Şimdi Ara

AKK'den kurtulmak isteyenler. (Ana Konu - MTU ayarları vs) (229. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8.378
Cevap
175
Favori
789.075
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 227228229230231
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Beyler merhaba TTNet 8 Megabit Netlimitsiz 50GB akk kullanıyorum.Tp-Link TD854W Modeme sahibim malum adil kullanıma girdim steamden oyun çekiyordum. 300kb/s civarında geziniyor Mtu değerini 300 yaptığımda 580-480-380 gibi geziniyor hız bakıyorum millet 1.2 megabayta sabitlemiş sonuçta akk yokken bende öyle indiriyorum bana en uygun mtu değeri kaçtır saygılar...
  • quote:

Orijinalden alıntı: CXY07

Beyler merhaba TTNet 8 Megabit Netlimitsiz 50GB akk kullanıyorum.Tp-Link TD854W Modeme sahibim malum adil kullanıma girdim steamden oyun çekiyordum. 300kb/s civarında geziniyor Mtu değerini 300 yaptığımda 580-480-380 gibi geziniyor hız bakıyorum millet 1.2 megabayta sabitlemiş sonuçta akk yokken bende öyle indiriyorum bana en uygun mtu değeri kaçtır saygılar...

392 yap ve torente gir 1.2 mb falan torrent için geçerli sadece. Hat hızına sadece torrent indirme yaparken kavulursun mtu da

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • ardasevinc A kullanıcısına yanıt
    Hocam 392 yaptım bi dalgalanma söz konusu yeterince stabil değildi yarım saat içinde 10-15 değer denedim en son varsayılana aldım şu an akk geçerli değil
  • Merhaba arkadaşlar ben akk mağduru oldum bi baktım hız 300 lerde jdownloader kullanıyorum sonra bu konu geldi aklıma girdim hemen MTU 392 yapınca hız 750-650 arasına cıktı ama siteler acılmıyor, birde jdownloader bir link bitince diğer linke geçmiyor önerisi olan varmı acaba teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: brianck

attım

bana da pm atar mısın
  • 8 Megabit'e kadar Sınırsız Airtes RT-102 Modemler için en iyi MTU nedir ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: CrazyTeen98

Arkadaşlar Benim Modem Pikatel Combomax Bunun MTU ayarlarını nerden değiştiricez arayüzüne girdim ama bulamadım böyle bir değer lütfen yardımcı olunnnn

ilk sayfada vardı yahu

http://forum.donanimhaber.com/m_61434181/mpage_1/key_/tm.htm
  • 746
    692
    392
    400
    292
    651
    192

airties için başka ayar önerebilecek olan var mı ?
  • Asus dsl-n12e modemde mtu ayarını bulamadım, yokmu bu modemde?
  • Zte w300s için mtu rakamları nedir arkadaşlar ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bire kere işe yarayan değer diğer seferinde işe yaramıyor. Tp Link W8951ND kullananlar hangi değerleri kullanıyor?
  • Bende de enteresan bi durum var.1 haftadır AKK kotası dolmuş durumda ama torrentte dosya indirirken ilk önce 300-350kb lerde gezen hız yaklaşık 1gb indirdikten sonra 600-670kb a yükseliyor.Sanırım ttnetin sistemindeki bir açıktan kaynaklanıyor ve 2 saattir de hızda düşme olmadı artı MTU ayarı da işe yaramıyor bende :D
  • vertigo27 V kullanıcısına yanıt
    Ben de bugün torrentten dosya indirirken aynı durumla karşılaştım. Hız 4-6 mbit aralığında dalgalanıyor.
  • zyxel vmg3312 fibernet için uygun mtu varmıdır?
  • Ya İtalya'dan geldim burada ki bilgisayara Steam'da ki oyunları indirdim 3'e düştü hız bu ne saçmalık TTNET.
    AKK diye bir saçmalık uydurmuşlar yılın bütün zamanı milleti soyuyorlar bu ne kardeşim ya?

Paketim NETLIMITSIZ, böyle bir internet olacağını bilsem Türkiye'de internete bağlanmazdım
  • Bana da gönderebilir misiniz ?
  • Mtuyu değiştirdikten sonra bir torrent tam hızla iniyor, ikinci torrentte hız düşüyor, bunu çözebilen oldu mu?
  • işe yaramıyo diyen arkadaşlara,bazı türk torrent sitelerinde mtu işe yaramıyor, bilindik yabnacı torrent sitesinden 1mb/sn çekebiliyorum tabi her zaman olmuyor bazen çok uğraştırıyor,
    kullandığım mtu ayarları 100,300,392 airties modem
  • valla ben bir ayar buldum 4-5 aydır paso full hız çekiyorum airties 5340 ile şansıma modem mtu ile çok iyi uyuştu
  • Ne zaman 25 GB bir sey indirsem, 2 3 gunde kotam doluyor. Nasil istir anlamadim. Izledigim film, sarkilar,klipler sunlar bunlar hatta steam ve dota2 guncellemeleri de kotaya dahil ama yine de imkansiz.
  • 
Sayfa: önceki 227228229230231
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.