Şimdi Ara

Aktif HDMI to VGA kablosu ne işe yarar?

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
10
Cevap
0
Favori
3.986
Tıklama
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Dahili Bileşenler >> Ekran kartı >> Aktif HDMI to VGA kablosu ne işe yarar?
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    26 Mesaj
    Arkadaşlar merhaba.

Bilgisayarı yeni aldım. Üzerinde Sapphire rx 560 ekran kartı var.

HDMI to VGA kablosuyla benim eski ekrana bağlıyorum ama bi türlü görüntü alamadım. Ekran kartını çıkarttığımda board'tan görüntü alabiliyorum.

Acaba aktif HDMI oto VGA ara kablo alsam işe yarar mı?

Şunun gibihttps://urun.n11.com/kablolar/dark-hdmi-vga-aktif-dijital-analog-donusturucusu-P154110752?cid=604001&gclid=CjwKCAjw6szOBRAFEiwAwzixBXFTybjUTLeaEpNMK_dYC8fijE2gLV7_0lrWk3F7hbnuV0jWQ21fkxoCaiIQAvD_BwE&gclsrc=aw.ds

|
    |

• Binbaşı
    1283 Mesaj
    Aktif dönüştürücü işe yarar ama görüntü kalitesi ne kadar iyidir bilemem.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    |
    |

kullandığım dönüştürücü:

http://www.hepsiburada.com/dark-dvi-d-vga-aktif-donusturucu-kablo-dvi-d-erkek-vga-disi-dk-hd-advidxvga-pm-bs600175
    |
    |
    |||Anakart|||: Gigabyte GA-B75M-D3V soket: 1555 |||işlemci|||: İntel core i5 3450 3,10 ghz turbo boost ile 3,71 ghz 1155 Pin 3.nesil |||Ram-1|||: 4 gb 1600 kingston hyperx white |||Ram-2||| 8 gb kingston hperx blue ddr-3 1600 mhz ||SSD||: Kingston 120 gb ssd |||Harddisk-1|||: 3 trb segate sata-3 |||Harddisk-2|||: Segate 500 gb sata-2 |||Power supply|||: enermax naxn 750w 80 bronze moduler |||Fare|||: Logitech g300s oyuncu fare |||Klavye||| : everest rampage kb-r73 usb aydınlatmalı metal kasa |||Kulaklık|||: Rampage Sn-R1 Oyuncu Kulaklık ||Kasa|||; Dark N5 ATX Mid Tower oyuncu kasa ||
  • Onbaşı
    26 Mesaj
    Eyvallah.

Ben de aliexpress'ten aldım bi tane.
    |
    |
    |
    |
    Goruntu alabilirsin sorun olmaz ama ne kadar kaliteli olur orasi şüpheli bence yeni monitor icin indirim kovala 😂

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    |
    |

Neyse kablo gelince aklıma Play Station 3'ü eski VGA monitöre bağlamak geldi.

Bağladım ve görüntü aldım fakat aldığım ara kablo Audio desteklemediği için HDMI'dan VGA'ya geçerken ses kayboluyor.

Şimdi Aliexpress'ten yeniden Active HDMI to VGA Audio diyerek yeni bi ara kablo aldım.

Sanırım buyduhttps://goo.gl/4UeSii

Kullandıktan sonra aklıma gelirse yeniden yazarım.
    |
    |

PS3 HDMI çıkışına takıp eski VGA girişli monitöre bağladım.

Kablonun üstündeki audio girişine de kolonları bağladım ve ses alabildim.

İlgilenenlerin bilgisine.
    |
    |
Reklamlar
Canlı Tv izle
Media Sözlük
Sohbet
SEO
kolayoto.com
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,375
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.