Şimdi Ara

AKP'LİLERİN ÇOCUKLARININ LÜKS YAŞAMINI KARE KARE İFŞA ETTİLER (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
528
Cevap
19
Favori
81.750
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
917 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu videodaki kına gecesi hangi dinin hangi mezhebine göre yapılmış. Gelin hanım minare, geri kalan ........

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Peki CHP'LİLERİN ÇOCUKLARININ LÜKS YAŞAMINI niye KARE KARE İFŞA ETMEDİLER?

• vay beeee

• benim eşim tesettürlü değil ama bu kadınlardan daha kapalı olduğu kesin. Saç kılını kapatıp ayak bileklerini açmak... Ayat örtünün derken saç kılını acaip bir tarzda kendini teşhir edecek şekilde ört geri kalan yerler seksi durabulur olarak anlamış bunlar 2019 model akp müslümanı...eski mağdur tesettürlü hanım kızlar hikeye olmuş. Bunlar yüzündün bu yeni nesil tesettürlülerden nefret eder oldum
  • quote:

Orijinalden alıntı: bestanealtcizgi

Amerikali yazar John Steinbec'in ulkesi icin soyledigi bir sey var "burada devrim olmaz, çünkü yoksullar sıradaki zenginin kendileri olduğunu düşünüyorlar" diye.
    Akp'liler icin de durum ayni. Akp'liler buyuk ihtimalle bunlara tepki gostermeyecek cunku asgari ucret ve sosyal yardim ile yasayanlar siradaki gosteris buladisinin kendisi olacagini dusunuyor/hayal ediyor.
    Embarassed millionaires

• Bunları paylaşarak kendinizi boşuna yoruyorsunuz. Malum şahıs çıkıp dese ki hak din hristiyanlıktır biz bunca yıl kandırılmışız. Dinini değiştirecek yüzbinlerce insan var bu ülkede.

• Sevindiruci ülkemizde ultra lüks hayat yaşayan görmek

• Üniversite kariyer falan boş kamu ihale kanunu okumak lazım
  • ne kadar dar görüşlü bir millet oldunuz siz ya.Ben yıllardır kimseye oy vermiyorum fakat çıkıpta bir partiye düşmanlık yapmıyorum.Bu belirttiğiniz lüks hayatları sadece bunlar yaşamıyor A dan Z ye mecliste kim varsa belediye başlarında kimler varsa bakanlıklarda kimler varsa bu söylediğiniz hayatları aileleri sülaleleride yaşıyor.Siz bu malı mülkü tek bir zihniyete bağlıyorsunuz ama görmüyorsunuz ki bizleri birbirimize kırdırarak geldikleri bu mevkiilerden yalnızca kendileri kâr çıkarıyor.

Fakat en zoruma giden de ne biliyormusunuz benim askerime benim halkıma kurşun sıkanlara destek olanlarda bu lüks şatafatlı hayatları yaşayıp bu vatanın ekmeğini yemeleri.

Bir parti dini savunur insanları savunur bir parti ATATÜRK ü kullanarak ben türkçüyüm der bir parti kürt kardeşimin ırkını kullanarak onun hakkını arıyormuş gibi yapar. Bir siyasetçi partiden ayrılır tamamen zıt görüşlü diğer partiye geçer yada bir zamanlar savunduğu zihniyeti kötülemek için yeni larti kurar.Aklımın ermediği nokta ise tamamen zıt görüşlerdeki partilerin çıkarları uğruna beraber aynı yolu izlemeleri.LÜTFEN ŞUNLARA UYUPTA BIRBIRIMIZE DÜŞMEYELIM.

• kerimcem K kullanıcısına yanıt
    Artık sadece fakir değiller, cahillik ve eziklik baki ne yazık ki. Zavallının biri ne kadar ezik ki yurt dışı uçak biletlerinin fotosunu çekip paylaşmış :) Ula ben 16-17 yaşlarında defalarca miami, detroit, texas a gittim. Bir kere olsun uçak biletimi çekeyim, fotolarımı çekip çekip sosyal medyada paylaşayım demedim. O duygularda olmak için eziklik kaplamış olmalı insanı, kendini beğendirme çabası, ego eksikliği, kendin yerine imkanın ile toplumda beğenilme yer tutmaya çalışma. Zavallı.

