Şimdi Ara

Akpli Turizm Bakanı'nın İçkili Eğlencesi (Muhafalet Yapsa Ortalığı Yıkarlardı)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
97
Cevap
1
Favori
12.170
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
282 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ETS Tur'un sahibi Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy, ne de güzel purosunu içip eğleniyor değil mi? Önünde duran içki bardağı da pek masum olmasa gerek. Bu görüntüler herhangi bir CHPli milletvekiline ait olsa yandaş medyada dört döner dururdu. Yarasın...
    https://streamable.com/x3jsm6

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OggyOgg -- 30 Mayıs 2020; 20:35:3 >

• Kime ne kimseyi rahatsız etmediği sürece insanlar istediğini yapabilir. Tabi konuda demek istediğiniz farklı anlıyorum ama akp sevdalısı internet kullanıcılarını eleştirdiğim şeyin yapılması pek hoş değil.
  • Ama muharrem ince viski içdi

Şantaj montaj bunlar

Yol yabdı

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • bir müslüman partisine yakışmayan hareketler bunlar

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tayyip'in yanında iken

Akpli Turizm Bakanı'nın İçkili Eğlencesi (Muhafalet Yapsa Ortalığı Yıkarlardı)
  • Görüntüler eskiyse eğlenen eğlensin beni ilgilendirmiyor , siyasette dini imanı kullananlar konuşsun derdim ama görüntü yeniyse o zaman milleti hafta sonları içeri tıkıp hergün ekranda tedbiri bırakmayın diyen Bakan Koca buna ne der merak ederdim..
  • Bizim "yeşil noktalı şakirtlerden" farkımız da tam olarak bu.

Bakan, alkolünü almış, eğlenmiş stresini atmış. Bize de en fazla afiyet olsun demek düşer.

sorun yok, oyna devam.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Violet Evergarden -- 30 Mayıs 2020; 20:58:11 >
  • Bayrak inmez ezan dinmez
  • Bu saatten sonra bıyıkta bıraksa olmaz.
    Oyuncu değişikliği gelir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gözümle görsemde inanmam yapmazlar

• Guzel goruntuler. Ulkeyi yonetenlerin daha cok icip eglenip kafayi dagitmalari lazim. Boyle gorevlerde mental saglik cok onemli.
  • yakalanmak? kime ne ya, içen kendine içer
  • Muharrem ince hayatında hiç fatiha okudu mu

Şok şok muharrem ince içki içti

İşte Ekrem İmamoğlu kaz ciğerinin yanında ne içdi

AZZZZZZZZZZ SONRAAA

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lazer__ -- 31 Mayıs 2020; 17:3:5 >
  • millete karisip, ona buna icki icti diye saldirip oy istemeseler sikinti olmayacak.

ama bunlar yalanci. dedikleri neyse tersini yaptiklarina emin olabilirsiniz.
  • Akpspor adım adım İran olma yolunda ilerliyor. Bu ülkeye şeriat getiremeyeceksiniz.

https://tr.sputniknews.com/turkiye/201903251038408552-zeybekci-ickili-mekanlar-tartismak-gericilik-yobazlik/
  • Bu adam yüzünden 2.5 milyon kişiyi düşünmeden üniversite sınavını erkene çektiler

• Söyledikleri ile yaptıkları bir değil maalesef. Şehir içinde çoğu yer el değiştiremiyor kendi aralarında kiralama yapıyorlar. Kiracı başkasına kiralıyor yani. İçki ruhsatları iptal olacak yoksa.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi asi_mawi -- 31 Mayıs 2020; 0:2:20 >
  • Adam turizmci, ETS Turun sahibi, otelleri var. AKP'li her insanın dindar olduğunu mu sanıyorsunuz. O gemi geçeli çok oldu.
  • Afiyet olsun yarasın 🥃

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.