Şimdi Ara

AKN'siz 8Limitsiz hakkında

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
508
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Öncelikle aranıza katılmamın şerefine bir soruyla size merhaba demek istiyorum :D

Başlıkta görünen paket ile ilgileniyorum. Artık evden çalışacağım ve o yüzden AKN'siz pakete ihtiyacım var. 8 Mbitlik paket buldum. Şuan eve 14 Mbit geliyor. 8 tam olarak geleceğini düşünüyorum. İşveren minimum download 5 ve minimum 1 mbit upload istiyor. Upload biraz sorunlu 1 ila 0.90 gidip geliyor speedtest sitesinde.

Merak ettiğim 8 mbit hız ile neler yapılabilir? 8 ila 14 mbit arasında müthiş bir fark varmı? Bir diğer sorum IQ Plus kutudan, Stream sayfalarından ve Torrentten film izliyorum. Hız düşüşü etkilermi?

• hocam 8 Mbps kullanıyorum upload hızını hiç 1mbps görmedim 0.70 Mbps gördüm en yüksek aslında paket hızım 16 mbps'ye kadar
  • AKN siz ADSL paketlerde upload 1Mbit dir..
  • GORAX kullanıcısına yanıt
    diğer İss lerde 16/2 akn'siz paketler var onları tercih edebilirsiniz.
  • Teşekkürler bilgi için... Hangi İSS önerirsiniz?
  • Vala hocam akn siz paketlerde 1 mbps sabitliyorlar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • TTnet ve hükümetin hayvan gibi filtreleme uygulamaları nedeniyle 8mbitten ziyade 1-2mbit havası var. Son 1 yıldır youtubeda takılmadan 1080p video izleyebildiğimi hatırlamıyorum. Son zamanlarda 720 bile kötü. Hatta iki gündür hızın 256k ayarında youtube videoları 144p açılıyor. Altyapı rezalet. Upload denildiği gibi en fazla 0.7mbit falan. Özetle parasına göre rezalet, 3 aya taahhütüm bitiyor direk turkcell 25mbit fibere geçeceğim.
  • Lanet olası federaller desene

Ben yeni girdim ttnet'e. Kasımdan beri musterisiyim. Ama fiber yok bizde. Şöyle akksiz bişey olsa Süperonline da hemen geçeceğim. Çok yüksek fiyat ama işim gereği kullanmam gerekiyor.

Uydunet'e yazdım dönüş yapacaklar. En kötüsü onlara geçerim hat cekerlerse.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.