Şimdi Ara

Akvaryum kuracağım acemiyim, nereden toplamalıyım, önemli tavsiyeler nelerdir?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
458
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Özellikle ciklet ve papağan balığı hastasıyım onları beslemek istiyorum. maddi yönden iyiyim, en kaliteli akvaryum malzemeleri almak istiyorum, nereden almalıyım, sıradan bir pet shopa girmeli miyim, akvaryumu çeşme suyu ile doldurabilir miyim, hangi ekipmanlar kaliteli bir akvaryum için gerekli? Teşekkür ederim arkadaşlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AlbatrosD.IIIFazılBey -- 6 Kasım 2020; 0:28:37 >

• Arkadaşlar aşağıda biri 100cm diğeri de 150 cm büyüklüğünde 2 akvaryum var, ben 100 cm olanını almak istiyorum, siz ne dersiniz.

• Tabana aşağıdaki taşı koymayı düşünüyorum, bitki tutmayacağım için kum düşünmüyorum.

• Filtre olarak da bunu almak istiyorum

• Isıtıcı olarak da bunu almak istiyorum.

• hava motoru olarak:

• Hocam Facebook ta akvaryum grupları var oradan bilgi alırsin yardımcı olurlar.
    Bir grup ismi vardı bildiğim Akvaryum bilgi ve paylaşım grubu felan.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: yıgıdo5858

Hocam Facebook ta akvaryum grupları var oradan bilgi alırsin yardımcı olurlar.
    Bir grup ismi vardı bildiğim Akvaryum bilgi ve paylaşım grubu felan.

Sağolun hocam. Zaten bununla ilgili yazı ve video çok varmış, gerçekten konuyu açtıktan sonraki araştırmamda bayağı bir bilgi edindim.

• Kurdun mu hocam akvaryum ? Ben de düşük maliyetli 50-60 litrelik bir lepistes tetra akvaryumu kurmak istiyorum bitkili.

• quote:

Orijinalden alıntı: DaYWaLkeR

Kurdun mu hocam akvaryum ? Ben de düşük maliyetli 50-60 litrelik bir lepistes tetra akvaryumu kurmak istiyorum bitkili.

Hocam kurdum, 400 litre, ciklet akvaryumu, daha balık alacam, facebook'da AKVARYUM Bilgi Paylaşımı sayfasında her türlü soruna cevap bulabilirsin, Ankara'da ve İstanbul'da tavsiye edebileceğim akvaryumcular var

• quote:

Orijinalden alıntı: AlbatrosD.IIIFazılBey

Hocam kurdum, 400 litre, ciklet akvaryumu, daha balık alacam, facebook'da AKVARYUM Bilgi Paylaşımı sayfasında her türlü soruna cevap bulabilirsin, Ankara'da ve İstanbul'da tavsiye edebileceğim akvaryumcular var

Alıntıları Göster

Sen havuz kurmuşsun ya Akvaryum kuracağım acemiyim, nereden toplamalıyım, önemli tavsiyeler nelerdir?  Hayırlı olsun.

Ben daha çok ufak balıkları seviyorum renkli cıvıl cıvıl. Yaparsam şu videodaki tarzda neon ve lepistes yapacağım.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.