Şimdi Ara

AKP'nin Osmanlı Ocakları Genelgesi ortaya çıktı ortalık karıştı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
923
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • AKP Genel Başkan Yardımcısı Mustafa Ataş'ın il başkanlıklarına gönderdiği genelgenin ortaya çıkması yeni tartışmaları beraberinde getirdi

AKP Genel Başkan Yardımcısı Mustafa Ataş'ın Osmanlı Ocakları ile ilgili il başkanlıklarına gönderdiği genelgenin ortaya çıkması yeni tartışmaları beraberinde getirdi.

Aydınlık Gazetesi'nin ortaya çıkardığı genelgede Ataş, "Partimizin Osmanlı Ocakları adlı oluşumla doğrudan ya da dolaylı bir biçimde herhangi bir bağı veya faaliyet birlikteliği olmadığı gibi, özellikle Kurucu Genel Başkanımız sayın Recep Tayyip Erdoğan ve Genel Başkanımız sayın Ahmet Davutoğlu'nun adını kullanarak kamuoyunda algı oluşturmaya yönelik bu ve benzeri oluşumlarla herhangi bir etkinlik düzenlenmesi de asla söz konusu değildir." ifadelerini kullanmıştı.

Osmanlı Ocakları’nın Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan’ın adını kullanarak rant sağladığına ilişkin iddialar ise Aydınlık tarafından Osmanlı Ocakları'na yakınlığıyla bilinen AKP Milletvekili Şaban Dişli'ye sormuş, Dişli ise rant duyumlarının kendisine geldiğini doğrulamış ve konunun AKP’nin Teşkilattan Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Mustafa Ataş’a sorulmasını istemişti.

'GAZETENİN KİME HİZMET ETTİĞİ ORTADA'

Ortaya çıkan tartışmalarla ilgili olarak Osmanlı Ocakları Kurucu Genel Başkanı Kadir Canpolat, yaptığı açıklamada AKP'yi sert sözlerle eleştirmiş ve “Bizimle uğraşmayı bırakın, 16 Nisan'da AK Parti'ye rağmen evet diyeceğiz” ifadelerini kullanmıştı.

Tartışmaların büyümesi üzerine AKP Milletvekili Şaban Dişli, Twitter üzerinden bir açıklama yaparak şunları söyledi: "AKP ile Osmanlı ocaklarının arasını benim üzerimden açma gayretini kınıyorum. Osmanlı Ocaklarının her ferdi beni bir abi olarak bilir. Kuruluş aşamasında Osmanlı Ocaklar başkanı bazen fikrimi sormuş danışmalarımız Olmuştur. Özel işlerim nedeni ile son zamanda görüşemiyoruz. Üye aidatı almayan, Bağış kabul etmeyen STK'lara şahsım üzerinden saldırıları kabul etmem mümkün değildir."

'BÖYLE BİR ŞEY SÖYLEDİĞİNE İNANMIYORUM'

Osmanlı Ocakları Kurucu Genel Başkanı Kadir Canpolat ise, ortaya çıkan genelgeyle ilgili olarak Twitter hesabından yaptığı paylaşımda "Mustafa beyin böyle bir şey söylediğine, bizi ima ettiğine inanmıyorum. Gazetenin kime hizmet ettiği ortada! Oyuna gelme!" ifadelerini kullandı.

Bu arada Osmanlı Ocakları üyelerinin bir kısmının genelgede imzası olan Mustafa Ataş'ı sosyal medyada hedef alırken, bazı üyelerin de Ocak'tan istifa ettiği iddia edildi.

http://odatv.com/akpnin-osmanli-ocaklari-genelgesi-ortaya-cikti-ortalik-karisti-2503171200.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sarkat -- 25 Mart 2017; 21:5:8 >

• yine birbirini hiç görmemiş hiç duymamış hiç konuşmamış modundalar ...

tipik akp politikası ... madur edildiler yani aydınlık gazetesi tarafından :)
  • Hatırlatma: Yurtta Sulh Konseyi üyesi darbeci Mehmet Dişli, burada adı geçen AKP'li vekilin kardeşi olur.
  • Bunlar sözde derin devletçilik oynuyor ne işse her seferinde eline yüzüne bulaştırıyor

Natonun içimize soktuğu fetö devredışı kalınca akp acemice liyakatsiz kadrosuyla ne yapsa açığa çıkıyor
  • En kıl olduğum tipde bu - Furkan Gök

"istanbul osmanlı ocakları genclik kolları başkanı istanbul il öğrenci temsilcisi,meclis üyesi,siyasi bilimler ve tarih bilimleri uzmanı"

• quote:

Orijinalden alıntı: sarkat

En kıl olduğum tipde bu - Furkan Gök

"istanbul osmanlı ocakları genclik kolları başkanı istanbul il öğrenci temsilcisi,meclis üyesi,siyasi bilimler ve tarih bilimleri uzmanı"

Efsane YGS sonucunu bulup tekrar atmak istiyorum reisin

Siyasi bilimler ve tarih bilimleri uzmanı Sosyal Bilimler bölümünde eksi net yapmış

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-9D2914531 -- 25 Mart 2017; 21:18:57 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• AKP'nin Osmanlı Ocakları Genelgesi ortaya çıktı ortalık karıştı
  • quote:

Orijinalden alıntı: 1419oguzhan

Ya bir de efsane EVET isteme videosu vardı, onu da bulabilen olursa paylaşsın

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Simdi biz gidip ittihat terakki Türkçülük ocaklari acsak polis gelir kapatir peki bu yikik devlet hayranlari neden bu kadar rahat?

• AKP'nin Osmanlı Ocakları Genelgesi ortaya çıktı ortalık karıştı

@srknpower @sarkat @1419oguzhan
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tornado of Souls

@srknpower @sarkat @1419oguzhan

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: srknpower

quote:

Bunu buldum, bu mu acaba?

• quote:

Orijinalden alıntı: Muten Roshi

quote:

Orijinalden alıntı: srknpower

quote:

Bunu buldum, bu mu acaba?

Tam da kendisi

• Akp'nin pis ve kirli işlerini yaptırmak için kurduğu örgüt. Mafya vari bir görünüm kazanır yakında..Gerçi öyle ya..
  • Muten Roshi kullanıcısına yanıt
    İzlemeyin. 59 saniye boyunca beyin hücrelerim teker teker intihar etmeye başladı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sarkat

En kıl olduğum tipde bu - Furkan Gök

Araştırırken bakın ne buldum.

Reise benzemek şereftir diyen reis bu gunlerde taksimdeki kafesini isletmekle meşgulmus

https://mobile.twitter.com/FurkanGok_06

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.