Şimdi Ara

AKN ve KOTA'da önemli gelişmeler var | 19:00 Canlı Yayın (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
346
Cevap
2
Favori
20.101
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: donanımcı123

Süperonline tepkileri gördük tırstık geri adım attık demiyorda, çıkan belgeler sahte diyor.

Belgeler sahte :D

cem yılmazın gosterısınde bır lafı var

"uzay erıgı ,yersennnn"

ınsanları salak yerıne koymuyorlar mı
    ınsanı cıleden cırtartıyor bu durum

Canlı yayındada gorduk

Helal olsun turkcell
    bravo turkcell yazanları
  • Maç geç başlayacak galiba

Neyse; konuyu fazla sulandırmamak lazım... Vatandaş için "çok ciddi" bir durum...
  • Merhaba ,3 gündür canlı yayınlarınızı oğlum ile birlikte izledik. Verdiğiniz emeğe ve çabanıza sonsuz teşekkürler. İnşallah çabalarınız sayesinde kota illetinden kurtulacağız. Bu arada 4 yıldan beri Doping (fiber) kullanmaktayız. Şu anda sitesinde eski tarife bilgileri mevcut.

• Btk uyusun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • gb başına zam olayı yalanmıymış dostlar
  • Benim öncelikle anlamadığım şey bu uydu net kablo net türksat net hangisi bunların gerçek ismi bu 1. Bu İSS nin hangisi orjinal sitesi siz yayında turksatkablo.com.tr den bakıyorsunuz farklı bişey yazıyor ben kablonet.net ten bakıyorum farklı bişey yazıyor ?! Hangisine inanacaksın hangisi gerçek bunların abi iyice ortalık karıştı.

• hocam o değilde bu interneti nerden alıyorlar.misal türk telekom.bunun bir merkezi var mı?misal amerika türk telekoma sana internet vermiyorum diyebilir mi?türk telekom gelen paradan birilerine ödeme yapıyor mu?
  • İstikrar Kazandı !

• kaplo net boykot edelim . Mesut abi ilk adımı atar mısın ?

• Turkcelsüper online yalanlamış olabilir ama iki ay sonra zamları dayarsa hiç şaşırmam sonuçta btk tarifeleri şak diye onaylar
  • Demek ki bu ülkede hala insanların tepkileri bir şekilde karşılığını buluyor. Kendi adıma başta DH ve Webtekno olmak üzere; bu konu hakkında sesini yükselten herkese teşekkür ederim. 8 senedir DH üyesi olmaktan en çok gururlandığım anlardan birini yaşıyorum. Sağolun, var olun @Speed-Step @fx57

• Teşekkür ederim

Gayet aydınlatıcı ve bilgilendirici bir yayın olmuş...

Bazı sahte belgeler sürülmüş...
    (Ayrıntılar videoda zaten...)

Bu arada @Fx57 kulaklık tavsiyesi; hyperx cloud...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi murat204 -- 1 Mayıs 2017; 19:44:29 >
  • peki BTK KABLO NET'e ''ne yapıyosun arkadaş sen?'' neden demiyor?

• millet 1-0 iss

• ben kablonet tarafında bu tarifleri göremedim sitelerinde tam olarak nerede acaba?

videodan bakarak yazdım adresi fakat sayfa açılmadı?

https://www.turksatkablo.com.tr/internet-Tarifler
  • 8 seneden fazladır kablonet kullanıyorum. Eğer bu kota meselesi doğruysa sözleşmem bittiğinde direk süperonline geçeceğim.

• quote:

Orijinalden alıntı: dgo_cr7

quote:

Orijinalden alıntı: darkdevil35

quote:

Orijinalden alıntı: dgo_cr7

Ttnete gelmiş kota sistemi.
    Kotasız paketler ciddi zamlanmış.

Nerede yazıyor ttnet aynı fiyat.

nasıl aynı fiyat?
    ben ultranet limitsiz 165 mbps 100gb kullanıyorum 70 lira ödüyorum, ocak ayında aldım. şuan 93 tl.

Hocam ben 35 mb,100 gb akn var 72 liraydı hala aynı yeni yıldan beri,hızda kota dolunca 16 ya düşüyor.
  • Superonline tepkilerden dolayı geri adım attı muhtemelen ama biz tüketiciler açısından güzel oldu.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.