Şimdi Ara

AKK'den kurtulmak isteyenler. (Ana Konu - MTU ayarları vs) (222. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8.378
Cevap
175
Favori
789.087
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 220221222223224
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • yenisi geldi ucmadan kullanin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bu zyxel modemlere hiç bi mtu olmuyor yaa. . =(
  • ttneti aramaya gelmiyor hemen 1.3 mbs ye sabitlediler antalyadaki interneti.
  • airties 5343 için bir değer var mı
  • MTU'yu değiştirince ne oluyorda kullanıcı AKK den kurtuluyor? MTU max transfer edilebilen paket boyutu ama bunu değiştirmek nasıl böyle bir sonuç doğuruyor? Bir türlü anlam veremiyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ozan301 -- 17 Temmuz 2013; 16:56:00 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozan301

MTU'yu değiştirince ne oluyorda kullanıcı AKK den kurtuluyor? MTU max transfer edilebilen paket boyutu ama bunu değiştirmek nasıl böyle bir sonuç doğuruyor? Bir türlü anlam veremiyorum.

muhtemelen pinglenen bayt boyutu 1400'den verilen değerlere düştüğü için her seferinde tekrar başa dönüyor. 1400'ü her yakalamaya çalıştığında sonsuz döngü oluşuyor olabilir.
  • 246 yapınca net olmuyor
  • Ttnet fiber kullanıp yapan var mı bi yardımcı olurmusunuz ? Bide modemin resmini yükledim ilgilenirseniz sevinirim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Uchihasasukee -- 18 Temmuz 2013; 14:22:59 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Archuduke

Ttnet fiber kullanıp yapan var mı bi yardımcı olurmusunuz ? Bide modemin resmini yükledim ilgilenirseniz sevinirim

modema ayrlarına bi baksana mtu diye bieşy var mı?çakma fibedir belki

• quote:

Orijinalden alıntı: montevo

quote:

Ttnet fiber kullanıp yapan var mı bi yardımcı olurmusunuz ? Bide modemin resmini yükledim ilgilenirseniz sevinirim

Akk aşmıyınca torentten 2.5 mb ile dosya indiriyorum mtu ayarlarına nerden bakabilirim bu konularda hiç bilgim yok :(

• quote:

quote:

quote:

Akk aşmıyınca torentten 2.5 mb ile dosya indiriyorum mtu ayarlarına nerden bakabilirim bu konularda hiç bilgim yok :(

modemin arayüzü varsa,mesela adsl modemelrde 192.168.1.1. yada 192.168.2.1 ile giriyoruz, ordaki ayarlara bi bak.çakma fiberse olaiblir bu iş.torrentda yine 1,1,5 mb yi görebilrisin

• quote:

quote:

quote:

quote:

modemin arayüzü varsa,mesela adsl modemelrde 192.168.1.1. yada 192.168.2.1 ile giriyoruz, ordaki ayarlara bi bak.çakma fiberse olaiblir bu iş.torrentda yine 1,1,5 mb yi görebilrisin

Dostum siteye girdiğimde böyle bir şey çıkıyor üyeliğim filan yok açamyorumda

• siz bu işlere baya uzaksınız galiba.ayrıca bu modemde olmuyor malesef.
  • İlgilendiğiniz için teşekkür ederim evet bu işlere baya bi uzağım :D en iyisi ayın sonunu beklemek :D
  • airties rt 102 de oluyor mu?
  • ASUS DSL-N12E bu model için yardımcı olacak arkadas varmı
  • Air5440 için MTU ayar yerini buldum. En uygun değer hangisidir ? Bende 1492 yazıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HectorBarbossa -- 19 Temmuz 2013; 1:16:24 >
  • MuratKayaa kullanıcısına yanıt
    Aynı modeme bende sahibim ama maalesef bir çözüm bulamadım. Modemin ayar sayfasında MTU girecek bir yer dahi yok...
  • quote:

Orijinalden alıntı: akirici

ben modemi halen almadım almayı planlıyorum yada bi ust modelını ama ayar yapılmıyorsa baska modellere yonelırım
  • 
Sayfa: önceki 220221222223224
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.