Şimdi Ara

AKÜLÜ VİDALAMA, MATKAP, TAŞLAMA, DEKUPAJ VE DİĞER ALETLERDE SICAK FIRSATLAR (157. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
7.018
Cevap
400
Favori
397.986
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
14 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 155156157158159
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Şarjlı Tornavida için A101'de sıcak bir fırsat var:
    https://www.a101.com.tr/black-decker-a7073-19-parca-pilli-vidalama-ve-aksesuar-seti/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hgwxx/7 -- 22 Şubat 2019; 19:28:46 >
  • ben standart ev kullanıcısına yada ufak atölyesi olan yarı pro adama akülü darbeli tavsiye etmem. Çünkü kesinlikle hiltinin yanına bile yaklaşamıyor.
    dezavantaj olarak darbe mekanizmasının cihaza getirdiği ek ağırlık ve ilk satın alma aşamasındaki maliyet farkı bile yeterlidir bence almamak için.
    ayrıca bims duvarlara sivri uclu vidayı ağaca atıyormuş gibi atabilirsiniz (sıva kısmı az bastırıp aşınca kendi gider) kolonda kirişte zaten iş görmüyor akülüler bi tek tuğla duvarlar kalıyor geriye kullanım alanı olarak ki onlarda bile ilk tuğla yanağını kırmada zorlanıyorlar.
  • bhazer kullanıcısına yanıt
    Hocam aslında durum şöyle.
    Ev kullanıcısıyım 250-350 arsı bütcem var ama bosch ayarında bir makineye yetmiyor. 2. elde de araşrıtıyorum ve 2.el bana göre iyi durumda gsb 12 görmüştüm, onun için sordum.
    Bütceye göre öneriniz olursa onuda araştırırım. Teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi terhand -- 22 Şubat 2019; 21:35:17 >
  • einhellin tc12 gibi bi modeli vardı kırmızı renk ona bakabilirsiniz. çift akülü olmasınada gerek yok. bende tek akü hızlı şarj bosch 14.4 vardı tek akü olmasının hiç eksikliğini hissetmemiştim 45-50dk da doluyordu
  • has_başkan kullanıcısına yanıt
    bhazer kullanıcısına yanıt
    @has_başkan
    Bu fiyata 24V 5A olabilecegini sanmıyorum.

@bhazer
    Cevabınız için teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi terhand -- 23 Şubat 2019; 22:52:48 >
    %99 Çin malı çakma ürün Amazon Almanya'da yok bile sözde Alman markası.
  • bhazer kullanıcısına yanıt
    Aynen bende ev kullanıcısına akülü ürünler tavsiye etmem 1-2 yıl sonra aküleri kuruyor

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    sahte olduğunu bilerek alacaksan öneririm. 24v değil, 12v. 5a değil 1.5a benim aldığım. ama iş görüyor. ben memnunum.

bu arada fiyat iyiymiş bende yedeklesem mi ki
  • Merhabalar
    Mac Allister Darbeli Matkap 600
    Bu matkabı kullanan varmı ? Koctasta 149 a satılıyor. Bu fiyat seviyelerinde daha iyi matkap varmı ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar bosch ixo almayı düşünüyorum ancak muadillerine göre fiyatı yüksek baya. Sizce değer mi? Şuan son zamanlardaki en düşük fiyatında daha düşer mi?

• crispin_alex C kullanıcısına yanıt
    Muadillerin torku bosch kadar iyi değil. internet marketlerinde sepete atıp bekleyin. Bazen kısa süreli indirime giriyor. Seçimden sonra döviz yükselirse fiyatı yükselir. Bende bosch go var ve memnunum. Bahsettiğiniz cihaz bosch go modelinden farklı .

• Gökhan G. kullanıcısına yanıt
    tebrikler
  • banada şarjlı matkap lazım. kaliteli arıyorum.en az 12v olacak.evde kullanıcam ama pro arıyorum.yolda kalmayı sevmem. güçlü olması lazım. Evdeki çift akülü 12vli B&D 12 sene oldu artık bataryalar öldü. şöyle bir baktımda fiyatlar uçmuş resmen. bana tavsiye edebileciğiniz varmı. uygun kampanya yapılmış filan ürün.tercihim çift akülü ama artık tek akülüde alabilirim . kelepir fiyat bakıyoruz haliyle.

Tercih ettiğim markalar. Onun dışındakilere pek güvenmiyorum.

makita
    dewalt
    B&D
    bosch
  • belo3 kullanıcısına yanıt
    Gücü 10.8V matkabımdan daha düşük + tek vites

Hepsiburadada 370 lira şuan galiba

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gökhan G. -- 26 Şubat 2019; 12:26:38 >
    Volt yüksek olunca daha güçlü olur diye düşünmüştüm
  • belo3 kullanıcısına yanıt
    18 olup 50-60-120nm gibi farklı tork değerlerine sahip olan aletler var.. 120 olanlar çok çok üst makinalar.. 30 oldukça düşükmüş, ki 650 devir/dakikada..

Bendeki 18 1400 devirde 24 400 devirde 60 veriyor. 1400 devirdeki torku muadil Bosch marka modellere göre düşük nedense, mantığını anlayamadım..
    10.8 olanda ise 1400 devir 17nm, 350 devir 34nm..

Maktec modelleri vardı belki onlara da bakılabilir uygun fiyatlı. Ama depoda kalmış modellerdi sanırım, bataryaları 1-2 sene içinde değişim isteyebilir yani

teşekkür ederim.
  • 
Sayfa: önceki 155156157158159
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.