Şimdi Ara

Alan Wake II | PS5 | ANA KONU (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
728
Cevap
32
Favori
39.008
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
14 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Alan Wake II | PS5 | ANA KONU arkadaşlar bu big flsh nedir

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • matea3535 kullanıcısına yanıt
    Onu bende anlamadım ama yeni listelendiği için bir şeyler ediyorlardır. Aldık oyunu daha bir şey olmaz

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • SOLID SNAKE kullanıcısına yanıt
    Aynen valla bende anlamadım ne olduğunu ama inşallah ön siparişleri iptal etmezler

Yok ya store etmez. Steam olsa etme ihtimali oluyor ama store etmez

• SOLID SNAKE kullanıcısına yanıt
    Süper o zaman valla bu devirde bu fiyat çok iyi tabi normal olarak bakarsan bu fiyat bile bir oyun için yüksek aslında adamlar 70 birime oyun alıyor malesef bizde böyle olunca kelepir gibi görüyoruz

PSN'de iptal etme diye bir şey yok hocam. Almışsan, almışsındır. Geçti yani. Senin artık.

• Venomstr kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler hocam aldım iptal için endişe etmeye gerek yok ozaman

• Dünkü leş sunumun tek kazancı bu oldu bize, 389 TL gibi bir fiyata kaptık oyunu. Xbox ta 925 tl

Alan Wake II | PS5 | ANA KONU

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Persona_6 -- 25 Mayıs 2023; 15:14:10 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben de an itibariyle aldım. Normalde Control 2'yi bekliyordum, Alan Wake bana hitap etmiyordu ama fragmandaki oynanışı beğendim. Control fanı olmamın da etkisi var. İstemeye istemeye aldım Alan Wake II | PS5 | ANA KONU 

• Normalde bu fiyata anında kapardım ama forumun kiralama imkanı sağolsun bu fiyatın dörtte birine de oynayabilirim. Yine de harika fiyat. Tşk Rimedi

• Deluxe edition daki expansion pack in içerikleri hakkında detay var mı? Hikaye, challenge vs?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şans eseri gördüm konuyu ancak sipariş bölümünü kaldırmışlar. "Aradığınız şey bu olmayabilir." hatası alıyorum.

• AlmostFly kullanıcısına yanıt

Konsoldan PS5 üzerinden bak hocam. Orada olması lazım. Hatta PC Web'de "Ön Sipariş Ver" butonu hala aktif.

• Remedy'den kötü oyun çıkmaz, bu fiyata mirage gibi almamak ayıp olurdu. Siparişi geçtim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi F@ruk -- 25 Mayıs 2023; 18:28:8 >
  • Guhong01 kullanıcısına yanıt

En önemlisi Lake House Genişletmesi kesinlikle hikayeye etki edecek 1 ve 2. oyun arasındaki zaman diliminde geçecek

Alan Wake 2 Deluxe Edition ile özel içeriklerin kilidini aç.

- Dijital ana oyun

- Expansion Pass

- Night Springs Genişletmesi (ek hikâye içerikleri)**

- Lake House Genişletmesi (ek hikâye içerikleri)**

- Saga için Nordic Shotgun Görünümü

- Saga için Crimson Windbreaker

- Alan için Celebrity Suit

- Alan için Parliament Shotgun Görünümü

- Saga için Lantern Charm***

**Çıkış sonrası ek hikâye içeriği mevcuttur, ileride daha fazla şey gösterilecektir.

***Saga'ya el feneri için ek bir pil verir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gamer-x -- 25 Mayıs 2023; 17:13:35 >

• Oyun iyi hoşta şu el feneri işini kökten kaldırsalar daha iyi olur sanki can sıkıcı geliyor bana

• Oyunun kutulu versiyonu çıkmayacakmış, sadece dijital olarak çıkacak.

• 8 haziranda oynanis geliyor. Summer game fast

• "PlayStation Showcase'deki Alan Wake 2 fragmanı %100 PlayStation 5 üzerinde çalışıyordu. Bunu gerçekten belirtmek istiyorum. 2021'de bu oyunda grafikleri çok zorlayacağımızı söylemiştik. Bence 2023'te en iyi görünen oyuna sahip olacağız."

Alan Wake II | PS5 | ANA KONUThomas Puhatwitter
    “The Alan Wake 2 trailer in the PlayStation Showcase was 100% running on PlayStation 5. I want to really point that out. We did say in 2021 that we are gonna push the graphics hard on this one. I think we'll have the best looking game in 2023 #AlanWake2 #alanwake #PlayStation5”
    https://twitter.com/RiotRMD/status/1661483532420521984
  • A r c h A n g e L. kullanıcısına yanıt

Aşırı heyecanlıyım. Alan Wake II | PS5 | ANA KONU 

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.