Şimdi Ara

AKP'LİLERİN ÇOCUKLARININ LÜKS YAŞAMINI KARE KARE İFŞA ETTİLER (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
528
Cevap
19
Favori
81.752
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
917 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Biz 3 ün 5 in hesabını yaparken.. ama olsundu..!!!(Siz devamını doldurun işte)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cklnc -- 22 Kasım 2019; 9:3:12 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Devletimiz çok yaşa
  • Up herkes görsün. Ekşide gündem olacaktı silindi hesap.

• hayırlı olsun

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • hakkım var ise;helal etmiyorum.
  • Herkes muhafazakar inlsanlardan mütevazı bir yaşam bekliyor, bu eleştriler bu yüzden diye düşünüyorum. Yaşamı, malı mülkü, zenginliği sanal alemde göstermek ne kadar doğru? Bu herkes için geçerli. Benim çevremde de varlıklı muhafazakar insanlar var ama gayet mazbut bir hayat sürüyorlar.
  • akp lafından bıktım...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jeopol

Çünkü onlar halka fakir kalın, lüksten kaçının derken vatandaşın cüzdanından para çalmıyor.

Hatta chpliler gelin bizim gibi yaşayın diyorlar.

Akpliler halka söyledikleri yaşam biçiminin tersini yaptıkları için böyle manşet oluyorlar.

Alıntıları Göster
    Alis harikalar diyarinda. Chp trolleri ,Akp trollerine rahmet okutur hale geldi . Su soyledigine kendini nasil inandirdin sen yahu.

• Hic birine bakmadim izlemedim cunku bu sadece akp ve çocuklarında olmuyor chpye de onlarin cocuklarina da bakin. Suan siz iktidar olamamanin ezikligini yasiyorsunuz. O kadar basortusune mudahale hakaret videoları cikti hangisini öne cikardiniz haber yaptiniz yorum yaptiniz. Sizin dusuncenizi içinizden gecenleri cok iyi biliyoruz.
    Her turlu saldiriyorsunuz her turlu yolu deniyorsunuz ama basaramayacaksiniz. Cok dustunuz cok...

• DooD_Rox D kullanıcısına yanıt
    Hangi chp trolleri?

Örneklerini , yaşamlarını, görgüsüzlüklerini göster. Lafla olmaz.

Akplilerin herşeyi ortada.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: enarr

Herkes muhafazakar inlsanlardan mütevazı bir yaşam bekliyor, bu eleştriler bu yüzden diye düşünüyorum. Yaşamı, malı mülkü, zenginliği sanal alemde göstermek ne kadar doğru? Bu herkes için geçerli. Benim çevremde de varlıklı muhafazakar insanlar var ama gayet mazbut bir hayat sürüyorlar.
    Cok haklisiniz bu su ornege benziyor. Kopegin insanı isirmasi haber degildir insanin kopegi isirmasi haberdir. Bu yuzden öne çıkarılıyor yoksa israf icinde yasayanlarin asil zihniyetlerini cok iyi biliyoruz...

• Akpartiye oy verenlerin yüz ifadesini merak ediyorum :) şükür benim durumum iyi şu açlıktan nefesi kokan ve paralarını böyle catur cutur yedirenlere oh olsun yesinler benim yerimede :)
    Neyse bişey olmaz yol yaptı:)

• quote:

Orijinalden alıntı: Turcopolo

Harika ulan harika, bu profili oluşturan kişinin elini ayağını öperim ben. Yayabildiğiniz kadar yayın bakalım, bu hijablı bacılarımızı görsünler bi
    Bir gun seni esini ve cocuklarinin da bu sekilde resimlerini videolarini paylasirlarsa bu kadar mutlu olacak misin merak ediyorum mutluluktan ucmussun. Bu kadar dar goruslu olmayin insanlarin ozgur yaşamına iradesine mudahale etmeyin ayiplarini arastirmayin onlarla mutlu olmayin. Azıcık farkiniz olsun

• Diyecek cok sey varda usandim.Ama dunyada bu yaptiklarinin karsiligini alacaklar er gec.

O bebegin hali cok uzucu.Filmlerdeki anomaliye ugramis canlilara evirmis o hale getirenler.Yazik.

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-F5A160BAB

Bir gun seni esini ve cocuklarinin da bu sekilde resimlerini videolarini paylasirlarsa bu kadar mutlu olacak misin merak ediyorum mutluluktan ucmussun. Bu kadar dar goruslu olmayin insanlarin ozgur yaşamına iradesine mudahale etmeyin ayiplarini arastirmayin onlarla mutlu olmayin. Azıcık farkiniz olsun

Alıntıları Göster
    Akpliler bu fotoları zaten kendi paylaşıyor. Yapan sadece kaynak göstererek bir araya getirmiş.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jeopol

Hangi chp trolleri?

Örneklerini , yaşamlarını, görgüsüzlüklerini göster. Lafla olmaz.

Akplilerin herşeyi ortada.
    Demek chp liler halkin parasini calmiyor. Diyosun ki ben korum bana ornek goster, ille de goster oyle mi? Eh o zaman seni mi? Kiralim al bakalim hemide sozcuden

www.sozcu.com.tr/2019/gundem/sosyal-medyada-gundem-olan-kibriscik-belediye-baskani-sozcuye-konustu-3292223/amp/

Bak bakalim neyle oluyormus:) Simdi bu adamlar devlet araciyla ormamda takiliyorlar. Akp icin soylediklerini bunlar icin de soyle , samimiyetini gorelim.

• AKP'LİLERİN ÇOCUKLARININ LÜKS YAŞAMINI KARE KARE İFŞA ETTİLER
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-F5A160BAB

Alıntıları Göster
    Benim eşim çocuğum harami gibi milletin parasını yandaşlık yapıp hortumluyorsa, ne mutlu onu ortaya çıkaran adama. Boş duygu sömürüsü yapma, isterse f-16 sürsünler. Kimin parası ile sürüyorlar, biri belediye başkanının gelini biri bilmem ne. Tüm hırsızlık kötülüğün tek bir partiden çıkması tesadüf değil hortumlamadır :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Turcopolo -- 22 Kasım 2019; 10:24:26 >

• Bak bide iş yok iş yok diyorlar, millete ne güzel iş çıkmış işte :D
  • Şimdi gelir halki kin ve nefrete teşvik ediyocularrr

Şimdi gelir çalio ama yapiyoculaarrr

Şimdi gelir sizene özel yaşamlarindancillar (gelmiş)

Şimdi gelir WHİTE WALKERSlar

Ama son zamalarda bisey farkettim bi ara 1-2 sene once full akparti propogandasi yapiliodu başliklar açiliodu DH de bu nasil olur diyordum şimdi bi anda kesildi cekildiler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ArdaTuranizmo -- 22 Kasım 2019; 10:30:45 >
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.