Şimdi Ara

AKÜLÜ VİDALAMA, MATKAP, TAŞLAMA, DEKUPAJ VE DİĞER ALETLERDE SICAK FIRSATLAR (61. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
7.028
Cevap
405
Favori
400.970
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
14 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5960616263
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yemişim DEKO'sunu 1.5 ay oldu alalı hala kargo gelmedi. Bu süre zarfında birçok kez ihtiyaç duydum akülü vidalama ya, bilsem 400 lira verip aeg alırdım.

Daha elime geçmeden pişmanım anlayacağınız.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi máwci -- 23 Aralık 2016; 21:36:48 >
  • máwci kullanıcısına yanıt
    O sizin tecrübesizliğiniz hocam, 90 güne kadar yolu var, hatta hiç gelmeyebilirde :)

biz verecek 400 liramız ve acelemiz olmadığı için tercih ediyoruz yoksa ne işim olurdu :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Reobig

O sizin tecrübesizliğiniz hocam, 90 güne kadar yolu var, hatta hiç gelmeyebilirde :)

biz verecek 400 liramız ve acelemiz olmadığı için tercih ediyoruz yoksa ne işim olurdu :)

:)

Daha önce de sipariş vermiştim ancak bu kadar beklememiştim. Olan oldu artık ama hayatta sipariş vermem sanırım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar evde kullanabileceğim iş gören, duvara ufak tefek delikler açabileceğim darbeli, vidalama yapabilen bir ürün tavsiye eder misiniz. Yurtdışı istemiyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: Reobig

Hocam tekrar selamlar,

Bu yazıyı hem sizin için hemde kararsız arkadaşlar için yazmış olalım.

Öncelikle bu tarz aletlerde ilk deneyimim 4.8v'lık ni-cd küçük bir vidalama aleti ile oldu, daha sonra pili ölünce alet komple çöpe gitti, anladım ki li-on pilli bir cihaz almalıyım. Daha sonra Tchibo'dan li-on pilli 3.6v'lık küçük bir vidalama aldım, vidalama olayı çok iyiydi ama bana mobilyalara delik delebilecek, hatta basit duvarıda delebilecek bir cihaz lazımdı, Bim'den 18v'lık ni-cd bir cihaz aldım ve şarj olayına dikkat edersem uzun süre götüreceğini düşündüm ama düşündüğüm gibi olmadı, koca bir çöp oldu (pili yüzünden) yoksa gayet güzel ve güçlü bir cihazdı, tchibo'dan aldığım cihazda pili uzun süre düşük seviyede durduğu için çöp oldu, işte burada anladım ki, benim ihtiyacım hem gücü yerinde hemde değiştirilebilir pilli li-on pilr sahip bir alet ! Sonra atlas marka kıytırık bir darbeli matkap aldım, delmediğim vidalamadığım şey kalmadı ama anladım ki buda hem yaptığın iş için çok ağır kalıyor hemde mobilite olayı hiç yok.

Sözün özü, eğer bu işi en zararsız şekilde halletmek istiyorsanız, pili hem değiştirilebilir hem bulunabilir hemde ucuz olan bir alet almalısınız (ben deko marka 10.8v ürünü aldım, pilide çok ucuz), basit delme işlemleri için işinizi epeyce görür ama bunun için 18v cihaz tercih etmeniz daha doğru olur. Yanına da basit bir darbeli matkap alırsanız hiçbir sıkıntınız kalmaz.

hepsi tek cihazda toplansın ve kablosuz olsun diyorsanız biraz paraya kıymanız gerekiyor, darbeli bir akülü matkap almalısınız.

Darbeli matkaplara çok kolayca vidalama uçları takabiliyorsunuz, herhangi bir aparata vs gerek yok, şuan deko ürünüm henüz gelmediği için vidalama işleri için matkap kullanıyorum ama inanın çekilecek çile değil ve vidalama işi taşınabilir kablosuz ve hafif cihazlar ile yürütülebilecek bir olay, demedi demeyin.

Benim kombinasyonum bu şekilde :

Deko şuan pahalı ben 25 dolara almıştım.

https://tr.aliexpress.com/store/product/10-8V-Lithium-Li-ion-Cordless-Drill-Power-drill-battery-drill-Free-shipping/1854241_32503521486.html

Matkap:

Bu cihazda pahalı, ben zamanında 30 liraya almıştım.

http://urun.n11.com/aksesuar/attlas-eco-point-darbeli-matkap-500w-P139682173?cid=604001&gclid=CIOux7_4itECFVTNGwodFOkJlQ&gclsrc=aw.ds

Arkadaşlar, aldığınız cihaz ister makita olsun ister einhell olsun istersen dağ aslanı gibi cihaz olsun, ev kullanımı için çok lüks cihazlara ihtiyacınız yok, şunu unutmayın ki bu cihazların kalbi PİL Almanyadan getirdiğiniz cihazın elbet o pili ölecek, eğer TR'den bulamayacağınız bir pil ise yada pahalı ise yarın bir gün kenara atılmış gereksiz bir alet olarak kalacak.

