Şimdi Ara

Akıllı TV satın alma rehberi: 2500TL altına en başarılı modeller (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
245
Cevap
37
Favori
26.942
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • oraleteinanıyomben O kullanıcısına yanıt
    Finlux seg nasilsa telefunkende oyledir. Vestel markanin tv haklarini satin aldi. Kotu tv degil hatta bence cok mantikli ama fiyat olarak regal seg finlux hi level daha dusukken telefunken alinmaz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hi Level 48uhl950 1 seneyi geçti hala çok memnunum, 3d ,4k ,kablosuz Wifi ,smart,dlna herşey on numara.

• zaferap kullanıcısına yanıt
    Her zaman soylerim tv sektorunde vestel bu cizgisini korudugu surece f/p tartismasi yapilamaz

• VesVas V kullanıcısına yanıt
    http://m.n11.com/sunny-55-140-ek-curved-4ksmartwifidahili-uydu800hz-led-tv-P91024932

Bu ürün hakkındaki yorumunuz nedir hocam? 2 bin liraya maal etsek alınır mı sizce?

• quote:

Orijinalden alıntı: exponent

http://m.n11.com/sunny-55-140-ek-curved-4ksmartwifidahili-uydu800hz-led-tv-P91024932

Bu ürün hakkındaki yorumunuz nedir hocam? 2 bin liraya maal etsek alınır mı sizce?

ben de bu tv ile vestel arasında kaldım bilen varsa çok yardımcı olur

• exponent kullanıcısına yanıt
    Alınır tabi ki ancak Sunny grubunun anakartları meşhurdur, dahili uydu arızasını da çok duydum. Bu sebeple bu ürünü mutlaka akım koruyucu ile birlikte kullanmanız gerekir, genel itibariyle piyasada satılan sunny marka fhd ve hd ready'lerin performansı düşünüldüğünde 2000 tl bandında 140 ekran 4k curved smart kesinlikle alınır. Ses performansı ile sunny'lerde zayıftır. Pek çok modelinde rahatsız edecek derecede zayıf ancak tabi incelediğim modelleri genel olarak alt segmente hitap ettiğinden bu modelde daha iyi olduğunu farz ediyorum. Uydu alıcısı FHD destekli yani 4k fonksiyonunu ancak usb üzerinden izleyeceğiniz videolarda kullanabileceksiniz. Bu sebeple 4k olmasının size pek de bir faydası dokunmayacak bilginiz olsun yine fhd görüntü izleyeceksiniz. Android işletim sistemi önemli bir avantaj. Sehpa üzeri kullanacaksanız ve 4k yayın izlemek gibi bir beklentiniz yoksa, ses performansı önemli bir kriter değilse bu tv 2000 bandında düşünmeden alınır.

Flat/Düz ekran düşünüyorsanız tavsiyem tabi ki işçilik kalitesi ve yaygın servis ağı sebebiyle Hi-Level/Seg/Regal grubudur.

• VesVas V kullanıcısına yanıt
    @VesVasHocam Telefunken e puhu TV ve Netflix yükleniyor mu

• oraleteinanıyomben O kullanıcısına yanıt
    Evet Telefunken Vestel yazılımı kullandığı için Vestel Smart'ın desteklediği yazılımları kullanabiliyorsunuz ancak sürüm önemli tabi, tv'nin güncel yazılıma sahip olması gerekiyor. Satın alırken tv ile yüklü gelen yazılımın ne kadar güncel olduğunu kontrol etmenizi öneririm aksi takdirde servisten güncelleme isteyebilirsiniz.
  • Vestel Sunny ne arkadaşlar tavsiyem Lg'den şaşmayın en uygun ekonomik modeller Lg'de
  • samsung kesinlikle almayın derimm ... 46es8000 modeline zamanında 4000 üzerinde bir para verip aldım televizyonda sadece youtube uygulaması kullanıyordum şimdi youtube destegi çekmiş uygulama çalışmıyor.. 100 özellikten se bir youtube daha çok kullanıyordum..şikayetvar.com sitesindeki yorumları okuyun..
  • LG 43uj630v aldım yaklaşık bir haftadır kullanıyorum alacak arkadaşlarada tavsiye ederim.

Tek sorunu kanal silemiyorum.

• erol_9501 E kullanıcısına yanıt
    Bahsettiğiniz sorun şu konuyla ilgili olabilir:

https://support.google.com/youtube/answer/7379403?hl=tr

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • R34Lw0rd R kullanıcısına yanıt
    üstad film izlerken bellek hatası veriyormu
  • ztalan kullanıcısına yanıt
    Aynen bende akılsız olup paneli kaliteli 47" ve üzeri tv bakıyorum.

• 3344yusuf 3 kullanıcısına yanıt
    Hocam bize böyle akılsız bir panel önerebilir misiniz?

• Seg 55scu9600 alabilirsiniz . 1800 e Carrefour ve Kipa kampanya yapıyor bazen . Ben amcama aldım çok memnun lar . Beşiktaş Fenerbahçe maçını izlemistik birlikte görüntü güzel akıcı. 50hz va panel. Kasası biraz kalın sadece tek kusuru bu.

• quote:

Orijinalden alıntı: R34Lw0rd

LG 43uj630v aldım yaklaşık bir haftadır kullanıyorum alacak arkadaşlarada tavsiye ederim.

Tek sorunu kanal silemiyorum.

Güle güle kullanın.Kaça aldınız? Ekran parlaklığı bahsedildiği gibi düşük mü? Gündüz aydınlık ortamda rahat izleniyor mu?
  • 3344yusuf 3 kullanıcısına yanıt
    Bunu bir inceleyelim, 50hz üstü biraz zor herhal.

• gümüş_süvari kullanıcısına yanıt
    Sağolasın hocam ekran parlaklığı gayet iyi ayarlayabiliyorsun zaten 2400e aldım şuan aldığım yerde 2700 tl

• Selamlar konu sahibinin önerdiği Philips 43PUS6401 43"109 Ekran [4K] Smart LED TV alınır mı? Kötü yönü var mı?

• 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.