Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara

AKP Çok Fena Düşüyor..

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı
29.400
Cevap
74
Favori
475.135
Tıklama
Giriş
      673 Mesaj
      31 Mart 2015 07:40:48
      Başlığı görünce bir gülme geldi bana :) Seçimden sonra en beğenilmeyen yorumları tekrar okuduğumuzda o kadar da haksız olmadıklarını göreceğiz inşallah

HTC U11 128gb Amazing Silver :: 2010 Audi A4 2.0TFSI Quattro S-line Beyaz - i7 5820k @4.3Ghz - 16GB DDR4 RAM - MSI X99A Gaming 7 - MSI GTX1080 Gaming X - 1* ACER GN276HL 144hz 2*S27D590P Surround Monitör
    • Yarbay
      4293 Mesaj
      31 Mart 2015 07:52:42
      quote:

Orijinalden alıntı: Cengaver1

quote:

Orijinalden alıntı: hbasaran82

quote:

quote:

quote:

7 Haziran akşamı,
      Akp düşmanlarının, Allah-kitap düşmanlarının,
      bas bas çığırışlarını ve nasıl çirkinleştiklerini zevkle izlemek için,
      mesajım bulunsun.

doğruya, akp liler ALLAHÇI KITAPÇI
      olmayanlar tam tersi
      bu yüzden trilyonluk oldular
      bakara yı makara ettiler
      ayakkabi kutularına imam hatip inşaati paralarını sakladılar ve niceleri..
      sana bana Allah Peygamder
      kendilerine gelince istemez cebime koy :)

hey yavrum hey daha öğrenecek çok şeyin var belli

onlar müslümansa
      saol ben istemez!

İlk olarak yavrunuz ben değilim, karıştırmayın.

Biz bu ülkede kimin ne kadar müslüman olduğunu görecek kadar çok yaşadık şükür.
      Başörtüsünü, imam-hatipleri serbest bırakanlarla, müslümanlara yıllardır eziyet eden zihniyetleri ayırabiliyoruz.

Bi de şuna hastayımdır,
      Adam alkol alır, her türlü zina eder, namaz-niyaz-oruç-zekat hak getire, laf lafa gelince ben müslümanım.
      Yahu nerden belli diyosun
      Sana ne herkesin müslümanlığı kendine, benim kalbim temiz fasa fiso
      trajikomik

Bu yazdiklarin benim yazdiklarima cevapmiydi? Pek baglayamadim da...

zaten cevap değildi, muhaliflerin genel duruşunu özetledim sadece.
      Kimsenin ne kadar müslüman olduğu beni alakadar etmiyor.
      Oy dindarlığa değil, icraata veriliyor.

Son 13 yıl ile öncesini karşılaştırırım, nankör olmaya gerek yok,
      hepimiz aynı ülkede yaşıyoruz, öncesini de biliyoruz.

He bakara makaraya hırsızlığa gelince, kimseyi savumaya gerek yok ama
      öncekiler de sanki çok namuslu, çok dindar insanlardı.
      icraatların hesabını ben sandıkta sorarım, ne kadar müslümanlıklarının hesabını soracak olan zaten sorar

öncekilerin ne kadar müslüman oldugu konusunda hemfikirz zaten
      ama bunlar Allah Lafini ağızlarından indirmedikleri halde öncekilerin yaptıgının 10 katını yapıyorlar
      sıkıntı burada zaten..
      birde onalrın yaptıgını yapmıycaz, yolsuzluk yapmıycaz
      kardemişiz oğlumuz dahii olsa kolunu kesecez dediler
      sonuç parsellemeye devam?
      :)
      |
      |

GS..
      megane sedane 1,2 tce edc..
      panasonic plazma..

