Şimdi Ara

ALCATEL OT-995 ROOT, ROM, TWEAK (ANA KONU - RESİMLİ) (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.488
Cevap
21
Favori
135.004
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: stylerbb

Uninstal yaptığın uygulamayı geri getiremezsin. Unroot sadece root yaparak açtığın sistem klasörlerine erişimi tekrar kapatır. Geri getirmek istiyorsan o uygulamanın .apk uzantılı dosyasını bulup tekrar kurmalısın. Bir sistem uygulamasından root yaparak kurtulmak istiyorsan tavsiyem uygulamayı tamamen silme. Dondurma seçeneğiyle uygulamayı kapat. Silmekte ısrarlıysan yedekleme seçeneğiyle yedekle. Root uninstaler da bu mevcut.
    Garantiye gelince . Mesela galaxy S2 de root için sayaç mevcut. Kaç kere yaptıysan ya da kaç kere custom rom yüklediysen bunu download modundaki sayaçtan görebilirler. Bunu da sıfırlamak için yöntemler mevcut. Eğer sıfırlamazsan işin biraz şansa kalır. Servis o bölüme bakabilir de bakmayabilir de. Ya da telefonun servise giderken o bölüme bakılamayacak hale gelmiştir. Onda da sorun çıkmaz.

Fakat bu telefonda sayaç var mı bilmiyorum. Çünkü recovery ya da download menülerine girebilmiş değilim.
    Öğrenene kadar eğer servislik bir işin varsa unroot yapmakla yetineceksin. Bilen arkadaşlar varsa söylerse memnun oluruz.

Verdiğin bilgiler için, Teşekkürler kardeşim

• Merhabalar,

Cevaplarınız ıcın cok teşekkur ederim
    Herşey kanunda belırtılmıs, fakat servıse gönderdığınız zama herhangı arızaya raslanmamıştır ıbaresıne karşılık nasıl bır problem var denılebılır
    ve her servıse gönderdığınız de yenı bır teknık servıs surecı başlıyor. Bugun telefonu ekrar servıse verıcem. Malısef hıc bır şekılde kullanamıyorum. herhangı bır şey yuklemekte ıstemıyorum. şu an için. telefon acmak için elıme alıyorum tuş kılıdınde kıtlenıyor. gun içinde kapanıyor vs.

Servıse verdıkten sonrada sanırım pazartesı günü tuketıcı heyetıne başvuracam. telefon ihtiyacım varken bu kadar surec malısef yazık.

Selamlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: blindness

camera ics ve cameramx + nemus camera beta test edeceğim.
    blindness
    Blindness yeni bir güncelleme çıkmış. Yükleniyor fakat kurulumda yarım kalıp ünlem işareti çıkıyor. Root la ilgili olabilir mi. Kuranlar var çünkü. Sana soruyorum çünkü sen de root yaptın sanırım. Güncelleyebildin mi ?
  • quote:

blindness
    Blindness yeni bir güncelleme çıkmış. Yükleniyor fakat kurulumda yarım kalıp ünlem işareti çıkıyor. Root la ilgili olabilir mi. Kuranlar var çünkü. Sana soruyorum çünkü sen de root yaptın sanırım. Güncelleyebildin mi ?

+1000000000

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ben rootlama yokken dahi güncelleme yapamamıştım fota ile güncellemeler iniyor kururken ünlem çıkıp kalıyor inen update dosyasından radyo apk sını çıkarıp kuruyorum acılıyor devam etmem için kulaklık takın diyor tatığım anda kapanıyor bu neden acaba anlam veremedim
  • Dostum inen update dosyası nereye kayıtlı telefonda ?
  • quote:

Dostum inen update dosyası nereye kayıtlı telefonda ?

Nereye iniyor uptade dosyasi ben bulamadim onu?

• telefondan görunmüyor pc den bakın ayrıntılı hatırlamayorum şuan evde değilim biraz kurcalayın dosyaları bulursunuz evde bakar yazarım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kuzgun54 -- 1 Haziran 2012; 18:05:32 >
  • direkt olarak sdcard içinde ''.downloaded'' salt okunur olarak 43 mb lik bir dosya bulup radyoyu en azından sizde deneyin

.downloaded/update.zip/custpack/app/withoutlibs/jrdfmradio.apk
  • quote:

Orijinalden alıntı: AliAytaçBey

quote:

Dostum inen update dosyası nereye kayıtlı telefonda ?

Nereye iniyor uptade dosyasi ben bulamadim onu?

