Şimdi Ara

AKÜLÜ VİDALAMA, MATKAP, TAŞLAMA, DEKUPAJ VE DİĞER ALETLERDE SICAK FIRSATLAR (97. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
7.028
Cevap
405
Favori
400.996
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
14 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 9596979899
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hocam bu konuda iddialıyım. Eğer kablolu darbeli bir matkap varsa elinizde, akülü matkap almak cahillik artık bu somun sıkmalar dururken (: konuyla ilgili yutubda bir zilyon açıklama bulabilirsiniz (:ben dilim döndüğünce anlatmaya çalıştım. Artık ustaların da ellerinde dewalt marka olanları görmeye başlarsınız, en azından ben görüyorum. Garip bir şekilde Bosch gdr 12v-15 yapı marketlerde satılmıyor. Bosch alacaksanız nete bakmanız gerekir, dewalt, makita var yapı marketlerde.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar bi heves aldıgım makita hr2470 i satıyorum hiç kullanmadan
    düşünen olursa eğer

ayrıca evde hem vidalama icin hem basit delme icin bir arkadaş paylaşmış burda

https://www.hirdavatmarketim.com/Einhell-TE-CD-18-2-Li-i-Akulu-Darbeli-Matkap-18V-15Ah-Tek-Aku,PR-47685.html?utm_campaign=DonanimHaber&utm_medium=referral&utm_source=DonanimHaber

bu ürünü önerir misiniz

• dış kapının iç mandalı kullanıcısına yanıt
    Geçen hafta tekzen den bu ürünü almıştım.

İade edip amazon dan impact driver siparişi vermem daha mı uygun olur sizce?

https://www.tekzen.com.tr/black-decker-108v-sarjli-darbesiz-matkap-15ah-li-on-bdcdd12k-2566968

• meceng M kullanıcısına yanıt
    Hocam mevzu impact Driver alıp almamak değil. Aldığınız ürün iyi bir ürün değil o paranın ürünü değil. Kafadan tek vitesli, 550 devir dönen bir cihaz. Millet o paraya çift akü trotec almıştı.

Impact Driver ile metal, beton, ahşap delemezsiniz. Alacaksanız bunu bilerek alın. Akülü matkap ile en azından ahşap ve metal delebilisiniz.

anladım hocam o zmn impact driver'lar bana göre değil. o zaman gidip iade edeyim.
    Bu arada almak istediğim akülü matkabın beton da delsin all in one cihaz olsun isterim ama öyle bir cihazın da fiyatı 500 tl üzerine çıkıyor. şu an aldığım fiyatlara ev kullanımı için eli yüzü düzgün bir marka ne önerirsiniz o halde.
  • Kılavuz ve pafta takımı almayı düşünenler için şöyle bir ürün aldım henüz gelmedi ama Türkiye de en ucuz 120 TL ye satılıyor. N11 FiYATLARI
    Evde amatör kullanım için yeterli olacağını düşünüyorum.

https://www.aliexpress.com/item/40pcs-Adjustable-Metric-Tap-Die-Holder-Thread-Gauge-Wrench-Tool-with-Plastic-Case/32829306492.html

Peki hocam trapez başlığı takıp demire akıllı vida atmak bu makine ile kolay mı? Yoksa genelde ahşap işleri için mi uygundur?

• iliqueur kullanıcısına yanıt
    Hocam genel olarak sunta - mdf ile çalışıyorum. Ama 4 milimlik lamaya defalarca akıllı vida attım. Standart matkaptan daha kolay. Ama söylediğiniz işe dair fikrim yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dış kapının iç mandalı -- 14 Ocak 2018; 23:15:55 >
    4 milim lamaya akıllı vida atıyorsa kolayca, benim işimi hayli hayli görür. Teşekkür ederim hocam. Genesis i alıcam galiba uygun bir dewalt veya makita bulamazsam.

Hocam bahsettiğim ürün Bosch gdr 12v-15, Genesisi kullanmadım. Bilmem. Çok uygun fiyatlı diye link atmıştım. Ama torku Bosch kadar yoktu sanırım. Lütfen önce yutubda impact Driver incelemelerine bakın. Standart akülü matkap ile farklarını anlatan onlarca video var. Hani alırsınız Genesis i, işinizi görmez falan. Ben üzülürüm. O linki atarken ben ev kullanıcısı için atmıştım.

60 dolar civarında 18 volt Black decker vardı amazon da.