• Yarbay
      4293 Mesaj
      31 Mart 2015 07:53:58

onca sorulana cevap veremedin hala buralarda yorum mu yapıyorsun?
      |
      |
      kafkas kurtları kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

GS..
      panasonic plazma..
    • Binbaşı
      1244 Mesaj
      31 Mart 2015 07:57:23
      Her zaman söylerim, gerçek başarılı iktidar, vatandaşın giderlerini azalıp gelirlerini yükseltebilen olmalıdır. İktidara kim gelirse gelsin, dünyanın bu şartlarında hiç bir güç giderleri azaltıp gelirleri yükseltemez. Onu, bunu tartışacağınıza bunu tartışsanız daha yararlı olur. AKP %45 alsa, ne olur almasa ne olur. Örneğin bir muhalefet noter onaylı vaadi "emekliye yılda iki maaş ikramiye vericem" klişesi sonrası dükkanı kapatıp gidelim. Bir muhalefetin emeklilere yapacağı vaadi, emeklinin maaşını yükseltmek, emekliler arasındaki eşitsizliği azaltmak olmalıdır. CHP %45 oy olsa, asgari ücret 3000 lira mı olacak, ekmek 100 kuruşa mı inecek, benzin 1000 lira mı olacak, sağlık tamamen parasız mı olacak. MHP %50 oy alsa Diyarbakır Türk mü olacak, bütün Kürtler "Ne mutlu Türküm diyene" mi diyecek, bütün evlerini al bayrakla mı donatacak?!

Kim gelirse gelsin, dünya egemenleri ülkeye biçtiği rolü, o iktidara oy-na-tır! Örneğin MHP sayesinde Öcalan asılmadı, yine MHP sayesinde hapisten kurtulur. AKP sayesinde Avrupa'nın en büyük ikinci sinagoguna kavuştuk, CHP sayesinde de dini özel okullara da kavuşabiliriz!

Her şey ülke menfaati için! Üke menfaatlarını ideolojiler değil, dünya gerçekleri belirler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Yarbay
      4293 Mesaj
      31 Mart 2015 07:59:51
      quote:

Orijinalden alıntı: shaftman

şu yazı bana çok ama çok mantıklı geldi.

http://www.sozcu.com.tr/2015/yazarlar/soner-yalcin/bozkurt-mu-mankurt-mu-784727/

al ben açtım konuyu
      okusun birileri..

Türk Bayrağı’nın yakılmasını, göklerden/direklerden indirilmesini protesto ettin mi?
      Hayır!..
      Türk kimliğinin-kavramının Anayasa’dan çıkarılmak istenmesini protesto ettin mi?
      Hayır!..
      Devlet nişanından, devlet kurumlarından Türkiye Cumhuriyeti ibaresi kaldırılmasını protesto ettin mi?
      Hayır!..
      Andımızın kaldırılmasını protesto ettin mi?
      Hayır!..
      Atatürk heykellerinin parçalanmasını protesto ettin mi?
      Hayır!..
      23 Nisan, 19 Mayıs milli bayramlarının kaldırılmasını protesto ettin mi?
      Hayır!..
      Bu ülkenin parsel parsel özelleştirme adı altında satılmasını protesto ettin mi?
      Hayır!..
      Soma katliamını protesto ettin mi?
      Hayır!..
      Doğa katliamlarını protesto ettin mi?
      Hayır!…
      Kaçak Sarayı protesto ettin mi?
      Hayır!..
      Kuzey Irak’ta Türkmenlerin katledilmesini protesto ettin mi?
      Hayır!..
      Süleyman Şah Türbesi’nden kaçılmasını protesto ettin mi?
      Hayır!..
      Ülkenin parçalanma projelerini protesto ettin mi?
      Hayır!…
      Peki neyi protesto ettin?
      Sadece… Bu ülkenin yüz akı sanatçısı Bedri Baykam‘ı protesto ettin..!
      Beyoğlu Piramid Sanat Galerisi’nde Almanya, Fransa, Japonya ve ABD’den sanatçıların eserlerinin de yer aldığı “Çırılçıplak” başlıklı sergiyi “ahlaki değerlere” aykırı bulup Taksim‘e sokağa çıktın!
      “Bizler; Türk Milliyetçileri, Türk İslam Ülkücüleri, Türk milletinin ahlak değerleri ile ters düşen ve sanat adı altında perdelenmek istenen bu çirkin sergiyi kabul edemeyiz.”
      Demek:
      Türk kavramının yok edilmesi, Türk bayrağının yakılması, Atatürk heykelinin parçalanması, Andımız’ın- ulusal bayramlarımızın kaldırılması, “ahlaki değerlere” uygunmuş ki sesin çıkmadı!..
      Ey benim MHP’li kardeşim…
      Türklüğü sadece “bacak arasına” indirgediğinin farkında değil misin!..
      Bak sana ne anlatacağım..?

