Şimdi Ara

AKÜLÜ VİDALAMA, MATKAP, TAŞLAMA, DEKUPAJ VE DİĞER ALETLERDE SICAK FIRSATLAR (155. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
7.029
Cevap
405
Favori
400.822
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
14 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 153154155156157
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: tamerbilisim

Tavsiye ettiğiniz ürün hangi model link verebilir misiniz? Uca ihtiyacım olmadığı için sade çift akülü bu ürünü aldım aslında, daha önce 2 kez Black & Decker küçük vidalama aldım verim alamadım belki benim şanssızlığıma geldi bilmiyorum.

Alıntıları Göster
    https://www.hepsiburada.com/black-decker-kc4815l-tr-lityum-akulu-vidalama-3-6-volt-p-HBV000009FYR0

ya da
    https://www.amazon.com.tr/gp/product/B07CB6YB45/ref=ppx_yo_dt_b_asin_title_o00__o00_s00?ie=UTF8&psc=1

• tamerbilisim kullanıcısına yanıt
    Çok özür şimdi farkettim benim verdiğim ürün sizin aldığınızla aynı sınıf değilmiş. Bir kere pili değişmiyor..
  • Daha önce benzer sorular sorulmuştur ama bi kaç sayfa geriye gittiğimde göremedim, bende evde kullanmalık vidalama ve delme işlerinde kullanabileceğim bir ürün arıyorum.

Bir çok ürün linkini gördüm ve kafam iyice karıştı. A101 deki Atlas markalar iş görür mü acaba ? Yoks n11 den falan başka bi marka mı almalı. Dediğim gibi duvar delme ve vidalama için kullanıcam bütçe 150 lira. Akülü, şarjlı olması önemli değil. Tavsiyelerinizi bekliyorum

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • kepirlikerem K kullanıcısına yanıt
    Ben aynı işler bu matkapı aldım, delme işlerinde fazlasıyla işimi göreceğine eminim ama vidalama işlerinde dar yerlerde vs pek pratik olmayacaktır tabiki.

Uçlarını almadığım için henüz deneyemedim..
    https://www.amazon.com.tr/gp/product/B013WPXJP2/ref=ppx_yo_dt_b_asin_title_o00__o00_s00?ie=UTF8&psc=1
  • quote:

Orijinalden alıntı: Deadwood

https://urun.gittigidiyor.com/yapi-market-tamirat/dbk-akulu-vidalama-cd-120-li-sarjli-matkap-382599467
    https://urun.gittigidiyor.com/yapi-market-tamirat/eisenn-18v-4-ah-x-li-ion-cift-akulu-sarjli-matkap-made-in-europe-341908059

hangisini tercih edeyim arkadaşlar (150/30 çek var)
    eisen olan da 12v. piyasada dewalt çakması olarakda satılıyor. ben almıştım. ben şahsen memnunum ama çakma oluğu için hepsi aynı kalitede olmayabilir. 3 tane 18650 pil var. benim aldığımın pilleri 1.8a. iş görüyor ama dbk yi öneririm. niye ? çünkü en azından üstünde doğru bilgiler var çakma değil, muhattabın belli.

• quote:

Orijinalden alıntı: Foxxly

eisen olan da 12v. piyasada dewalt çakması olarakda satılıyor. ben almıştım. ben şahsen memnunum ama çakma oluğu için hepsi aynı kalitede olmayabilir. 3 tane 18650 pil var. benim aldığımın pilleri 1.8a. iş görüyor ama dbk yi öneririm. niye ? çünkü en azından üstünde doğru bilgiler var çakma değil, muhattabın belli.

