Şimdi Ara

AKK'den kurtulmak isteyenler. (Ana Konu - MTU ayarları vs) (228. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8.378
Cevap
175
Favori
789.078
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 226227228229230
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: brianck

buldugum yontemle ındırmede gezıntı de aynı 8mbit i görebılıyorum. pm attım püf noktasını

bana da atabilir misin
  • attım
  • Bana da pm atabilir misin?
  • quote:

attım

banada pm atarsan sevinirim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • MTU yönteminin işe yaradığını göstermek için yazdığım mesajlar bazı kişilerce farkkı yerlere çekilmiş. Karşısındakini tanımadan laf atmak/ aşağılamak ne kadar kolay. Şuncacık şeyle ego tatmini yapılabildiğini düşünebilmek bile, yazarak/konuşarak anlaşamayacağımızın ispatıdır. Bir daha bu kısma yazacak da değilim, isteyen MTU kullanır isteyen kullanmaz umursamayacağım artık.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • bana da pm atarmısın
  • Airtes RT-102 modemim var ve ben böyle bir ayar bulamadım ?
  • quote:

attım

Ben de alabilir miyim pm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi juzam1907 -- 21 Ağustos 2013; 17:35:56 >
  • arkadaşlar bu gün itibari ile akk yi doldurdum ve şu mtu olayını deneyeyim dedim bağlatım 20 megabit modem air 5650 mtu yu 192 byte yaptım en iyi hızı elde edebilmek için ve az 20 veya daha az seedli torrentlerde sonuç
     AKK'den kurtulmak isteyenler. (Ana Konu - MTU ayarları vs)
    çok seed olunca da 2.2 ila 2.6 mb arasında geziyor çoğunlukla da 2.4 mb oluyor yani nete çökçem
    edit: arkadaşlar tam 30 seedli bir torrente 2.4 mb/s hız yakaladım süper.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ardasevinc -- 22 Ağustos 2013; 14:30:47 >

• quote:

Orijinalden alıntı: ardasevinc

arkadaşlar bu gün itibari ile akk yi doldurdum ve şu mtu olayını deneyeyim dedim bağlatım 20 megabit modem air 5650 mtu yu 192 byte yaptım en iyi hızı elde edebilmek için ve az 20 veya daha az seedli torrentlerde sonuç
    çok seed olunca da 2.2 ila 2.6 mb arasında geziyor çoğunlukla da 2.4 mb oluyor yani nete çökçem

Bende işe yaramadıığ

• quote:

Orijinalden alıntı: Kanién

quote:

arkadaşlar bu gün itibari ile akk yi doldurdum ve şu mtu olayını deneyeyim dedim bağlatım 20 megabit modem air 5650 mtu yu 192 byte yaptım en iyi hızı elde edebilmek için ve az 20 veya daha az seedli torrentlerde sonuç

Bende işe yaramadıığ

Neden işe yaramadı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ardasevinc -- 21 Ağustos 2013; 19:01:45 >

• memlekete geldim akk li net var, 50gb doldu, torrentten mtu 392 yapıp indirme hızının yüzde 85 ini geri kazanıyordum
    ttnet ten aradılar +1 lira verin akk 100 olsun dediler tamam dedim şimdilik mtu yine rafa kalktı
  • quote:

Orijinalden alıntı: haymanali2006

memlekete geldim akk li net var, 50gb doldu, torrentten mtu 392 yapıp indirme hızının yüzde 85 ini geri kazanıyordum
    ttnet ten aradılar +1 lira verin akk 100 olsun dediler tamam dedim şimdilik mtu yine rafa kalktı

Ben 192 yapıyorum tam hıza erişmek için. beni de arasınlar

• Huawei ADSL'in kullanıcı adı ve şifresi nedir? Bir türlü modem ayarlarımı yapamıyorum bu yüzden.

...YARDIM EDİN LÜTFEN...
  • quote:

sadece torrnet temi son hız çekiyorsun. premium üyelikli filehost sitelerinden inermi?

• Mtu falan iyi hoşta benim hattım 16 megabit çekecek durumda ama paket 8 geçenlerde yarım saatliğine falan 12 gördüm ama bi ayarı varmı bu için vanaları yalama falan yapsak 29unda fibere geçiyorum zaten.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kingo_disco

quote:

sadece torrnet temi son hız çekiyorsun. premium üyelikli filehost sitelerinden inermi?

Sadece torrentde denedim idm de en fazla 1 mb indiriyor.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: kingo_disco

quote:

edit:arkadaşlar buyrun size 2.4 mb/s indiriyor hemde 30 seed var :D

Sadece torrentde denedim idm de en fazla 1 mb indiriyor.
    edit geldi
    edit 2: arkadaşlar şimdi 2.5 mb/s oldu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ardasevinc -- 22 Ağustos 2013; 14:32:01 >

• gentleman_ kullanıcısına yanıt
    Kullanıcı adı: admin
    Şifre: ttnet
  • Arkadaşlar Benim Modem Pikatel Combomax Bunun MTU ayarlarını nerden değiştiricez arayüzüne girdim ama bulamadım böyle bir değer lütfen yardımcı olunnnn
  • 
Sayfa: önceki 226227228229230
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.