Kimin ahlakı?

Bu yazacaklarımı MHP’nin “parti okulu“nda bulamazsın.
      Unutturdular sana çünkü…
      Gagavuz Türk‘ü, Hıristiyan’dır.
      Yunanistan’daki Karaman Türk’ü de, Hıristiyan’dır.
      Karaim ya da Hazar Türk’ü, Yahudi‘dir…
      Altaylar, Tengrici’dir.
      Saha-Yakut Türkleri Şaman‘dır.
      Uygur Türk‘ünün kimi Budist’tir.
      Azeri Türk’ü ya da İran Türk’ü Şii‘dir.
      Anadolu Türkmen‘i Alevi’dir.
      Ne sandın?
      “Türk milliyetçisi” denilince aklına sadece Müslüman Sünni mi geliyor?
      “Türk milliyetçiyiz” diyerek kimin ahlakını kime dayatıyorsun?
      Bak kardeşim!
      Dünyada ilk “Türk Derneği”, Macaristan-Budapeşte’de 1908 yılında açıldı. Üniversitelerde ilk Türkoloji kürsüsü 1870 yılında Budapeşte’de kuruldu.
      Macar Türklerini bilir misin? Turan fikrinin nereden doğduğunu sanıyorsun?
      Bugün…Sadece Devlet Bahçeli‘yi bilmekle olmaz Gabor Vona‘yı da bileceksin!
      Hâlâ Necip Fazıl mı okuyorsun; oysa Attila Jozsef‘i okumalısın!
      Hadi Yusuf Akçura’yı, Sultan Galiyev’i bildiğini düşüneyim; Turar Rıskulov‘u ya da Ethem Nejat‘ı bilir misin?
      Sahiden “sağ” nedir, “sol” nedir hiç kafa yordun mu?
      Tarihindeki Türk milliyetçi hareketler sömürgeciliğe karşı çıkarken, senin neoliberalizme/ vahşi kapatilizme karşı neden hiç sesin çıkmıyor?
      Evet sen kardeşim!..
      “Türk milliyetçileri” adını kullanarak kimin ahlakını dayatıyorsun?
      Kızma bana…
      Bak sana bir Türk efsanesini hatırlatayım.

