Şimdi Ara

AKP Çok Fena Düşüyor.. (101. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
28.562
Cevap
66
Favori
517.899
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1406 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 99100101102103
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

ERDOĞAN VE DAVUTOĞLU, 'BİZİM İCRAATLARIMIZIN ULAŞTIĞI YERE ONLARIN HAYALLERİ ULAŞAMAZ' DEMİŞTİ
    K. KILIÇDAROĞLU EN BÜYÜK HAYALİNİN BAŞBAKAN OLMAK OLDUĞUNU AÇIKLADI

• Türkiye'de milyar dolarlık yatırımları olan büyük fonlar ve şirketler, her seçim öncesi anketler yaparlar. Bazen sonuçları açıklarlar, bazen kendi içlerinde tutarlar.

Bu anketlerden birinin sonuçlarını, işim gereği ben de gördüm ve şunu bilin ki bu sefer, eğer bir alavere olmazsa, AK Parti, seçimde en çok oyu alsa bile tek başına iktidar olmasına yetecek sandalye sayısına ulaşamayacak.

Bunu gören yabancılar Türkiye'den çoktan çıkmaya başladılar. Dolar 2.60'a geldi ve inmiyor. Citibank çıktı. HSBC çıktı, çıkacak. Başka kuruluşların çıktığını da göreceğiz.

Kapitalizmin ahlakı yoktur. Hukuk çerçevesinde işleyen bir ekonomi rejimidir. Hukuku bir ülkede kaldırır, halka açık ve işleyen bir banka için "O banka zaten batmış" diye konuşur, bir süre sonra da sudan bahanelerle el koyarsanız, o ülkeye kimse cesaret edip parasını sokmaz.

Bunlar, 2 yıllık muhasebe mektebi diplomalı Kasımpaşalıların kafasının alacağı işler değil.

Burası Türkiye Cumhuriyeti. Binlerce yıllık bir DEVLET mirası, geleneği, altyapısı, kuralları olan bir ülkedir. AK Parti yolcudur. Türkiye Cumhuriyeti hancıdır.

•  AKP Çok Fena Düşüyor..
  • Adamsın.

da bu yobazlar nasıl temizlenecek?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bir de ak parti demezler mi? akp derlerse başka yere çıkıyor bunların pislik zihniyetine göre akpkk daha uygun size.
  • umut_baris kullanıcısına yanıt
    Kendi adamlarının sadakat yeminlerini görmeyenler, başkalarına laf çakabileceğini sanıyor.

"Ülkem, sizin sadık dostunuz ve müttefikinizdir. Amerikan askerlerinin Irak'tan sağ salim dönmesi için dua ediyoruz." -RECEP TAYYİP ERDOĞAN
     AKP Çok Fena Düşüyor..
  • akp bir dönem daha burada kalırsa muhtemelen ülke bölünür, en nihayetinde 2023 de hedef gerçekleşir ve orta doğunun rezil ülkelerinden biri haline geliriz.
  •  AKP Çok Fena Düşüyor..
  • Neden mi akp değil?

%6-7 büyümesi gereken ülkenin %2 büyüme kandırmacasıyla sürekli küçülmesini artık yemiyoruz

• quote:

Orijinalden alıntı: kaptanedi

Onu bunu bilmem ama sırf fettoşi çetesi bu kadar deşifre edildiği için akp diyorum getisi boş

kusura bakma ama fettuhlah cemaati icin ne istedilerde vermedik sözünü ben soylemedim. zamanin basbakani simdinin Cumhurbaşkanı soyledi. bu sozden onlara istediği her sey verdim onlarda istediği herseyi aldi. anlami çıkar. ben bir isyerinde genel mudurum benim haberim olmadan burada yanlis bir seyin olabilmesi mümkün mu? diyelim ki oldu ben uzerimden sorumlulugu atmak icin ben yapmadim yanimda calisanlar yapmis diyebilirmiyim? bu beni temize çıkarır mi ? demem o ki fettuhlahcilarin yaptığı her seyin tek sorumlusu zamanin basbakani ve akp dir. halk fettuhlaha oy vermedi onu tanimaz. akp ye verdi akp yi tanir. ortada bir suc varsa devleti iyi yonetemedigi icin basbakan ve bakanlarında yargılanması gerekir. dun burada bir baska mevzuda akp yi savundum. cunku haklıydı. ama bu paralel yapi konusunda fettocular konusunda haksiz. suçu onlara atarak isin icinden siyrilamaz fetodan once onlari oralara getirenler suclucur .

