Şimdi Ara

AKN ve KOTA'da önemli gelişmeler var | 19:00 Canlı Yayın (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
346
Cevap
2
Favori
20.093
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar bu gece download olayı çok güzel bir olay arada kaynamasın. bunu herkes kullanabiliyor mu? 16mbit 75gb akk turk telekom kullanıyorum ben. gece 2 den sonra download yaparsam yansımıyor mu şimdi? akk dolmadan da gece download yaparsak akk ye işliyor mu ?
  • AKN ve KOTA'da önemli gelişmeler var | 19:00 Canlı Yayın

70 liraya boyle bir hız almak beni mutlu ediyor kablonetcilerin vodafonenete gecmesini oneririm.
  • An itibarı ile Kablo'in tarifelerinde kota aşımında gigabyte başına 2 TL ek ücret diye ibareler konmuş. Taahütüm bitince bir daha görüşmemek üzere Kablonet.

• quote:

Orijinalden alıntı: FSOCIETY

arkadaşlar bu gece download olayı çok güzel bir olay arada kaynamasın. bunu herkes kullanabiliyor mu? 16mbit 75gb akk turk telekom kullanıyorum ben. gece 2 den sonra download yaparsam yansımıyor mu şimdi? akk dolmadan da gece download yaparsak akk ye işliyor mu ?

Evet hiçbir şekilde işlemiyor, ayrıca akk yüzünden hızın düştüyse geri yükseliyor sabah 8'e kadar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi donanımcı123 -- 1 Mayıs 2017; 19:56:30 >
  • Beyler bayanlar düzgün boykot gören tüm firmalar geri adım atar. Serbest piyasa bu. Müşteriyi memnun eden iss kazanır. Bundan sonrada muhtemelen fiyat arttırmak için uygun zaman kollayacaklanlar olacak.

Uydunet'i boykot etmek şart.

• quote:

Orijinalden alıntı: donanımcı123

quote:

Orijinalden alıntı: FSOCIETY

arkadaşlar bu gece download olayı çok güzel bir olay arada kaynamasın. bunu herkes kullanabiliyor mu? 16mbit 75gb akk turk telekom kullanıyorum ben. gece 2 den sonra download yaparsam yansımıyor mu şimdi? akk dolmadan da gece download yaparsak akk ye işliyor mu ?

Evet hiçbir şekilde işlemiyor, ayrıca akk yüzünden hızın düştüyse geri yükseliyor sabah 8'e kadar.

hocam harika bir şey bu. bu gece bir deneyeyim
  • Türktelekom arkadaşlar için söylüyorum. Şimdi müşteri hizmetleri ile görüştüm. Şuan için kotada yazan değeriniz toplam data kullanımız olarak gözükecek. Bu demektir ki; gece 02-08 saatleri arasında yaptığınız kullanımda bu rakam içerisinde gözükecek. Yani içiniz rahat olsun, gece download yaptım burdaki rakam artıyor acaba kotamdan mı gitti derdine düşmeyiniz. Tekrar ediyorum şuan için kota sorgulamada gördüğünüz değer 24 saatlik kullanımınızdır.

Ayrıca Türktelekomun gece 02-08 saatleri arasında yapılan data kullanımını ayrıyetten gösteren bir sayaç ekleyeceği yönünde çalışmaları olduğununda duyumunu aldım.

• Turkcell in samimiyetine kesinlikle inanmıyorum baktılar tepki fazla sahte belge demeye başladılar zaten sahte olsaydı bu internete ilk düştüğü anda sahte olduğunu söylerlerdi tepki ölçtüler sonrada geri vites yaptılar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: B_Experience

Türktelekom arkadaşlar için söylüyorum. Şimdi müşteri hizmetleri ile görüştüm. Şuan için kotada yazan değeriniz toplam data kullanımız olarak gözükecek. Bu demektir ki; gece 02-08 saatleri arasında yaptığınız kullanımda bu rakam içerisinde gözükecek. Yani içiniz rahat olsun, gece download yaptım burdaki rakam artıyor acaba kotamdan mı gitti derdine düşmeyiniz. Tekrar ediyorum şuan için kota sorgulamada gördüğünüz değer 24 saatlik kullanımınızdır.

Ayrıca Türktelekomun gece 02-08 saatleri arasında yapılan data kullanımını ayrıyetten gösteren bir sayaç ekleyeceği yönünde çalışmaları olduğununda duyumunu aldım.

bunun hıcbır mantıklı acıklaması yok

sımdı ben 50gb kotalı kullanıyorum

gece 02-08 arası 75gb ındırdım dıyelım

kotamda 75gb gorecegım

gunduz vakıtlerı kullandıgım ınternetı gormek ıstıyorum kı ay sonunda kadar ayarlayayım demı

nıye ıcımız rahat olacak benım acıkcası hıc rahat degıl

dıyelım kı sız cok ıyı takıp ettınız
    ayın 10unda net hızınız dusuruldu
    MT ı aradınız
    kotam dustu ama ben 2-8 arası download yaptım dıyeceksınız
    MT de sıze 2-8 arası download etmemıssınız dıyecek

Sonuc: husrannn

Aklı basında hıc kımsenın ıcının rahat olması gerektıgını dusunmuyorum
    okadar sure var sayac olayını ayarlasalardı

• quote:

Orijinalden alıntı: Ephésus

https://www.turksatkablo.com.tr/internet-Tarifeler

The page cannot be displayed because an internal server error has occurred.
  • Donanımhaber ailesi olarak interneti İPTAL ederek tepkimizi ortaya koyalım.