Aytmatov uyarısı

Cengiz Aytmatov’u bilirsin.
      Kırgız Türk’ü…
      Türk birliğinin yılmaz savunucusu.
      Dünya edebiyatına armağan ettiğimiz Lenin ödüllü usta bir kalem…
      1980 yılında yazdığı bir romanı var: “Gün Olur Asra Bedel”
      Okudun mu? Kişinin, öz köküne yabancılaşmasını anlatır. Bunu Türk “Mankurt Efsanesi”ne dayandırır. Şöyle….
      Juan-Juan adlı barbar bir toplum, tutsak ettiği kişileri işe yarar köleler haline getirmek için belleklerini silerek “mankurt” haline getirirmiş..!
      Bir insanı “mankurt” yapmak istediklerinde bak ne yaparlar:
      - Tutsak kişinin saçları iyice kazınıyor,
      - Kafasına devenin boyun derisi gerdirilerek geçiriliyor,
      - Tutsak başını yerlere vurmasın diye bir kütüğe bağlanıyor,
      - Yürek parçalayan çığlıkları duyulmasın diye elleri ayakları bağlı olarak ıssız bir yerde sıcak güneş altında dört beş gün aç susuz bırakılıyor,
      - Sıcağın etkisiyle deve derisi büzülüyor ve bir mengene gibi kafayı sıkıştırıyor,
      - Deve derisinin artık kafa derisiyle bütünleşmeye başlamasıyla kazınan saçlar yeniden uzamaya başlıyor,
      - Fakat, deri kafaya o kadar yapışıyor ki, zaten sert olan deve derisi sıcağın etkisiyle iyice sertleşiyor ve uzayan saçlar deriyi delip uzamasına devam edemiyor,
      - Bu nedenle saçlar kafanın dışı yönünde değil, içine doğru uzamaya başlıyor,
      - Sıcaktan büzüşen deve derisinin kafatasına yaptığı baskı ve kafanın içinde ters yönde uzayan saçların kafatasını delip, beyne doğru ilerlemesiyle tutsak büyük acılar çekiyor,
      - Beşinci günün sonunda tutsakların çoğu ölüyor,
      - Sağ kalan tutsak zamanla kendine geliyor; yiyip içerek gücünü toparlıyor.
      - Ama o artık bir insan değildir; ölünceye kadar geçmişini hatırlamayan “mankurt” olmuştur. Artık hafızası yoktur…
      Kim olduğunu, hangi soydan geldiğini, anasını, babasını ve çocukluğunu bilmez hale geliyor.
      Düşünememektedir…
      İnsan olduğunun farkında değildir. Ağzı vardır, dili yoktur; kaçmayı dahi düşünmeyen, hiçbir tehlike arz etmeyen bir köledir sadece.
      Bilinci, benliği olmadığı için, sadece efendisine boyun eğen bir köle…
      Evet… Mankurt, için önemli olan tek şey efendisinin emirlerini yerine getirmektir…
      Hikaye budur…
      Akıl yoksunluğunu ifade eden “mankurtlaşma” artık bir kavram olarak kullanılmaktadır.
      Anadolu’da “mankafa” derler!..
      Kimbilir…
      Belki de…
      Cengiz Aytmatov “Bozkurtları” uyarmak istemektedir…
      Anlayana…
      Bir kardeş mektubudur bu…

GS..
      panasonic plazma..

• Yüzbaşı
      479 Mesaj
      31 Mart 2015 08:06:06
      |
      |

• Binbaşı
      1244 Mesaj
      31 Mart 2015 08:09:28

Güzel sloganlar, bunlar 19. yüzyılda işe yarardı belki ama şimdi işe yaramaz.

Eski Yunanistan başbakanı Karamanlis'de Türkmüş, sen şimdi bununla da övünürsün!

|
      |
      hbasaran82 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yarbay
      3474 Mesaj
      31 Mart 2015 08:16:29
      quote:

quote:

Orijinalden alıntı: shaftman

şu yazı bana çok ama çok mantıklı geldi.

http://www.sozcu.com.tr/2015/yazarlar/soner-yalcin/bozkurt-mu-mankurt-mu-784727/

al ben açtım konuyu
      okusun birileri..