• quote:

Orijinalden alıntı: canbaz67

AKP YILANDIR
     AKP Çok Fena Düşüyor..

Sen Kıbrısı kim gidip aldı bak bakalım. Bu ülkeden 2 kişi çıkıp özgürlük için savaştı biri Mustafa Kemal Atatürk ve diğeri de Ecevit. eee siz daha süleyman şah türbesi konusunda birşey yapamadınız. Bu ülkede ismi yüzünden sevilmeyen çok şey var. Onun için de CHP adı değişmedikçe ve söylemi değişmedikçe bu şekilde kalır. AKP nin yüzünden %30 lara yaklaşıyor eğer baraj kalksın başka bir partilerde %8-9 larla meclise girer ve chp mhp ve akp nin oylarıda düşer. CHP kemik bir kitlesi olduğu için bu şekilde oy alıyor ama Bence Kemal Kılıçdaroğlu bu kadar seçimden sonra çoktan gitmeliydi.. Bu seçime yeni bir yüz yeni bir nefes ile girmeliydi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dijitalevren -- 31 Mart 2015; 10:15:59 >

• http://www.sanalbasin.com/ahmet-davutoglu-kimdir-hatirlayalim-6181642/

resim paylaşınca öyle oluyorsa bu video sana anlatsın o zaman birşeyler...
  • akp neden mi düşüyor?

Çünkü insanlar artık saygı görmek istiyor.Adalet istiyor.Devletin parasının kendilerine harcanmasını istiyor yandaşlara değil.6 yaşındaki kızları evlendirme derdinde olan, kadına şiddeti tecavüzü normal görenlerden bıktı

• yakında Türkiye de.
  • Neden mi akp düşüyor ?

Çünkü insanlar tarihini bilen , işinin uzmanı kişilerce yönetilmek istiyor.Tarih cahili insanların el üstünde tutulmasından bıktı

• quote:

Orijinalden alıntı: Whoracle1905

Çok basit ülke bölünsün abi türkiye adı altında özerklik olsun. Atıyorum konoyada din olsun. herkes kapalı 500 milyon tanen camii olsun,kadınların seçme seçilme hakkı elinden alınsın,hatta doğan kız çocukları gömülsün vs vs. İzmir farklı bir yer olsun isteyen dinini yaşar isteyen içer sokak ortasında öpüşür isteyen camiisine gider namazını kılar vs vs. Verin kürtlere doğuyu al batıdaki kürtleri sür doğuya ne bok yerlerse yesinler. Herkes rahatlasın abi :) Ben din ile yaşamak zorunda değilim diğeride cumhuriyet ile yaşamak zorunda değil.

Kadinlari gomulmekten kurtaran bir din hakkinda gorusleriniz size İslamin ne sekilde empoze edildigi gosteriyor.

Seriat Allahin konunlari degilmi
    Ama ben seriat ile yonetilmeyi istemiyorum.
    Bu Allahin kanununu istemedigim icin degil.

Suan bile Ekmek calan ile Devleti soyanin cezasi cok farkli iken ben ne halt oldugu belirsiz para pul gorus icin insanin geri dondurulemez cezalar alacagini bildigim icin istemiyorum.

Cunku Bu devirde hicbir allahin kulu adaletli davranamaz Alim evliya olsa dahi inanmam keza 70 milyonun nekadarina bakacak.

Demem oki din cogu seyi bizlere ogretir.

Mesela Turk orf ve geleneklerinde Kucuk yasta evlilik yapilmaz.

Bir cok ateistin afersin Peygamberimiz Hakkinda soyledikleri utanc verici .