Ha bunların çok muhafazakar kesim olduğunu da düşünmüyorum, yani akpli bakanların çocukları da olsa, milletvekilleri de olsa, çoğunluğu münafık. Diğer türlü çalmayla, hak yemekle bu kadar rahat olunamaz.
  • Bal tutan parmağını yalıyor ne yazık ki sistem bu şekilde...

• kerimcem K kullanıcısına yanıt
    akp li değilim diyen akpli vol.283827174982

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hirsizlaaar

• Asgari ucretle calisan milyon tane akpli var. Bu haberler en cok onlara zarae veriyor. Adamlar ekmegini taştan çıkarıyorlar. Bu salaklar yüzünden zenginlikle,israfla yaftalaniyorlar.

• Başka ülkede olsa halk saray basardı, ülkeyi yiyen VATAN DÜŞMANLARINI DA tek tek bulup indirirlerdi!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kartal172 -- 22 Kasım 2019; 8:43:2 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kerimcem

Bu mesaj silindi.
    Zengin olmak değil, nasil zengin olmak. İşte asıl mesele bu.

• quote:

Orijinalden alıntı: Spider_hip

Artık sadece fakir değiller, cahillik ve eziklik baki ne yazık ki. Zavallının biri ne kadar ezik ki yurt dışı uçak biletlerinin fotosunu çekip paylaşmış :) Ula ben 16-17 yaşlarında defalarca miami, detroit, texas a gittim. Bir kere olsun uçak biletimi çekeyim, fotolarımı çekip çekip sosyal medyada paylaşayım demedim. O duygularda olmak için eziklik kaplamış olmalı insanı, kendini beğendirme çabası, ego eksikliği, kendin yerine imkanın ile toplumda beğenilme yer tutmaya çalışma. Zavallı.

Ha bunların çok muhafazakar kesim olduğunu da düşünmüyorum, yani akpli bakanların çocukları da olsa, milletvekilleri de olsa, çoğunluğu münafık. Diğer türlü çalmayla, hak yemekle bu kadar rahat olunamaz.
    al benden de o kadar kardeşim. Çoğu ülkeye gittim gezdim böyle bir şey görmedim.

• Görgüsüzlük de level atlamışlar.
    Bu nedir ya.
    Anahtar kitap ters çevirilmiş ayfon. Rezil dahi değiller
  • quote:

Orijinalden alıntı: nrcnft

benim eşim tesettürlü değil ama bu kadınlardan daha kapalı olduğu kesin. Saç kılını kapatıp ayak bileklerini açmak... Ayat örtünün derken saç kılını acaip bir tarzda kendini teşhir edecek şekilde ört geri kalan yerler seksi durabulur olarak anlamış bunlar 2019 model akp müslümanı...eski mağdur tesettürlü hanım kızlar hikeye olmuş. Bunlar yüzündün bu yeni nesil tesettürlülerden nefret eder oldum
    Bunlarin işine gelen kapanma sadece kafanin kapanmasi, onun haricinde dar giysiler, ful makyaj dert değil. Sen o zaman siyaseten kapandin. İkincisi kapanan tum kadinlari namus timsali başi açik olanlarida o biçim olarak gören çok var bu kesimin içinde. Bundan bir kac ay once iki apartmanin arasindan geçerken, ful tesetturlu bir kiz ve erkek arkadasi oynasiyorlardi, beni farkedince toparlandilar, bunun gibi bir çok orneğe şahit oldum. Memleket inancli gozukupte, her turlu firildakligi yapan munafiklarla dolu.

• quote:

Orijinalden alıntı: maliyeci18

Peki CHP'LİLERİN ÇOCUKLARININ LÜKS YAŞAMINI niye KARE KARE İFŞA ETMEDİLER?
    Çünkü onlar halka fakir kalın, lüksten kaçının derken vatandaşın cüzdanından para çalmıyor.

Hatta chpliler gelin bizim gibi yaşayın diyorlar.

Akpliler halka söyledikleri yaşam biçiminin tersini yaptıkları için böyle manşet oluyorlar.

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.