Türk Bayrağı’nın yakılmasını, göklerden/direklerden indirilmesini protesto ettin mi?
      Hayır!..
      Türk kimliğinin-kavramının Anayasa’dan çıkarılmak istenmesini protesto ettin mi?
      Hayır!..
      Devlet nişanından, devlet kurumlarından Türkiye Cumhuriyeti ibaresi kaldırılmasını protesto ettin mi?
      Hayır!..
      Andımızın kaldırılmasını protesto ettin mi?
      Hayır!..
      Atatürk heykellerinin parçalanmasını protesto ettin mi?
      Hayır!..
      23 Nisan, 19 Mayıs milli bayramlarının kaldırılmasını protesto ettin mi?
      Hayır!..
      Bu ülkenin parsel parsel özelleştirme adı altında satılmasını protesto ettin mi?
      Hayır!..
      Soma katliamını protesto ettin mi?
      Hayır!..
      Doğa katliamlarını protesto ettin mi?
      Hayır!…
      Kaçak Sarayı protesto ettin mi?
      Hayır!..
      Kuzey Irak’ta Türkmenlerin katledilmesini protesto ettin mi?
      Hayır!..
      Süleyman Şah Türbesi’nden kaçılmasını protesto ettin mi?
      Hayır!..
      Ülkenin parçalanma projelerini protesto ettin mi?
      Hayır!…
      Peki neyi protesto ettin?
      Sadece… Bu ülkenin yüz akı sanatçısı Bedri Baykam‘ı protesto ettin..!
      Beyoğlu Piramid Sanat Galerisi’nde Almanya, Fransa, Japonya ve ABD’den sanatçıların eserlerinin de yer aldığı “Çırılçıplak” başlıklı sergiyi “ahlaki değerlere” aykırı bulup Taksim‘e sokağa çıktın!
      “Bizler; Türk Milliyetçileri, Türk İslam Ülkücüleri, Türk milletinin ahlak değerleri ile ters düşen ve sanat adı altında perdelenmek istenen bu çirkin sergiyi kabul edemeyiz.”
      Demek:
      Türk kavramının yok edilmesi, Türk bayrağının yakılması, Atatürk heykelinin parçalanması, Andımız’ın- ulusal bayramlarımızın kaldırılması, “ahlaki değerlere” uygunmuş ki sesin çıkmadı!..
      Ey benim MHP’li kardeşim…
      Türklüğü sadece “bacak arasına” indirgediğinin farkında değil misin!..
      Bak sana ne anlatacağım..?

Kimin ahlakı?

Bu yazacaklarımı MHP’nin “parti okulu“nda bulamazsın.
      Unutturdular sana çünkü…
      Gagavuz Türk‘ü, Hıristiyan’dır.
      Yunanistan’daki Karaman Türk’ü de, Hıristiyan’dır.
      Karaim ya da Hazar Türk’ü, Yahudi‘dir…
      Altaylar, Tengrici’dir.
      Saha-Yakut Türkleri Şaman‘dır.
      Uygur Türk‘ünün kimi Budist’tir.
      Azeri Türk’ü ya da İran Türk’ü Şii‘dir.
      Anadolu Türkmen‘i Alevi’dir.
      Ne sandın?
      “Türk milliyetçisi” denilince aklına sadece Müslüman Sünni mi geliyor?
      “Türk milliyetçiyiz” diyerek kimin ahlakını kime dayatıyorsun?
      Bak kardeşim!
      Dünyada ilk “Türk Derneği”, Macaristan-Budapeşte’de 1908 yılında açıldı. Üniversitelerde ilk Türkoloji kürsüsü 1870 yılında Budapeşte’de kuruldu.
      Macar Türklerini bilir misin? Turan fikrinin nereden doğduğunu sanıyorsun?
      Bugün…Sadece Devlet Bahçeli‘yi bilmekle olmaz Gabor Vona‘yı da bileceksin!
      Hâlâ Necip Fazıl mı okuyorsun; oysa Attila Jozsef‘i okumalısın!
      Hadi Yusuf Akçura’yı, Sultan Galiyev’i bildiğini düşüneyim; Turar Rıskulov‘u ya da Ethem Nejat‘ı bilir misin?
      Sahiden “sağ” nedir, “sol” nedir hiç kafa yordun mu?
      Tarihindeki Türk milliyetçi hareketler sömürgeciliğe karşı çıkarken, senin neoliberalizme/ vahşi kapatilizme karşı neden hiç sesin çıkmıyor?
      Evet sen kardeşim!..
      “Türk milliyetçileri” adını kullanarak kimin ahlakını dayatıyorsun?
      Kızma bana…
      Bak sana bir Türk efsanesini hatırlatayım.

