Şimdi Ara

Akıllı TV satın alma rehberi: 2500TL altına en başarılı modeller (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
244
Cevap
37
Favori
26.944
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ben 4k almak istiyorum, 4k blue ray izlemek icin.
    en ekonomik iş göre fp oranı yüksek hangisidir, onu kovalayım
  • 32'' veya 39'' uygun fiyatlı, görüntüsü iyi, marka farketmez led tv önerisine ihtiyacım var. Smarta falan gerek yok dahili uydu alıcısı olsun yeter.
  • O cihaza okadar para verecegine 49vlx 9650 alabilirsin elimde kapali kutu olarak mevcut arti o cihazdan ustun paneli 50 degil 100 hz ve malzeme kalitesi daha iyi ayrica hdr tavsiye ederim piyasasi 3600 basliga özel 2500 saygilar hürmetler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: BaTuRStyLe

quote:

Orijinalden alıntı: falcon57

quote:

Orijinalden alıntı: BaTuRStyLe

öncelikle lg leri geç.eskisi yenisi ikiside RGBW yani paneldeki pixel sayısı 4k standartlarını karşılamiyor.pixel dizilimleri tutarsız yani.uzun uzadıya anlatmayacağım nedir bu rgbw ile rgb farkı.gidin bir teknosa vatan vs mağazalarına anlatsınlar size.ama lg reyonuna değil tabi onlar ölümüne savunurlar rgb saçmalığını..Ben lg de çalışıyor olsam aynısını yapardım işleri sonuçta..Samsung k7000 modeli yurtdışında k6300 olarak satıldı.nerede eski 7000 ler nerede bu..vestel görüntü işlemcisi olmadığı için yoğun titreme yapar.kontrast yerlerde olduğu için saf kırmızı renk alamazsınız.grundig ise 40" s-pva paneldir.bazıları hasta olsada ben çok beğenmedim.eğer bulabilirseniz 2016 model vlx8600 serisinin 49" olanı çok king bir cihazdır.ips panel dir.philips in o modeli yerine 6501 olanını öneririm oda çok iyi bir cihazdır.kaldıysa eğee tabi oda 2016

Konu güzel, bence de sözlüğe dönmesin. bilenlerin bildiğini paylaşmasıdır önemli olan.
    kim hangi marka ile sorun yaşadıysa onu da anlatsın tabi. çünkü önemli olan sadece ürün değildir ürün sonrası da önemlidir. ürün yada marka tercihinde servis konusunu önde tutanlarda var bilin. ama konunun özü itibari ile baturstyle gibi arkadaşlar özellik paylaşımında bulunurlarsa herkes tercihlerini daha sağlıklı yaparlar diye düşünüyorum. Örneğin iyi tv alıp tv box ile akıllandırmakta çok mantıklı. dediğim gibi amaç fikirleri ortaya koyup isteyenin ihtiyaçları doğrultusunda değerlendirmesi

yaklaşık 10 yıl tv satışında çalıştım.artık başka iş yapıyorum.hayatım tv'ydi.ohh be kurtuldum en sonunda bu arada lg lerde sonu N ile biten modeller düz monitördür haberiniz ola..sonra süpriz olmasın

O zaman kardeş senden birşey rica edeceğim. şimdiki 32 ekran diğer odaya koyacağım (çünkü tüplü bozuldu . alacağım tv'yi salona koyacağım seyretme mesafem 3 metre oyun moyun oynamıyorum. bu bilgiler ışığında. elinde vermek istediğin en fazla 2500TL var ne alırsın? LG Philips Samsung Sony bu markalardan önerirsen sevinirim. (diğerlerinin servislerine güvenemediğim için yazmadım)

• falcon57 kullanıcısına yanıt
    herkes lg nin servislerinden şikayetçi bazı arkadaşlar vestel arçelik vs. markaların servislerinin çok daha iyi olduğunu söylüyor lg ye çokta güvenmeyin o konuda yani..tabi gidip 2500-3000tl de arçeliğe verin demem :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: RNNN

herkes lg nin servislerinden şikayetçi bazı arkadaşlar vestel arçelik vs. markaların servislerinin çok daha iyi olduğunu söylüyor lg ye çokta güvenmeyin o konuda yani..tabi gidip 2500-3000tl de arçeliğe verin demem :)

benim birader de LG düşmanı.. para vermem LG'ye der. ya philips ya samsung alır.. Arçelik, beko, vestel büyük konuşmuş olmayayım ama beyaz eşya dışında almam sanırım.
    aynı soruyu size de sorsam
    en fazla 2500TL var ne alırsın? yada hangi tvleri sıralarsın?

