Şimdi Ara

AKÜLÜ ARABA ONARIMI

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
1
Favori
2.516
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arakadaşlar yalova ve Karamürsel bölgesinde akülü araba tamri (oyuncak) yapan biryer bilen var mı...
    Aslında bir arızası da olmayabilir yağmur altında kaldı ve batarya uzun süre kullanılmadığı için de ömrünü tamamlamış olabilir...
    Yardımlarınızı bekliyorum

• Akülü arabanın tamirci olacağını tahmin etmiyorum. Sıradan bir elektrikli anlar. Ama kendin de yapabilirsin. Arabanın motorlarını Sök ve motorları yağla. Makine yağı da kullanabilirsiniz ancak bir benzinlikten fresh yağ alırsan daha iyi. Motorlarda arıza olmaz zaten yağlama yetecektir.
    Esas sıkıntı aküden olacaktır. Akü muhtemelen ölmüştür. Yeni akü almanız gerekecek. Bişim akülü arabanın da aküsü gitti. İnternetten 12 volt 12amper akü bakıyorum 90 tl den başlıyor. pilsanın sitesinde 165 tl. Ben de Peugeot 308 var. Akülü yeni değiştim. İnci akü 62 amper 150 tl. Bu oyuncak firmalarına yazıklar olsun.

Arkadaşlar uygun fiyatlı akülü araba aküsü bilen varsa mesajlarını bekliyorum5

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • internette gg sahibinden de 40 tl ye falan 12v 12 ah aküler var
    ayrıca bende yeni akü değiştirdim varta tavsiye ederim araban için benim önceki 9 yıl gitti...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.