Bu cihazların piyasasınıda sağolsun bilgisayar yazıcısı işine çevirdiler, piller cihazlardan daha pahalı :) o yüzden iyi araştırın.

Orjinal pilini de bittiği zaman almaya gerek yok , mesela benim aldığım black and decker'ın pil kutusu vidalı yapılmış 4 kenarından vidayı söktüğünüzde karşınıza piller geliyor ilerde o piller şarj tutmamaya başlayınca kendim içini açıp lion pil alıp değiştireceğim sonra tam gaz devam , bazılarının pill kutuları pressli olduğu için açmak zor açtıktan sonra kenarlarını tekrar yapıştırmak gerekiyor , black and decker onu iyi düşünmüş

• máwci kullanıcısına yanıt
    Allah cezasını versin dekonun 45 gün gecti hala hareket yok kargoda.amazondan einhell almadigima cok pisman oldum.Benden cok sonra siparis verenler teslim aldi ben hala bekliyorum.

• Arkadaşlar DEKO almayın. Alacaksanız 2 ayı gözden çıkarın, üstteki arkadaşa katılıyorum Amazon'daki Einhell daha mantıklı.

• Küçük boyutlu ama güçlü bir şeye benziyor işe yarar mı beyler? Fiyatı 149 TL. (Banio)

AKÜLÜ VİDALAMA, MATKAP, TAŞLAMA, DEKUPAJ VE DİĞER ALETLERDE SICAK FIRSATLAR

• alimurat07 A kullanıcısına yanıt
    Pil ve şarj cihazı yok kutuda

• keremyan kullanıcısına yanıt
    Onu ayrı alcaz yani pahalıya patlar o zaman eyvallah saolasın.

• n11,de gunun firsatlarinda BOSCH GSR 1080 entegre lion akulu vidalama 149.90 lira

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • cek satistan 22liralik kupon alinirsa cok daha ucuza gelir

• quote:

Orijinalden alıntı: navigator_

karar veremiyorum, bilgi sahibi değilim; bu ürün nasıl bu fiyata göre?

http://urun.n11.com/ni-cd-akulu-vidalamalar/bosch-psr-1080-li-akulu-vidalama-entegre-aku-15-ah-P129392142?cid=604001&gclid=CPyO3ZuEl9ECFe4Q0wodtboLXA&gclsrc=aw.ds

gunun firsatlarinda bu urun 149.90 liraya dustu hocam

• Evet urun hakkinda yorum alayim?

Boch psr 1080 li ? Yedek akusu de var sanirim.

Urun is gorur mu?

Bir de 1200 modeli var?
    http://urun.n11.com/ni-cd-akulu-vidalamalar/bosch-psr-1200-tek-akulu-vidalama173-parca-aksesuar-set-hediyeli-P142800518

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi navigator_ -- 29 Aralık 2016; 14:05:44 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: endülüs_faruki

quote:

Orijinalden alıntı: navigator_

karar veremiyorum, bilgi sahibi değilim; bu ürün nasıl bu fiyata göre?

http://urun.n11.com/ni-cd-akulu-vidalamalar/bosch-psr-1080-li-akulu-vidalama-entegre-aku-15-ah-P129392142?cid=604001&gclid=CPyO3ZuEl9ECFe4Q0wodtboLXA&gclsrc=aw.ds

gunun firsatlarinda bu urun 149.90 liraya dustu hocam

Alma sakın aküsü entegre yani çıkmayan cinsten

• Beyler Amazonda Einhell akülü vidala 39 Euro 2 adette lion bataryası ile beraber bedava valla DİKKAT DİKKAT SICAK ALARM !!! KAÇIRMAYIN 10 EURO MERHABA İNDİRİMİ İLE DAHA DA UZUCA GELİYOR

https://www.amazon.de/Einhell-Bohrschrauber-Lithium-Ladeger%C3%A4t-Koffer/dp/B00MNYKKM4/ref=sr_1_14?ie=UTF8&qid=1483010308&sr=8-14&keywords=ak%C3%BCl%C3%BC+vidalama

İlk başta Nikel pilli sanmıştım ama RESİMLERE YAKINDA BAKINCA Lİ-İON PİLLİYMİŞ BU FİYATA BUNDAN İYİSİ YOKTUR AYRICA TORKUDA İYİ 33NM !!!

• DİKKAT DİKKAT BÜTÇESİ KISITLI OLANLAR !!! BU ÜRÜNÜ KAÇIRMAYIN KARGOYU BEDAVA YAPMAK İÇİN YANINA UÇ TAKIMI EKLEYİN , + BİR DE 10 EURO LUK MERHABA İNDİRİMİNDEN FAYDALANIN 34.76 USD'YE GELİYOR !! SADECE 2 ADET BATARYASI O FİYAT EDER BELKİ DAHA FAZLA ; TL olarak 125 lira

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi helsloot -- 29 Aralık 2016; 14:40:15 >
  • 
Sayfa: önceki 5960616263
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.