Şimdi Ara

!! AKÜLÜ VİDALAMA 18 VOLT 39,90 TL !! SINIRLI SAYIDA (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
60
Cevap
2
Favori
4.737
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • aldık yine 1 adet şu hızlı al kadar berbat bir şirket görmedim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Joong

quote:

Orijinalden alıntı: oaston

quote:

Orijinalden alıntı: smbdy

aküsünün li-ion olmamasından dolayı nasıl kullanmamız gerekiyor?mesela şarjsız mı bekleteceğiz, hep ful şarjda mı olması lazım, yılda 5-10 saat kullanacak birisi nasıl muhafaza etmelidir?

Aktif kullanım için devamlı şarjda olması lazım, li-ion dışındakiler çöptür. Birkaç seneye kadarda batarya nerdeyse tamamen ölür, bataryası kendisinden daha pahalı olduğu için neticede sayılı kullanım sonrası teknoloji çöplüğüne göndermiş olursunuz. Bende 2 tane var 14.4 V olanı yedek bataryalı olmasına rağmen o da kısa zamanda boşalan bataryalarından bıktırdı, teknoloji çöplüğümde yatıyorlar ve yer kaplamaktan başka işe yaramıyorlar. 40 tlsi batan, sokağa atmak isteyen varsa alabilir tabii..

www.hepsiburada.com/liste/einhell-bt-tk-108-li-akulu-vidalama-bt-mg-108-li-akulu-raspalama/productDetails.aspx?productId=hrein4419205&categoryId=60001147

Bunu tavsiye eder misiniz?

Voltaj ve dolayısıyla torku düşük batarya dedik ama olay sadece bataryadan ibaret değil tabiiki, kaliteli ve ucuz ürünlerin paylaşıldığı konumuz vardı, hala güncel orayı bir inceleyin.

http://forum.donanimhaber.com/m_78250896/f_//tm.htm#78250896

• fiyat 49 oldu.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • bu arada fiyat 49 olmuş....
  • 75 tl ye koçtaşdan çift akülü almıştım.bu fiyatla sıcak sayılmaz.39 olaydı almıştım
  • li pilli olanlar 300 tlden başlıyor.

hele düzgün bişey isterseniz 450 -500 den başlıyor.bu ürünü 1 yıl kullansanız 10 yılda 400 tl masrafınız olur.
  • arkadaşlar ev için çok kullanışlı olduğunu düşünmüyorum,
    batarya sık kullanılmadığı zaman çabuk ölüyor o zaman da makine işe yaramıyor,
    3 kez ucuz şarjlı olanlardan aldım şu bim'e migros'a gelen 19,90 lıklardan,
    şu an üçünün de pili ölmüş durumda,
    kablolu bir ürün alacağım bu sefer nasılsa evde kullanım için şarjlı olmasa da olur...
  • quote:

Orijinalden alıntı: uruk33

75 tl ye koçtaşdan çift akülü almıştım.bu fiyatla sıcak sayılmaz.39 olaydı almıştım

Zaten 39du kacirmissin firsati

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Almak isteyenler icin ayni urun baumaxta ayni fiyata 39,90

http://shop.baumax.com.tr/18V-Akulu-Vidalama,PR-2202.html

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Herkes pilden şikayetçi olmuş. peki pilleri iptal edip direk elektrikle kullanılma imkanı yok mu? çok zor bir olay olmasa gerek
  • quote:

Orijinalden alıntı: alfist

Herkes pilden şikayetçi olmuş. peki pilleri iptal edip direk elektrikle kullanılma imkanı yok mu? çok zor bir olay olmasa gerek

evet kullanabilirsiniz, ben daha önce almış olduğum aleti bu şekilde kullanıyorum. yalnız çıkış gücü yüksek bir güç kaynağına ihtiyacı var. alet 18V 1,2A gücünde yazıyor.. 19V çıkış veren 1,5 A.lik notebook adaptörleri bu iş için kullanılabilir. ben de eski yazıcı adaptörü vardı, onu bağladım kullanıyorum.
  • sanki li-ion olanlar hiç bozulmuyor gibi yazanlar olmuş :)

onların en büyük avantajı istediğiniz zaman şarj edip kullanma imkanı olmasıdır ama ni-cd. olanlar tam şarj-tam deşarj yapılmazsa (aynı zamanda çok uzun süre kullanılmazsa) pilleri çabuk bozuluyor ,gerçi hemen bozulmaz ,önceleri güçleri düşer sonra tamamen biter

ayrıca bu işlerden anlayanlar bataryanın içini açıp sadece ölü pilleri değiştirirse bir müddet daha kullanabilir

ben sedef marka (18 volt) almıştım ve aynı bataryayı 5 yıldan fazla kullandım ,hemde ayda yılda bir kullanma şeklinde

li-ion olsun diyenler bataryanın fiyatını bir incelesinler ne kadarmış :)

hatta 1 tane pil ne kadar bir araştırın derim

çoğu kişi pil olayından sıkıldığından acaba elektrikli olarak kullanabilirmiyim düşüncesinde oluyor (ben dahil) ama bu işinde hem ucuz bir yol olmadığı ,hemde elektrik bilgisine ihtiyaç duyulduğunu bilin

bu iş için sadece volt yeterli olmuyor ,yüksek amperli adaptör gerekiyor (asgari 10 amper) ,tabi hesapta bir hatam yok ise :)
    ben bilgisayar güç kaynağı ile denedim çalıştı ama onun voltajı 12 v. olduğu için biraz yüklenince matkap çakılıp resmen duruyor (el gücünden bile düşük oluyor) :)

• quote:

Orijinalden alıntı: eranyumm

quote:

Orijinalden alıntı: alfist

Herkes pilden şikayetçi olmuş. peki pilleri iptal edip direk elektrikle kullanılma imkanı yok mu? çok zor bir olay olmasa gerek

evet kullanabilirsiniz, ben daha önce almış olduğum aleti bu şekilde kullanıyorum. yalnız çıkış gücü yüksek bir güç kaynağına ihtiyacı var. alet 18V 1,2A gücünde yazıyor.. 19V çıkış veren 1,5 A.lik notebook adaptörleri bu iş için kullanılabilir. ben de eski yazıcı adaptörü vardı, onu bağladım kullanıyorum.

aslında bu konuyu tam anlamıyla açarsak bir çok şarjlı alet sorunsalına faydalı olur. şöyle adım adım anlatacak,görsel olarak paylaşacak biraz elektronik bilgisine sahip biri yok mu?

• iptal etmezler çokda ucuz değil bi ara leroyda bunu siyahı 29tl idi
  • quote:

Orijinalden alıntı: beburak

Almak isteyenler icin ayni urun baumaxta ayni fiyata 39,90

http://shop.baumax.com.tr/18V-Akulu-Vidalama,PR-2202.html

bi ara çıkmıştı kargo da 35 tl idi.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben de aldım, kargoya verilmiş bugün. Haber veren arkadaşa teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi senolars -- 28 Nisan 2014; 17:07:52 >
  • teslim alıp deneyen olmadı mı ,bizde merak ediyoruz bu ürün nasıldır diye :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: kemal1414

teslim alıp deneyen olmadı mı ,bizde merak ediyoruz bu ürün nasıldır diye :)

Ben teslim aldım ama müşteriye satacağım için denemedim.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • TuVNeRa kullanıcısına yanıt
    kullanan birsi olsa merak ettik doğrusu :)

@ Be_Yourself de aldım demişti bakalım o ne yapmış :)
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.