• ysuleymany kullanıcısına yanıt
    Linke tikladiktan sonra tarifeleri yazısından sonra eklenen donanimhaber zimbirtilarini silin hocam. Alternatif olarak linki kopyalayip tarayiciyada yapistirabilirsiniz. DH sagolsun linke tıklayınca ekleme yaptigindan site acilmiyor.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Turk telekom dan bir açıklama var mı ondan ses çıkmadı ?

• Turkcell Superonline hakkındaki belge sahteymiş.

Yersen.

En çok küfrettiğim İSS olan Türk Telekom nedenini bilmediğim bir şekilde kota işine girmedi. SOL tek başına kaldı ve paşa paşa geri vites yapmak zorunda kaldı. Belge sahteymiş. Külahıma anlatsınlar. Belge sahte olsa yalanlama derhal gelirdi. Seve seve ya da başka şekilde, geri adım atmaları olumlu.

Kablonet için ise düşüncelerim farklı. Eğer kota aşım bedelini geri çekmezlerse bu düzenleme Kablonet bakımından adeta içeriden bir sabotaj anlamını taşır bence. Devamında ise Kablonet'in kısa süre içinde yok pahasına özelleştirildiğini görebiliriz. Özelleştirildikten sonra da kota aşım bedeli meselesi kalkar ama fiyatlar eskisi gibi kullanıcı dostu olmaz elbette.

Ek: Belge sahte ise lütfen bu konuda yaptıkları bütün hukuki girişimleri de paylaşsınlar. Suç duyurusu ve tazminat davası konusunda Turkcell avukatlarına iş öğretecek değiliz ama açtıkları dava ve yaptıkları suç duyurularını da kamuoyu ile paylaşsınlar. Çünkü sahte belge ciddi bir iddia ve bu iddianın hukuken mutlaka takip edilmesi gerekir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Polemik -- 1 Mayıs 2017; 20:22:23 >

• allah razı olsun sizden kol kanat oldunuz bizleere.

• Esas tepki gösterilmeseydi bunlar ek kotayı getirirlerdi . ölçtüler baktılar tepki çok mecbur geri vites yaptılar köpek gibi kazanıyorlar bakmayın kazanamıyoruz demelerine ne çakaldır bunlar var ya
  • quote:

Orijinalden alıntı: InsideR

quote:

Orijinalden alıntı: B_Experience

Türktelekom arkadaşlar için söylüyorum. Şimdi müşteri hizmetleri ile görüştüm. Şuan için kotada yazan değeriniz toplam data kullanımız olarak gözükecek. Bu demektir ki; gece 02-08 saatleri arasında yaptığınız kullanımda bu rakam içerisinde gözükecek. Yani içiniz rahat olsun, gece download yaptım burdaki rakam artıyor acaba kotamdan mı gitti derdine düşmeyiniz. Tekrar ediyorum şuan için kota sorgulamada gördüğünüz değer 24 saatlik kullanımınızdır.

bunun hıcbır mantıklı acıklaması yok

sımdı ben 50gb kotalı kullanıyorum

gece 02-08 arası 75gb ındırdım dıyelım

kotamda 75gb gorecegım

gunduz vakıtlerı kullandıgım ınternetı gormek ıstıyorum kı ay sonunda kadar ayarlayayım demı

nıye ıcımız rahat olacak benım acıkcası hıc rahat degıl

dıyelım kı sız cok ıyı takıp ettınız
    ayın 10unda net hızınız dusuruldu
    MT ı aradınız
    kotam dustu ama ben 2-8 arası download yaptım dıyeceksınız
    MT de sıze 2-8 arası download etmemıssınız dıyecek

Sonuc: husrannn

Aklı basında hıc kımsenın ıcının rahat olması gerektıgını dusunmuyorum
    okadar sure var sayac olayını ayarlasalardı

Biz nasıl ayarliyacaz kotamızı benim de 100gb

Şimdi ben gece 2-8 arası indirdiğim gb not mu tutayım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• o belgenin sahte oldugunu hic sanmiyorum. benzeri telekom ve kablonet icinde yayinlandi onlar dogruydu. yemezler superonline yemezler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yeni düzenleme bugün hayata geçtiği için oparatörler dakka bir gol bir zam yapmak istemeyeceklerdir çünkü insanlar bugün olduğu gibi karşı çıkarlardı. Şimdi biraz zaman geçsin ufak ufak yedire yedire yeni tarifeler altında zamlar gelecektir.

• 3arbar kullanıcısına yanıt
    Hem de muazzam ödemeler yapıyor. :D Direk olarak tek bir merkezi yok İnternet'in, özelliği de o. Yoksa şimdiye kadar içine etmişlerdi. :D TT gibi ama yurtdışında hizmet sağlayan firmalara ödeme yapıyor, çünkü trafiğini onların altyapıları üzerinden taşıyor. Internet değişim noktaları var, onlara ödeme yapıyor, belli yerlerde POP noktaları var, oralardaki veri merkezlerine vs. ödeme yapıyor; ucuz bir iş değil hani.
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.