Aytmatov uyarısı

Cengiz Aytmatov’u bilirsin.
      Kırgız Türk’ü…
      Türk birliğinin yılmaz savunucusu.
      Dünya edebiyatına armağan ettiğimiz Lenin ödüllü usta bir kalem…
      1980 yılında yazdığı bir romanı var: “Gün Olur Asra Bedel”
      Okudun mu? Kişinin, öz köküne yabancılaşmasını anlatır. Bunu Türk “Mankurt Efsanesi”ne dayandırır. Şöyle….
      Juan-Juan adlı barbar bir toplum, tutsak ettiği kişileri işe yarar köleler haline getirmek için belleklerini silerek “mankurt” haline getirirmiş..!
      Bir insanı “mankurt” yapmak istediklerinde bak ne yaparlar:
      - Tutsak kişinin saçları iyice kazınıyor,
      - Kafasına devenin boyun derisi gerdirilerek geçiriliyor,
      - Tutsak başını yerlere vurmasın diye bir kütüğe bağlanıyor,
      - Yürek parçalayan çığlıkları duyulmasın diye elleri ayakları bağlı olarak ıssız bir yerde sıcak güneş altında dört beş gün aç susuz bırakılıyor,
      - Sıcağın etkisiyle deve derisi büzülüyor ve bir mengene gibi kafayı sıkıştırıyor,
      - Deve derisinin artık kafa derisiyle bütünleşmeye başlamasıyla kazınan saçlar yeniden uzamaya başlıyor,
      - Fakat, deri kafaya o kadar yapışıyor ki, zaten sert olan deve derisi sıcağın etkisiyle iyice sertleşiyor ve uzayan saçlar deriyi delip uzamasına devam edemiyor,
      - Bu nedenle saçlar kafanın dışı yönünde değil, içine doğru uzamaya başlıyor,
      - Sıcaktan büzüşen deve derisinin kafatasına yaptığı baskı ve kafanın içinde ters yönde uzayan saçların kafatasını delip, beyne doğru ilerlemesiyle tutsak büyük acılar çekiyor,
      - Beşinci günün sonunda tutsakların çoğu ölüyor,
      - Sağ kalan tutsak zamanla kendine geliyor; yiyip içerek gücünü toparlıyor.
      - Ama o artık bir insan değildir; ölünceye kadar geçmişini hatırlamayan “mankurt” olmuştur. Artık hafızası yoktur…
      Kim olduğunu, hangi soydan geldiğini, anasını, babasını ve çocukluğunu bilmez hale geliyor.
      Düşünememektedir…
      İnsan olduğunun farkında değildir. Ağzı vardır, dili yoktur; kaçmayı dahi düşünmeyen, hiçbir tehlike arz etmeyen bir köledir sadece.
      Bilinci, benliği olmadığı için, sadece efendisine boyun eğen bir köle…
      Evet… Mankurt, için önemli olan tek şey efendisinin emirlerini yerine getirmektir…
      Hikaye budur…
      Akıl yoksunluğunu ifade eden “mankurtlaşma” artık bir kavram olarak kullanılmaktadır.
      Anadolu’da “mankafa” derler!..
      Kimbilir…
      Belki de…
      Cengiz Aytmatov “Bozkurtları” uyarmak istemektedir…
      Anlayana…
      Bir kardeş mektubudur bu…

Okumadım ama haklısın. Niye haklısın onu da bilmiyorum. Bukadar uzun yazacağına kısa ve öz yazmayı deneyebilirdin.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Yarbay
      6460 Mesaj
      31 Mart 2015 08:22:21
      Akpnin oyları düştü olayını geçin ben ne zaman oy vermeye gitsem bizim sandıkların başında hep Akp teşkilatından adamlar görüyorum Chp Mhp görmedim.Akp nin oy düşmesini bırak daha attığım oyun geçerliliğinden yada değiştirilmediğinden şüpheliyim.İlk önce bu seçim sistemi değişsinde adil bir seçim sistemi oluşturulsunda oyların % kaçmış değilmiş tahmininde bulunuruz

