Şimdi Ara

!! AKÜLÜ VİDALAMA 18 VOLT 39,90 TL !! SINIRLI SAYIDA

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
60
Cevap
2
Favori
4.732
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Daha önce bim'e gelen toolmaxx 18v vidalamadan 6 adet almıştım 4'ü atölyede 1'i evde biri hediye , 1 yıldır her işte kullandım vidalama'dan delmeye mükemmel bir ürün hep elinizin altında güçlü bir alet.

Kısmet gezerken buldum aynı güçte başka bir marka ihtiyacı olan o küçük vidalama bozuntularına para vermesin kenarında arabada evde bir tane bulundurun fiyatı mükemmel.

DİKKAT !! ÜRÜN BOSCH, DeWA, MAKİTA V.B PROFESYONEL MAKİNALAR İLE KARŞILAŞTIRILMASIN LÜTFEN.

AKÜLÜ VİDALAMA - HIZLIAL.COM

• quote:

Orijinalden alıntı: KeNaN-24

Daha önce bim'e gelen toolmaxx 18v vidalamadan 6 adet almıştım 4'ü atölyede 1'i evde biri hediye , 1 yıldır her işte kullandım vidalama'dan delmeye mükemmel bir ürün hep elinizin altında güçlü bir alet.

Kısmet gezerken buldum aynı güçte başka bir marka ihtiyacı olan o küçük vidalama bozuntularına para vermesin kenarında arabada evde bir tane bulundurun fiyatı mükemmel.

DİKKAT !! ÜRÜN BOSCH, DeWA, MAKİTA V.B PROFESYONEL MAKİNALAR İLE KARŞILAŞTIRILMASIN LÜTFEN.

AKÜLÜ VİDALAMA - HIZLIAL.COM

Hocam o toolmax gerçekten kaliteli çıktı

• fiyat yanlıştır yarın iptal eder hızlıal, nereye şikayet ediyorsanız edin der
  • aküsü bile 50 tl.den fazla tutuyor ,daha yeni akü pilleri aldım ,bir hafta önce görseydim bunu alırdım ,hem bataryası hemde şarj cihazı dahi eski makinem için işe yarardı :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: kemal1414

aküsü bile 50 tl.den fazla tutuyor ,daha yeni akü pilleri aldım ,bir hafta önce görseydim bunu alırdım ,hem bataryası hemde şarj cihazı dahi eski makinem için işe yarardı :)

bu tur cıhazlarda batarya aynnımdır pekı bende bosh var 18v
  • "1 adet çift taraflı düz yıldız vidalama bits ucu" demiş ilanda;

uçlar bozulursa nereden temin edicez ? 2 tane uç ne olucak bozulur gider..
  • quote:

Orijinalden alıntı: k-han

"1 adet çift taraflı düz yıldız vidalama bits ucu" demiş ilanda;

Nalburdan 2-3 liraya kaliteli bir uç alırsınız olur biter.
  • quote:

Toolmaxx'dan çıkan uçlardan sadece yıldız olanı 1 yıldır devamlı kullanıyorum bozma falan yok, yalama yapmış vidalarda zorlayarak ucunu yemezseniz birşeycik olmaz eğer profeyonel çalışacaksanız sağlam bir uç takımı alırsınız.
  • Allah razı olsun sevgili kardeşim, kaptım 1 adet
    Dandik matkaplardan bile daha ucuz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TuVNeRa -- 26 Nisan 2014; 23:49:36 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lasvegaswings

fiyat yanlıştır yarın iptal eder hızlıal, nereye şikayet ediyorsanız edin der

ürün baumaxx tada aynı fiyata satılıyor o yüzden siparişlerin iptal olacağını sanmıyorum. baumaxx saçma sapan kargo ücreti istiyor yüzden hızlıal şuan çok karlı. aldım bir tane hadi hayırlısı:)
  • quote:

Orijinalden alıntı: freedom058

quote:

Orijinalden alıntı: kemal1414

aküsü bile 50 tl.den fazla tutuyor ,daha yeni akü pilleri aldım ,bir hafta önce görseydim bunu alırdım ,hem bataryası hemde şarj cihazı dahi eski makinem için işe yarardı :)

bu tur cıhazlarda batarya aynnımdır pekı bende bosh var 18v

dışı uymasa dahi açıp diğerine aktarmak kolay (tabi pillerin dizilişi aynı ise - aynı değil ise biraz elektrik bilgisi ile yine halledilir)
  • Hakan bey iki gündür sizi epey masrafa sokuyorum vebal'a girmiyeyim.
  • quote:

piyasada uçları hemen her yerde bulabilirsin (hırdavatçılarda vs.)
  • Kesin iptal edecekler ama bir umut aldık bakalım
  • Bu sefer bir tane aldık hızlı al heralde gene çakala yatmaz !!

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yedek pili yoksa fiyat cazip değil bence.
  • Aldık bi tane

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Li-Ion akülü ve başka bir renk olsaydı satın alırdım;tabi o zamanda,bu fiyata olmazdı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: jüpiter

Li-Ion akülü ve başka bir renk olsaydı satın alırdım;tabi o zamanda,bu fiyata olmazdı.

+1 katılıyorum
    şöyle bir durum var sürekli kullanmayanlar için piller daha çabuk ölüyor bunu göz ardı etmeyin bence en iyisi şu ucuz matkapları kullanmak pil sıkıntısı yok tek sıkıntı kablo oluyor.
  • Daha önce 20 liralık 4,8 volt olanlardan almıştım. Hiçbir işe yaramıyor. Atacağım çöpe.

Aslında makita, bosh vs.. kaliteli bir vidalama almayı düşünüyordum. Fiyat cazip geldi bunu aldım. İnşallah evde işimizi görür. Haber veren arkadaşa teşekkürler.
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.