Şimdi Ara

Aldıktan sonra pişman olduğunuz arabanız oldu mu? (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
176
Cevap
4
Favori
19.960
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: ATTRACTION

Evet oldu gıcıgım arabama 4 aydır satamıyorum

Patron demir çelik fiyat bekliyorum ö.m. dan :)

CLS satılık ise alabilirim..
  • 1. Laguna 1 aldık binbir hevesle bide tüp taktırdık, ağır bakıma soktuk yani alıralmaz 2500YTL lik masraf yaptık o da ne ikinci seferinde yolda bıraktı, sonra sırasıyla silecek motoru, direksiyon arızası,kalorifer arızası, eksoz arızası, tüp ün uyumsuzlukları v.s. 6 ayda yıldırdı beni,daha sonra biladerin baskısıyla megane extreme aldık, 34 milyarlık arçta ne otomatik cam,ne elektrikli aynalar, nede başka şey. sattık tabikide onu.
    şuan babamın mazda var bizde 10 yıl önce aldığı vallahi de billahide babalar gibi araç. tüpe de uyumlu. ki tüpü atiker lagunaya taktırdığım gibi 1700 lira değil 1000 lira.
    Aslında yalan yok Renault iyi bir marka ve araç ama tıpkı beyaz eşya gibi şans işi ve bize biraz sorunlusu denk geldi, megane konusuda expresson olsaydı tadından yenmezdi...
  • staj yaptığım yerde adamın teki yeni megan la 90 la giderken çatur çutur bir şeyler oldu sonra motor stop etti sağ şeride kendimi zor attım sonra serviste baktılar triger kopmuş diyordu.harbiden kötü bir şey bide araba 50.000 de filandı galiba sonra korkmuştum bu meganelardan.japonlar bu konuda biraz iyi ama şu sıra yolda kalmış bayaa bir toyota ya da rastladım.
  • bu olay hangi yılda oldu ve araç kaç modeldi acaba.
    quote:

Orjinalden alıntı: monodoks

staj yaptığım yerde adamın teki yeni megan la 90 la giderken çatur çutur bir şeyler oldu sonra motor stop etti sağ şeride kendimi zor attım sonra serviste baktılar triger kopmuş diyordu.harbiden kötü bir şey bide araba 50.000 de filandı galiba sonra korkmuştum bu meganelardan.japonlar bu konuda biraz iyi ama şu sıra yolda kalmış bayaa bir toyota ya da rastladım.

• sağ ve sol ön koltuğu hariç ford fusion.:)

araçta yol tutuş berbattı.
  • en ıyısı herzaman turk malı oda sahın yada kartal
  • ankaranın dikmeni bir daha ford alırsam........
    sıfır aldığım fiesta tdci nin stepne dahil tüm cantlar yamuk çıktığı ve servisin benim yamulttuğumu söylemesi ve müşteri hizmetleri dahil, ingiltere anket formu dahil her şeyi belirtmeme rağmen bir yetkilinin dahi bana geri dönmemesi bu araca 2 sene isteksiz binmeme sebep oldu.
    fordda aracınızda sorun yoksa keyifle binersiniz ama sorun çıkarsa nefret ettirirler araçtan
    çünkü her şey satana kadar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lokosit -- 25 Aralık 2008; 20:13:51 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: ceta

2005 corolla hb sol.
    2 yıl zor dayandım. Sattığımda dünyaya yeniden gelmiş gibiydim.

hocam ne gibi sorunlar yaşadın biraz anlatabilir misin...
  • Şahin
  • quote:

Orjinalden alıntı: slytech

quote:

2005 corolla hb sol.

ben de merak ettim
    Toyota SOL araştıran biri olarak
    ?
  • quote:

Orjinalden alıntı: zero01

quote:

Orjinalden alıntı: slytech

quote:

2005 corolla hb sol.

ben de merak ettim
    Toyota SOL araştıran biri olarak
    ?

bende 2006 sol sedan var .dayanılmıcak bir arac demesinin sebebini ben daha cok merak ettim . hiçbir sıkıntısı yok yazarsa bende cok memnun olcam merak ettim
  • Peugeot çular alınmasın ama 206 X-design. Bir aile dostumuz o zamanlarda bir bayide müdür dü. onun aracılığıyla 0 km almıştım. Ekim 2005 yılında 2006 model olarak aldım. Ufak tefek sorunlar derken git gide büyüdü. 10 ay sonra sattım. Ama satarken çok zarar etmedim o ayrı...
  • quote:

Orjinalden alıntı: AppendiX

quote:

Orjinalden alıntı: Zoom-Zoom

2004 corolla
    o kadar tipsiz hissiz ve ruhsuz bir arabaydı ki

okadar kötü mü hocam? ciddi soruyorum

maalesef o kadar kötü corolladan sonraki aracım mazda 3 oldu ve corollaya göre korkunç farklı bir araç

corollada yol tutuşu 0 donanım yok iç dış tasarım 0 his yok frene dokunduğunuz anda abs ye geçiyor araç
    direksiyon çok hissiz bilgisayar oyunu oynanan direksiyonlar bile daha hisli
    mesela mazda 3 te gaza dokunduğunuz anda araç fırlıyor(hızlı hızlanıyor anlamında söylemiyorum çabuk tepki veriyor) corollada gazı köklediniz mesela araçta 1 saniye sonra jeton düşüyor bu yeni nesil çoğu arabada böyle bence çok berbat bir kapışmadaysanız yada sollamadaysanız araç sizin niyetinizi anlayana kadar yandaki uzayıp gitmiş oluyor

vs uzatılabilir

• quote:

Orjinalden alıntı: Stacer_boY

quote:

quote:

Orjinalden alıntı: Stacer_boY

Mazda Rx8 6 Ay Sonra Satmak Zorunda Kaldm...

nedenini açıklayabilirmisiniz acaba

Aldığımda Maddi durumum iyiydi . Sonradan Gelişen Olaylar Yüzünden ..Ciddi anlamda Maddi durumum zayıfladı + Bursa Trafiğinde 20 lt 'den Aşağısnı görmüyordum. ,, Bulgaristana Okul İçin Gitmek Zorunda kaldım bu yüzden sattım.. :) (Bg de A4 TFSI 2.0 Aldım + üstüne para bile kaldı. sattığım fiyattan )

anladım...talihsizlik olmuş aama racı suçlayamayız değilmi

• quote:

quote:

Orjinalden alıntı: AppendiX

quote:

2004 corolla
    o kadar tipsiz hissiz ve ruhsuz bir arabaydı ki

okadar kötü mü hocam? ciddi soruyorum

maalesef o kadar kötü corolladan sonraki aracım mazda 3 oldu ve corollaya göre korkunç farklı bir araç

corollada yol tutuşu 0 donanım yok iç dış tasarım 0 his yok frene dokunduğunuz anda abs ye geçiyor araç
    direksiyon çok hissiz bilgisayar oyunu oynanan direksiyonlar bile daha hisli
    mesela mazda 3 te gaza dokunduğunuz anda araç fırlıyor(hızlı hızlanıyor anlamında söylemiyorum çabuk tepki veriyor) corollada gazı köklediniz mesela araçta 1 saniye sonra jeton düşüyor bu yeni nesil çoğu arabada böyle bence çok berbat bir kapışmadaysanız yada sollamadaysanız araç sizin niyetinizi anlayana kadar yandaki uzayıp gitmiş oluyor

vs uzatılabilir

Hocam aslında konu otomobil almayı düşünenlere yardımcı olabilecek bir konu. O yüzden biraz daha ayrıntılı ve objektif yazmak gerekiyor. Ben de Corolla kullanıcısıyım araç tip ve donanım konusundaki beklentilerinizi karşılamamış olabilir o noktada sizi eleştiremem ama arabayı görmeden mi aldınız diye sorasım geliyor.
    Yol tutuş konusunda da arkalar bağımsız süspansiyon olsaydı belki daha iyi olurdu.Yalnız ben yol tutuş konusunda pek sorun yaşamadım.Bir tek uzun otoban virajlarında şerit değiştirmek zorunda kalıyorsanız ve de hafif ters eğim varsa 120km/h üzeri hızlarda yoldan kopacakmış hissi veriyor.
    Bunun dişinda gaz, direksiyon tepkileri,hızlanması sınıfının en iyilerindendir sanırım.Bu noktada sınıfına göre oldukça tatmin edici bir araç.Frenler konusunda ise o zamanlar okuduğum bir testte yine sınıfının en kısa durma mesafelerinden biri ve dozlanma konusunda BMW'den bir fark yok yazıyordu.Ben de frenlerimden çok memnunum.

• Peugeot 206,

2005 yılında,çalıştığım özel sağlık merkezinden almadığım maaşlarım karşılığında 99"(imzamdaki) 206 yı verdiler.
    Otomatik vitesi iyide,Civic'imden çok yakıyor,çok sorunlu,ABS si yok ,kışları işkence, ayrıca önündeki amblemden arkadaki ambleme kadar her yeri beni gıcık ediyor.
    Ama hanım otomatik kullanmak istediğinden,sonbahar vaktinde bunu satıp daha modelli Absli Klimali bi 206 almak zorunda kalacağıma yanıyorum ayrıca...
  • arkadaşlar 2005 veya 2006 coralla hakkında problemleri olan arkadaşlar daha detaylı yazarlarsa bu model coralla almayı düşünen biri olarak bana çok yardımınız olur.
  • 1 yıl boyunca kullandığım 2004 ford focus'un debriyaj'ı beni delirtmişti.1 ay içerisinde 2 kere debriyaj balatası değiştirmeme rağmen,halen yukarda kavrıyordu.Bu yüzden bayırlarda kalkış yapmak zor oluyordu.özellikle bu modelde focus alıcak arkadaşların buna dikkat etmesini öneririm.
  • arkadaşlar 2005 yılında sıfır renault smbol almıştım aldığıma pişman oldum zaten daha sonra sattım .ondan sonra 2006 corolla sol aldım ve okadar çok memnun kaldım ki onuda satıp yeni sıfır corolla aldım
  • 98 model HYUNDAİ ACCENT 1.5 GL 0 km almıştım.
    99 da sattım aracı zaten.

Motoru çok problemliydi.

Daha 5 aylıkkken triger sıyırdı.
    Nasıl olduğunu kimse anlayamadı zaten.

Motor komple söküldü tekrar aynı parçalarla toplandı.

Allahtan faszla masraf çıkarmamıştı.

Ondan sonra sattım aracı
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.