Peki neden herkes kendi orflerine gore baska orfleri hatta dini emirleri yok sayiyor.

Sana kucuk bir ornek

Sen arap degilsin Turksun neden Dinin izin verdigi seyi Turk orflerine gire yargiliyorsun ?

Ama adam arap onun orfunde sorun yok .

Peki soyle bir olay daha var.

Peygamberimize hakaret ederek Pedofili diyen insanlar sunu gormuyormu.

Dunyanin en onurlu milleti diye sorsak Japonlar diyecekler degilmi .

Daha dun birisi Halan koptu diye intahar etti.

Peki Japonyada Evlenme yasi kactir ?
    Bilmiyorsan soyliyeyim
    15-16 Simdi onurlu insanlar bir anda Pedofili mi oldu yoksa halen Onurlumu.

Japonyada kuzen ile evlenmeye yasalar izin veriyor.

Peki simdi sana Kuzenle evlenmek demek kardesinle evlenmek demekle ayni geliyordur demi ?

Peki Japonlar Muslumanmi ?Hayir
    Peki Japonlar Pedofilimi ? Hayir

Peki bu hem sana hemde Peygamber efendimize hakaret edenler icin .

İnsanlarin Orf ve gelenekleri Dinlerden ustunmudur degilmidir.

Din izin veriyorsa insan bunu yapabilir.

Keza japonya ile arabistanin ergenlik yasida farkli .

Sen Turk orfuyle Japonu elestiremez
    Kurdu elestiremez almani elestiremezsin.

Bunlarin ustune orfu hicbir sekilde dinden uste tutamazsin.

Bu dindar icin boyledir atesit icinde boyledir .

Dinsiz olsanda Yasadigin toplumun Kurallari sana empoze edilir.

Emin ol dunyanin bir cok yerine senin icin aykiri kabul edilemez imkansiz evlilik yasantlar yapiliyor .

Kendi dusuncene gore yargilarsan her zaman yanlisa dusersin.

Simdi asil soruyu sor Din sana empoze edilen kadar kotumudur .

Yoksa sana empoze edenlermi kotudur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi red01 -- 31 Mart 2015; 10:34:54 >

• Her zaman dediğim gibi bu ülke öyle bir kıvama geldiki başa kimi getirseler oda bir iki tekme atacak. Bu ülke bana dokunmayan yılan bin yaşasın mantığıyla giderse bunları hakediyor. İnsanlarımızı bir şekilde uyutuyorlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: Dijitalevren

quote:

Orijinalden alıntı: canbaz67

AKP YILANDIR
     AKP Çok Fena Düşüyor..

Sen Kıbrısı kim gidip aldı bak bakalım. Bu ülkeden 2 kişi çıkıp özgürlük için savaştı biri Mustafa Kemal Atatürk ve diğeri de Ecevit. eee siz daha süleyman şah türbesi konusunda birşey yapamadınız. Bu ülkede ismi yüzünden sevilmeyen çok şey var. Onun için de CHP adı değişmedikçe ve söylemi değişmedikçe bu şekilde kalır. AKP nin yüzünden %30 lara yaklaşıyor eğer baraj kalksın başka bir partilerde %8-9 larla meclise girer ve chp mhp ve akp nin oylarıda düşer. CHP kemik bir kitlesi olduğu için bu şekilde oy alıyor ama Bence Kemal Kılıçdaroğlu bu kadar seçimden sonra çoktan gitmeliydi.. Bu seçime yeni bir yüz yeni bir nefes ile girmeliydi.

Meclise merveyi almamasi ve imamhatiplilere karsi olduğu olgusunu degistirmez

• Kaddafi de saraylarında yaşıyordu altınlarla oynuyordu.O da hiç gidiceğini düşünmüyordu sonu malum.Hitler de örnek verilebilir.O yüzden şu saray soytarıları yeni tanrı yaratmak yerine Türkiye için çalışsa kendileri için daha hayırlı olur

• 
Sayfa: önceki 99100101102103
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.