• Yüzbaşı
      256 Mesaj
      31 Mart 2015 08:23:23

atatürkçüleri iyi tanıyosun galiba

|
      |
      yiğido__58 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

battle.net:elrondo#21783
    • Yüzbaşı
      587 Mesaj
      31 Mart 2015 08:30:40
      quote:

Orijinalden alıntı: sharapnell

Bayılıyorum bu seçimlerden önce ak parti bitti eridi gitti kesin birinciyiz vsvs diyenlere seçim sonucu açıklandığında çok heycanlı oluyor bu arkadaşları sanal ortamda beklemek

Adam ak parti %40 bile alamayacak diyor adamın rakip olarak gördüğü siyasi parti için beklediği ve gerçekleştiğinde memnun olacağı sonuca bakar mısınız %40

Yav adama sorarlar senin oy atacağın parti rüyasında %40 görmüş mü hayatında tek başında iktidar olmuş mu bu ülke için 1 tane projesi var mı ? Biri çıkar milliyetçilikten dem vurur 1 tane proje yok, diğeri çıkar gider vaadlerini noterde onaylatır.(Artık insanların kendisine inanmadığına ne kadar inanmış ki )

Yani kısacası ak parti eridi bitti bu sefer gitti sevdalarını bir köşeye bırakında ya biz nerde yanlış yapıyoruz diye bir düşünün bırakıp atıp tutup sallamayı millete koyun yaftası yapıştırmayı sizin akşama kadar bunlar koyun dediğiniz insanlardan bunlar cahil dediğiniz insanlardan neden oy alamıyorsunuz bunu bir düşünün

ve son söz sayın muharrem ince de

Kesinlikle katılıyorum.
      Bu ülkede muhalafet partileri iktidar partisini eleştirmeyi bırakıp kendi yapacağı isleri gündeme getirmezse her zaman muhalefet olarak kalacaktır. Mitinglere gidiyorum Ak parti kendi yaptığı isleri ve yapacağı isleri anlatıyor. Yuzde 10 dada diğer partilere yükleniyor. Ama muhalefet partileri yüzde 95 Ak parti ye çamur atıyor. Kendi yapacağı işler konuşmanın yüzde 5 ini bile geçmiyor. Bu durum bile Ak parti nın ne kadar güçlü olduğunun bir göstergesi değilmidir.

• Yüzbaşı
      908 Mesaj
      31 Mart 2015 08:33:28
      Onu bunu bilmem ama sırf fettoşi çetesi bu kadar deşifre edildiği için akp diyorum getisi boş

In WİN kasa inceleme ve mod

İntel
      Core i7-8700K 5.3 ghz 1.48 vcore /EK-Supremacy EVO
      || ROG MAXIMUS X APEX || IN Win 909 Silver Aluminum Tempered Glass Full Tower || G.SKILL TridentZ Series F4-4000MHz 16GB || Corsair AX1200i 80 PLUS Platinum || EVGA GTX 1080 SC SLI || Samsung 950 PRO M.2 PCIe 3.0 (x4)NVMe(Raıd 0) || Asus ROG Swift PG278Q || Logitech G502 Proteus Spectrum RGB Gaming Mouse || Corsair Gaming K70 Lux Rgb Cherry MX Red || Logitech G430 Surround Sound Gaming Headset Dolby 7.1
    • Yarbay
      2078 Mesaj
      31 Mart 2015 08:49:22
      Terörist başı yakalandığında bile tarihindeki en fazla oyu (17,98) alan MHP'nin bu şartlarda bu genel başkanla %25 oy almasını beklemek hayaldir arkadaşlar...

