı, hele de şu kampanya sezonlarında
    objektif bi şekilde yazan tüm arkadaşlara
    quote:

Orjinalden alıntı: caramurat

Yeni nesil motor, yeni nesil teknoloji derken yeni nesil sorunlar çıkmaya başladı araçlarda.
    Aslını isterseniz Ülkemiz yol şartları da yeni nesil teknolojili araçlara çok uygun değil, asıl sorun bunlardan kaynaklanıyor.
    B segmenti araçlarda bile günümüzde 32 civarında swicler kullanılıyor, küçük sorunlarda bile motor arızası alınıyor.
    Yeni nesil teknolojilerde eski teknoloji kadar müdahale de edilmiyor, birçok markada müdahale etme imkanımız bile olmuyor.
    Ülkemiz yol şartları bu şekilde devam ettikçe benzer sorunları malesef yaşamaya devam edeceğiz.
    Birçok markanın satışında görev aldım ve öğrendiğimi bir kere daha peiştirdim.
    Alman markaları her zaman konfor sunar sırtınızı kaşır nerdeyse, japonlar ise sağlam ve sadelik sunar
    her marka ve modelin belli avantaj ve dezavantajları mevcut, malesef araçlar ülkemiz için üretilmiyor.

• 2005 corolla hb sol.
    2 yıl zor dayandım. Sattığımda dünyaya yeniden gelmiş gibiydim.
  • Ben bu arabamı alırken nasıl bir araba olduğunu biliyordum. Bildiğimiz Renault işte dedim, Renault 12 ve 9'un birleşip günümüze uyarlanmış hali dedim. Neyse, arabayı aldım. Klima var ama akıllı Renault ne hikmetse devir saati koymamış. Authantique ya o yüzden. Ama klima var, camlar otomatik, sürücü airbag var, vs. vs. Bir üst versiyonda vardı o zamanlar, almadım bende. Dedim saate bakacak değilim zaten. Ama bir sürü de mail yazdım Renault'a. Neyse, şimdi standart.
    Arabayı aldıktan 2 hafta sonra pişman oldum. Ulan dedim 14 yıllık Şahin bile yolda bırakmadı beni daha yepyeni 200 küsür km.'de ki araba nasıl yolda bırakır beni dedim. Yol yardımı çağırdım, aküyü değiştirdiler. Aradan 1 hafta geçti. İşten eve geldim ve tekrar çıkıp bir yere gideceğim. Araba çalışmıyor. Allah kahretsin seni Renault dedim. Ulan ne diye aldım ben bu arabayı keşke hiç değiştirmeseydim dedim, söylendim, bağırdım kendi kendime. Evin yakınında Renault servisi vardı. Oraya gittim. Zaten bir hafta önce aküyü de onlar değiştirmişti. Geldi adam baktı ve akü'ye giden bir kablo varmış. Onun soketinde temassızlık varmış ve bu binde bir olurmuş ve mıknası olup belayı çektiğim içinde bana denk gelmiş. O kablonun soketini değiştirdiler ve araba normale döndü.
    Onun haricinde pek pişmanlık duymadım. Netice'de yukarda dediğim gibi R12 ve R9'un birleştirilip günümüze uyarlanmış hali.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi brkcad34 -- 24 Aralık 2008; 9:29:51 >

• 1989 Toros
    İkinci el almıştım, araç ilk aldığım günlerde süperdi, bakıp inceleyenler de öyle dediydi.
    Sonradan anlaşıldı ki başına gelmeyen kalmamış, takla atmış, bütün parçaları değişmiş,
    motor rektefe edilmiş vs. orjinal kalan hiçbirşeyi yokmuş meğer. Şanzıman üç dört kez
    tamir edilmiş.
    Buna rağmen beni yolda bırakmadı hergele.
    Niçin mi pişmanım ve niçin mi sattım?
    Bana geceyarısı kanamalı bir hastayı hastanaye götürmem gerektiği an
    çalışmadı, ne yaptımsa çalıştıramadım!
    Buna fena içerledim ve ertesi gün otopazarına götürüp yarım saat içinde sattım. :)
  • quote:

Orjinalden alıntı: Zoom-Zoom

quote:

Orjinalden alıntı: Stacer_boY

Mazda Rx8 6 Ay Sonra Satmak Zorunda Kaldm...

nedenini açıklayabilirmisiniz acaba

Aldığımda Maddi durumum iyiydi . Sonradan Gelişen Olaylar Yüzünden ..Ciddi anlamda Maddi durumum zayıfladı + Bursa Trafiğinde 20 lt 'den Aşağısnı görmüyordum. ,, Bulgaristana Okul İçin Gitmek Zorunda kaldım bu yüzden sattım.. :) (Bg de A4 TFSI 2.0 Aldım + üstüne para bile kaldı. sattığım fiyattan )

• quote:

Orjinalden alıntı: desiya

quote:

Orjinalden alıntı: RqJnr

Range Rover.
    Karakterimle taban tabana zıtmış İngiliz arabaları ben bunu gördüm bildim.

Usta senin arabada ne gibi terslikler oldu .

Ya her tarafı elektronik tabi haliyle bana gelmez öyle araba, gelmedi de
    Iskartaya ayırdım şimdi genelde babam kullanıyor bende onun arabasını çalıyorum
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.