Sorunu çözdüm dostum. Update ettim çok mutluyum :P :D
    Sorun hafıza kartında. Ya kartta sorun var ya da yüklenen dosyalarda. Başka bir hafıza kartı taktım.
    Telefondan update i yükledim ve bu sefer sonuna kadar yükledi. Radyo da geldi youtubeda düzeldi.
    Başka hafıza kartı bulamazsan .download klasörünü hafıza kartından tamamen silerek deneyebilirsin. Öyle de hallolabilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kuzgun54

direkt olarak sdcard içinde ''.downloaded'' salt okunur olarak 43 mb lik bir dosya bulup radyoyu en azından sizde deneyin

.downloaded/update.zip/custpack/app/withoutlibs/jrdfmradio.apk

Sorunu çözdüm dostum. Update ettim çok mutluyum :P :D
    Sorun hafıza kartında. Ya kartta sorun var ya da yüklenen dosyalarda. Başka bir hafıza kartı taktım.
    Telefondan update i yükledim ve bu sefer sonuna kadar yükledi. Radyo da geldi youtubeda düzeldi.
    Başka hafıza kartı bulamazsan .download klasörünü hafıza kartından tamamen silerek deneyebilirsin. Öyle de hallolabilir.
  • en sonunda fabrika ayarlarına dönmek zorunda kaldım.. dediğini bir deneyim bakalım
    .
  • Merhaba,

Update2'yi yapmayı denemedim ama dosyayı indirdim.

İçerisinde antivirüs programını tam sürüme getiren "key" dosyası, FM uygulaması, facebook vs. app gncellemeleri var. Eğer alcatel bize entegre programları her güncellediğinde FOTA yaptıracaksa işimiz iş :)

FOTA başarısız olması konusunda, programları tamamen kaldıran arkadaşlarda sorun oluyor sanırım. Tamamen programları kaldırmak yerine önce yedeklemek ya da dondurmak lazım. ilk postu düzenliyorum.

Update sonrası root kalkmıyorsa ve telefon sıfırlanmıyorsa müsait bir zamanda denerim. Ama ancak şu anda vakit bulabiliyorum yazmaya. İşler yoğunm :/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi blindness -- 2 Haziran 2012; 0:11:19 >
  • evet ben bazı programları tamamen kaldırdm anti vürüs vb gibi sizin listenizdekileri; kaldırdıklarımı geri yüklemek için apk dosyaları lazım sanırım bana telefonunu root etmiş olanlar apk dosyalarına ulaşabilir benim gibi sorun yaşan arkadaşlar için apk dosyalarını upload edebilecek olan varmı acaba? Eğer yapan olursa çok yardımcı olmuş olur bize ...
  • quote:

Merhaba,

İçerisinde antivirüs programını tam sürüme getiren "key" dosyası, FM uygulaması, facebook vs. app gncellemeleri var. Eğer alcatel bize entegre programları her güncellediğinde FOTA yaptıracaksa işimiz iş :)

FOTA başarısız olması konusunda, programları tamamen kaldıran arkadaşlarda sorun oluyor sanırım. Tamamen programları kaldırmak yerine önce yedeklemek ya da dondurmak lazım. ilk postu düzenliyorum.

Update sonrası root kalkmıyorsa ve telefon sıfırlanmıyorsa müsait bir zamanda denerim. Ama ancak şu anda vakit bulabiliyorum yazmaya. İşler yoğunm :/

kardeş tek umudum sendin
  • quote:

quote:

quote:

Merhaba,

kardeş tek umudum sendin

Noldu yahu?

herşeyi yaptım güncelleyemiyorum.başka hafıza kartı takıp 32gb class10 denedim yine olmuyor

• Update.zip dosyasına çift tıklayıp,
     ALCATEL OT-995 ROOT, ROM, TWEAK (ANA KONU - RESİMLİ)

Tuşa basar mısınız?

• quote:

Update.zip dosyasına çift tıklayıp,

Tuşa basar mısınız?

tamam indiriyorum
  • aliaytaçbey kaderimiz aynı=( birde hangi tuş arşivi test etmekten mi bahsediyorsunuz?
  • quote:

quote:

Update.zip dosyasına çift tıklayıp,

Tuşa basar mısınız?

tamam indiriyorum

Hafıza kartında vardır zaten, neyi indiriyorsun?

Hım, benbirazdan burada olmayacağım. Sabah 6'da kalkmam ve uzun bir maratona çıkmam lazım :(

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.