• Onbaşı
      20 Mesaj
      31 Mart 2015 08:49:48
      burada yaptığınız siyasi tartışmalarda sadece karşı tarafı suçlayarak sadece çatışma ortamı yaratırsiniz. Akp ye gelince akpnin yüzde 40a düşeceğini iddia etmek iyi bir pr çalışmasıdır ancak akpye destek verenlerin nedenlerine bakıldığında diğer partilere olan güvensizlikten kaynaklandığı görülüyor. Bir diğer hususta akpnin cumhurbaşkani adayının 6 ay önce ilk turda seçilmesidir ki bu da Türkiye normkasımda bir ülke için yıkılması güç bir akımdir

• Binbaşı
      1158 Mesaj
      31 Mart 2015 08:50:28
      Akp'nin oyları düşse bile o kaybedilen oylar CHP'ye gitmez asla o yüzden kemalistler boşuna heveslenmesin.Giderse MHP'ye gider.Şahsen bende eski bir AKP'li olaraktan oyumu sırf pkk'lıları çok şımarttığı için bu sefer MHP'ye vereceğim.Şunu da belirtmek isterim ki ... Eğer MHP İslamcı bir çizgiye kayarsa CHP'yi geçecektir.Özellikle son tespitimde hiç bir abartı yoktur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi llllxefsanexllll -- 31 Mart 2015; 8:51:33 >

• Binbaşı
      1836 Mesaj
      31 Mart 2015 08:52:39

Güzel R aynen gördüğümde bimere ve eğitim bakanlığına şikayet edicem.Öğretcileri zehirleme bari.

|
      |
      yiğido__58 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Binbaşı
      1836 Mesaj
      31 Mart 2015 09:01:45

Ne paketi vermiş? Otomobili yapın vergi almıcam mı demiş? Yapın nasıl olsa vergiyle 1 otomobilin fiyatı cebime giriyor mu demiş Şu an yerli otomobil çıksa kim biner söylesene sorun iş adamında değil halkında.Adamlar tenekelere bayılıyorlar yurtdışında öğrenci arabası olan araçlar burada lüks sınıf.

|
      |
      nasrettin47 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yüzbaşı
      835 Mesaj
      31 Mart 2015 09:15:34
      Bazılarını ödü kopuyor devlet başkanı olacak diye
      hani haksizda sayılmaz

TÜM İNSANLAR EŞİTTİR KİMSENİN KİMSEYE ÜSTÜNLÜĞÜ olamaz

• Teğmen
      200 Mesaj
      31 Mart 2015 09:15:34
      Devir ; "Evet Musa Sen Haklısın Ama Firavun da Karnımızı Doyuruyor" Devri.
      |
      |

• Binbaşı
      1568 Mesaj
      31 Mart 2015 09:18:03
      quote:

Orijinalden alıntı: sorguçadam

Arkadaşlar çevremde AKPye oy vermiş deli gibi savunan insanlarla arkadaşlarla arada bir konuşuyoruz.
      Şu ana kadar neredeyse tamamı AKPden vazgeçmiş.
      Çoğu MHP diyor.Geriye kalanlar kararsız ama AKP değil diyorlar.
      Her geçen gün umudum bir nebze de olsa artıyor.

Bu gidişle MHP %25leri zorlar.
      AKP %40 altına bile düşebilir.

Artık 12 senenin acısını seçim gecesi çıkarmak bize düşüyor.Sanra mis gibi 4 sene oh.

zaten senın demenle yada cevrendekılıerınn soylmesıyle ak partı % 40 ın altına düşücek tabı tabı hic boşuna etmeyın yine %40 ın üzerinde alıcak
      |
      |

Hızlı Cevap

Reklamlar
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
#0850 Numara Tahsisi;#0850 Hat;#IP Santral;#Toplu
web tasarım
Paykasa
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,453
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.