• falcon57 kullanıcısına yanıt
    hocam ben elektronik cihaz alırken bütçemi sonuna kadar zorlarım çünkü alınca yıllarca kullanıyorum aman yenisi çıktı değiştireyim bunu kafasında değilim :) o yüzden tv alınacaksa şuan doğru düzgün alınacak tv ler 5000tl den başlıyor altındaki tv ler benim gözümde 2017 yılında para verilip alınacak tv ler değil verilen her kuruşa yazık..ülkemizde doların durumu belli avrupadaki giriş seviyesi tv lere biz burda 3000tl para veriyoruz adamlar o modelleri tv diye alıp kullanmıyor :) şuan bu piyasada benim gözümde alınacak en düşük tv grundigleri falan saymazsak samsung mu7000 ama oda 50hz 8bit onada o kadar para verilmez kısacası ya servisi sağlam olan herhangi bi tv alın hiç ayrıntıya girmeyin yada bütçeyi zorlayıp düzgün bişey alın derim
  • quote:

hocam ben elektronik cihaz alırken bütçemi sonuna kadar zorlarım çünkü alınca yıllarca kullanıyorum aman yenisi çıktı değiştireyim bunu kafasında değilim :) o yüzden tv alınacaksa şuan doğru düzgün alınacak tv ler 5000tl den başlıyor altındaki tv ler benim gözümde 2017 yılında para verilip alınacak tv ler değil verilen her kuruşa yazık..ülkemizde doların durumu belli avrupadaki giriş seviyesi tv lere biz burda 3000tl para veriyoruz adamlar o modelleri tv diye alıp kullanmıyor :) şuan bu piyasada benim gözümde alınacak en düşük tv grundigleri falan saymazsak samsung mu7000 ama oda 50hz 8bit onada o kadar para verilmez kısacası ya servisi sağlam olan herhangi bi tv alın hiç ayrıntıya girmeyin yada bütçeyi zorlayıp düzgün bişey alın derim

Eyvallah, sağol.

• Bende LG 43UJ630V,UJ651V,ve Samsung 43KU7000 arasında kaldım.LG UJ6XX serisi,motion ve gecikme süresi konusunda KU7000'den daha iyi.Ama Samsung'un da LG'den iyi olduğu noktalar var.Doğrusu oldukça kararsız kaldım.TR'de ki KU7000'in aslında KU6300 olması da ayrı bir saçmalık.Firmaların sürekli,türlü cambazlıklarla tüketiciyi oyuna getirmesi,ve bunu istedikleri gibi yaparlarken kimsenin müdahale edememesi inanılmaz canımı sıkıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gümüş_süvari -- 22 Temmuz 2017; 16:19:24 >
  • gümüş_süvari kullanıcısına yanıt
    Ku7000 değil mu7000 i düşünün bari, o daha yeni.
    LG nin directled olması bir avantaj ama ips ekranı ve rgbw dizilimi olması kötü.
    Samsung mu7000 ise va panel ama edge led yani sızma riski yüksek. Bir de akıcılık zayıfmış.
    Aslında Sony 43xe7005 belki bunlardan iyidir ama kullanıcı yorumu yapan pek yok. Gerçi o da ips ve 50 hz ama diğerlerinden daha kaliteli olabilir.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

peki hocam bütçe yi zorladık 5000 tl ye sonradan pişman etmeyecek düzgün hangi model alınır.