İstanbul esenyurt tarafındaysanız eğer gelin bendeki cihazı fiziki olarak inceleyip deneyin. Sonra herhangi bir ürün sipariş geçersiniz. Çaylar sizden (:

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dış kapının iç mandalı -- 14 Ocak 2018; 23:34:24 >
    Malesef hocam Muğla. Yine de teşekkür ederim. Genesis 18v olan da var. Bence iyidir, America yapımı, yorumlar da fena değil. Gönlüm dewalt diyor, cebimiz ne diyecek bakalım :)

Hocam benim de gönlüm hep hilti diyordu ama 600 dolar vermem diyordu cebim (:

. Umarım beklediğiniz gibi olur.

Detaylı bilgileriniz teşekkür ederim.Ben de impact driver alacam orası kesin.
    Almışken şöyle bir set alayım dedim.Fikriniz nedir
    https://www.amazon.com/Bosch-Cordless-CLPK232A-181-Batteries-Carrying/dp/B01CQP9QC4/ref=sr_1_3?ie=UTF8&qid=1516020171&sr=8-3&keywords=bosch+impact+driver
    Türkiyede bunların tanesi 1000 TL den başlıyor
  • ^Teacher^ kullanıcısına yanıt
    209 dolar geliyor. 800 tl yani.

1000 tl de 200 tl iyi para ama yine de cepten çıkacak 800 tl beni düşündürdü.

Impact Driver için 12 volt üstünün gereksiz olduğunu düşünüyorum. Şu ana kadar yetmediği bir durum görmedim ki kablolu matkapların atmakta zorlandığı t30 pimapen vidalarını bile attı. Şahsi düşüncem, impact driver için 12 volt üstü gereksiz.

Linkteki ürünlere gelince, efsane ürünler. Diğer arkadaş sanırım yanlış anlamış, trde ikisi 1000 lira diye düşünmüş olmalı. O fiyat için daha iyi bir set olabileceğini düşünmüyorum açıkçası.

Çok sık kullanmayacaksanız eğer, Hitachi nin benzer setleri vardı 18 voltluk, görece daha ucuz. Göz atabilirsiniz öbür türlü, ne ürünlere edecek bir sözüm var ne fiyata.

• quote:

Orijinalden alıntı: ^Teacher^

Detaylı bilgileriniz teşekkür ederim.Ben de impact driver alacam orası kesin.
    Almışken şöyle bir set alayım dedim.Fikriniz nedir
    https://www.amazon.com/Bosch-Cordless-CLPK232A-181-Batteries-Carrying/dp/B01CQP9QC4/ref=sr_1_3?ie=UTF8&qid=1516020171&sr=8-3&keywords=bosch+impact+driver
    Türkiyede bunların tanesi 1000 TL den başlıyor

Ne kadar sevimli duruyolar :) ya da bana öyle geliyor. Şunları kullanmasam bile eve alıp seyrederim. Zevkine mdfye, alüminyum profile vida atarım

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• albati kullanıcısına yanıt
    Sorma ya sevimli durmazlar mı,bugün kurumda bir arkadaşa öylesine gösterdim adam iki dk sonra pat diye spariş geçti,çok pis kıskandım:)) Para kalırsa ben de spariş geçecem kısmetse.
    Hocam anladığım kadarıyla öğretmensiniz. Ve çok işiniz olmaz sanırım üretim - montaj ile (: hani hobi amaçlı birine çok aşırı sevimli gelir bunlar (:

İşin aksi, sizin tam tersinizi düşünüyorum ben. Sevimli değil, aşırı güçlü kuvvetli gibi görünüyorlar bana (: ortalığın içinden geçer gibi (:

800 lira eder mi peki? Son kuruşuna kadar eder. Öğretmen için çok mu fazla peki? Çok çok çok fazla. Bence bunları da düşünün.

• https://www.amazon.com/Black-Decker-BDCDMT1206KITC-Matrix-Cordless/dp/B00PK4XY90/ref=zg_bs_552734_7?_encoding=UTF8&psc=1&refRID=7YGQPEN3ZXCSMCYE81HQ

ürünlerin ya da kafaların yani eklentilerin performansı ya da dayanıklılığı hakkında bir bilgim yok.

ama 260 dolara, hemen hemen tüm cihalara sahıp oluyorsunuz avuç taşlama dışında. mantıklı olabilir.
  • 
Sayfa: önceki 9596979899
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.