Şimdi Ara

ya bu seferde webasto ya dondum yahu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
31.808
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • zırt pırt bozuluyo bu meret, daha doğrusu hava yapıyomuş usta ööle dedi, ayrı depo takalım diyor, mantıklımı? çekemiyomuş depodan. bide abs bozulup duruyo, geçen sefer sol taraf (çeker) okuyucu değişti düzelmişti gene yanıyo lamba.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi vacs1024 -- 18 Ocak 2009; 0:49:07 >

• Sen süpersin yahu..

Webasto bazen çekmemezlik yapıyor..Boruları hava yapar doğru demiş usta.
    Benim diğer aracımda ayrı depo vardı,kabin arkasına taktırmıştım,eğer çekemiyorsa ayrıyetten depo taktır,rahat edersin..Taktırmazsan soğukta kalmaya razı ol.

ABS hakkında buradan yorum yapamayız,servise göster en iyisi.
  • kaç litrelik depo lazımki, bizimki 5 lt yeter dedi ama ne kadar yakıyoki bunlar? ha bide az da olsa içerisi 3 5 sigara içlmiş gibi duman oluyo normalmi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi vacs1024 -- 18 Ocak 2009; 0:59:44 >
  • Webasto çok birşey yakmaz..
    Zaten her gece arabada yatıcak değilsin,özel bir depo yaptır 5-7 litrelik..Eğer hazır satıyorlarsa hazır al.

O dumana dikkat et,ölür gidersin arabanın içinde..Webasto arabanın içindeki oksijeni alır.Webasto açıkken sabah bir kalkarsın boğazın kurumuş olur,arabanın içinde oksijen yokki..
    Gece uyurken camları çok az aralık bırak,camları aralık bırakmasan bile bir su bardağının içine su doldur,konsola koy içerideki nemi alsın..
  • gece bile sayılmaz çok çok 5 saat, zaten toplam yol 15 saat o da haftada 1. bu webastonun kendi servisi falan varmı peki?
  • Ben Bmc servisine götürüyordum,onlar kendileri hallediyordu.
    Ford servisine sor bakalım sende.
  • Termoking için 2524'ün kupasının arkasına, pancar motorunun deposunu takmıştık.Çünki arabanın deposundan mazot aldığından, arabanın kaç yaktığını bulamıyorladı.Güzel olmuştu, birde insanın kend, emeği geçince tadından yenmiyor..
  • Nadideye söyle bizde Konyalıyız,

Bu vebostanın en iyi markası hangisidir.

ikinci eli iş görür mü.
  • evimshop, post kasmak için yazma sende..
    Webasto zaten bir markadır, Webasto'dan başka bu sektörde ısıtıcı yoktur.
    İkinci elide iş görür.
  • Bi de bu webasto'nun kurusu , sulusu varmış.Onlar ne oluyo
  • Webesto cok tehlikeli ayrıca cok iyi bir alettir yarım bardak su icer geceleri su koymazssan kafa agrısı yapar boğazı kurutur duman fln yapıyorsa sen yaptır onu pispisine gidersin yokdan yere konyalılar genelde yağ yakdıgından hepsinin arabanın arkasında var bi deposu.
  • webesto kendisi açılıyor axor da
  • Hoortt

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.