• Lg 55uh615v kullanan yada üran özelliklerinden anlayan arkadaşlar tavsiye eder misiniz?

http://www.epey.com/televizyon/lg-55uh615v.html

• LG 55UJ630V 55" 140 Ekran 4K Uydu Alıcılı Smart LED TV

http://www.hepsiburada.com/lg-55uj630v-55-140-ekran-4k-uydu-alicili-smart-led-tv-p-HBV000005EL2B?magaza=enpazar

Şu tv alınır mı arkadaşlar sizce ?

• 55-55 arası 100 hz hdr uhd varmı geçen senelerin modelide olabilir yeterki fiyat/performansı üstün olsun

• quote:

Orijinalden alıntı: cardigans78

Lg 55uh615v kullanan yada üran özelliklerinden anlayan arkadaşlar tavsiye eder misiniz?

http://www.epey.com/televizyon/lg-55uh615v.html

Bu tv ile ilgili bir bilgim yok ama lguh650v nin görüntüsü çok soluk idi.bu arada sakın philips almayın servisi de merkezi de birbirinden beter.musteriye tüketici mahkemesine başvurursan başvur diyecek kadar kendilerini dokunulmaz sanan ukala bir firma ama Allahın izniyle tüketici mahkemesine vericem o Hollandalı Şark kurnazlarını .tv tavsiyeleri bölümüne yazdım yine yazıcam bunlar bana her türlü yalanı söylediler,gelen servis piyasada 55 tl olan akım korumalı prizi 120 tl ye, piyasada 25 tl olan askı aparatını 110 tl ye sattı.müsteriyi yolunacak kaz gören servisleri ve bol yalan söyleyen merkezini mahkemeye vericem Allahın izniyle.Almayın bunlardan bir şeyde Türk insanını salak yerine koymamayı öğrensinler.verdigim parada haram olsun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi satem -- 23 Temmuz 2017; 2:18:10 >

• quote:

hocam philipsler sorunlu 6000 serisinde sızma banding ne ararsan var işletim sistemi ağır takılmalar vs.. herkes teknik özellikleri kağıt üzerinde iyi diye kapış kapış aldı ama sonrasında başladılar forumda şurası şöyle burası böyle diye..yani sizdeki tv de sızma var diye lg yada samsungtada olacak diye düşünmeyin :) birde uj630v ile philips pus7002 de aynı videoları oynattım uj630v daha akıcıydı birde bu hareketli sahnelere çok takıyorsanız kesinlikle 100hz alın 50hz de hep bi eksiklik hissedeceksiniz akıcılıkta psikolojik birazda o gerçi :)

4 yıl önce aldığım 55etw60 Panasonic full hd tv nin 100 hz değeri vardı. Bu tv ler neden 50 hz lere geriledi ki?

• souledge S kullanıcısına yanıt
    Bunu ben de merak ediyorum.

• needacar kullanıcısına yanıt
    hocam tv ler gerilemedi aslında dolar çıkınca giriş seviye tv ler 2500-4000 aralığına gelmeye başladı ülkemize şuan 5000tl altında kampanyaları saymazsak alınacak 100hz tv yok piyasa böyle oluncada dediğiniz gibi 50hz tv lere dönmüşüz gibi oldu biraz :)
  • operadakises O kullanıcısına yanıt
    eğer 5500-5600tl çıkabilirseniz eksiksiz sony xe9005 alınıp yıllarca kullanılacak tv lerden onun dışında o fiyat aralığında 55mu8000 var alınacak gerçi oda neredeyse sony fiyatına geliyor boyut olarak 55 düşünüyorsunuz değilmi?
  • Akıllı TV almayın, aldırmayın. 4k sıradan ucuz bı TV alın yanına xiaomi box alin Miss. Smart TV hiçbir işe yaramaz sadece cebinizden daha çok para çıkışı olur. En kral smart TV yerine sıradan bir TV alın yanına xiaomi box alın kafanız rahat eder paranız cebinizde kalır. Smart TV de tarayıcı adamı verem eder. Tek çalışan YouTube ve netflix . Ama xiaomi box da ne istersen var tarayıcı bilgisayarla aynı uygulama desen playstore dolu oyun desen hepsi var . Sakın ha smart olsun diye tomarla para vermeyin .

• 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.