Alıntıları Göster
    Saol hocam cevap için DPK yı aldım çok şükür

• metro market KL şarjlı tornavida Li-Ion bataryalı ufak işler için şu anda indirimli 19.90 lira

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi avantis -- 8 Şubat 2019; 15:0:48 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • avantis A kullanıcısına yanıt
    Fiyatı çok iyiymiş. Yakın olsam denemek için 1 tane alırdım.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Yeni oyuncaklarım 👷‍♂️ Henüz kullanma imkanım olmadı. İnşallah pişman olmam. 😊

• avantis A kullanıcısına yanıt
    fiyat çok iyiymiş,metro yakınlarda olsa yada netten alışveriş yapılabilseydi kaçırmazdım
  • Loading L kullanıcısına yanıt
    Daire testereyi kullanırken dikkat et, geçen hafif açılı kalmış altı tahtayı kestim montajlayacağım duvara bir baktım hafif yamuk. Birde deli gibi talaş atıyor keserken.
    Hayırlı olusun güzel projelerde kullanırsın inşallah.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Loading

Yeni oyuncaklarım 👷‍♂️ Henüz kullanma imkanım olmadı. İnşallah pişman olmam. 😊

profesyonel çalışan mısınız?
  • quote:

Orijinalden alıntı: avantis

metro market KL şarjlı tornavida Li-Ion bataryalı ufak işler için şu anda indirimli 19.90 lira

Ankarada biri galiba tüm mağazadakilari toplamış. Bulamadım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hgwxx/7

profesyonel çalışan mısınız?

Alıntıları Göster
    Yok hocam hobi tarzı işlerde kullanmak için aldım. Bütçemin elverdiği derecede en iyi ürünleri almak istedim
    Bir kere alcaö sonuçta sorun çıkarmaz inşallah.
    Ufak tefek dekoratif şeyler yapmayı planlıyorum. Bauhaustan bi kaç tahta aldım paletlerşe vs birşeyler yapmaya çalışcam bakalım 👍

• quote:

Orijinalden alıntı: Loading

Yok hocam hobi tarzı işlerde kullanmak için aldım. Bütçemin elverdiği derecede en iyi ürünleri almak istedim
    Bir kere alcaö sonuçta sorun çıkarmaz inşallah.
    Ufak tefek dekoratif şeyler yapmayı planlıyorum. Bauhaustan bi kaç tahta aldım paletlerşe vs birşeyler yapmaya çalışcam bakalım 👍

Alıntıları Göster
    Hayırlı olsun tekrardan. Kaça aldınız acaba? Birde set olarak mı aldınız?
  • Loading L kullanıcısına yanıt
    Ben eksantrik zımpara yerine titreşimli zımpara tercih ederdim/ettim. Daha yavaş iş görüyor ama 1 zımpara kağıdından 3 adet zımparası çıkıyor(makine boyuna bağlı,bendeki makita bo3710), öğrenci kafasıyla düşününce diğer türlü bu aletlerin zımparası özel ne yazık ki :) el mahkum onlardan almak lazım. Hayırlı olsun
  • quote:

Orijinalden alıntı: hgwxx/7

Hayırlı olsun tekrardan. Kaça aldınız acaba? Birde set olarak mı aldınız?

Alıntıları Göster
    Teşekkürler. Hepsi 950 tl. Ayrı ayrı aldım. N11 den. En iyi fiyatlıları buldum öyle aldım. Sorun olmadı alışveriş sürecinde

• Gökhan G. kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler. Egzantrik dediğiniz gibi daha çabuk iş görüyor titreşime göre
    Bi kaç arkadaşa danıştıım bunları tavsiye ettiler

• Gökhan G. kullanıcısına yanıt
    Merhaba.eksantirik zımpara yerine titreşimli zımpara tercih ederdim demişsiniz.Bir süredir ufak ufak el aletleri almaya başladım (Hobi amaçlı kendi çapımda evde bir şeyler yapabilmek için) Bir çok video'da avuç taşlama denilen alete zımpara başlığı takarak (bir alet ile hem zımpara hemde yeri geldiğinde demir kesimi vs için sanırım bunu tercih ediyorlar) açıkçası bende böyle yapmayı düşünüyordum,bu şekildemi yapmak ev kullanımı için daha iyi olur,yoksa zımpara için ayrı bir cihazmı doğru seçim olacaktır.
  • ReCKLeSS17 kullanıcısına yanıt
    Avuç taşlamayla kaba zımpara yapabilirsiniz.Devri de yüksek olduğundan hassas çalışamazsınız.Eksantrik zımparayla daha çok temiz yüzeylerin bitiş zımparası yapılır.
  • 
Sayfa: önceki 153154155156157
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.