Şimdi Ara

Akıllı TV satın alma rehberi: 2500TL altına en başarılı modeller (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
245
Cevap
37
Favori
26.942
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    İnternette düzgün bir kaynak bulamadım tv ile alakalı da gerçek panel yenileme hızı kaç hz?
  • ideaidea İ kullanıcısına yanıt
    valla hocam bu konuda benimde pek fazla bilgim yok konu açarsanız daha sağlıklı bilgiler öneriler gelir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ideaidea

quote:

Orijinalden alıntı: RNNN

hocam bende araştırmıştım bu konuyu en mantıklısının on line ups veya kaliteli regülatör olduğu sonucuna vardım akım koruma prizlerininde pek bi işe yaramadığını öğrendim o sırada :)

Cevabınız için teşekkür ederim,
    prizler bana da bir işe yaramaz gibi geldi...
    tv'nin ihtiyacını karşılayacak, çok ses çıkarmayan ve ısınmayan, uygun fiyatlı bir ups veya regülatör tavsiyeniz var mı?
    az önce tv mi sipariş ettim, bu işi de bir an önce halletmem gerekiyor..
    online olanlarının fiyatı da oldukça yüksek... standart ups iş görmez mi, ne dersiniz
    Bir de kaç gücünde almalıyım bu cihazı..

Merhabalar ben köyde yaşıyorum. Her yıl yoğun kar yağışından 1 hafta elektiriğimiz gittiği oluyor. Bu yıl teller de koptu voltajdan dolayı evdeki lambalar patladı buzdolaplarından garip sesler geldi. Akım korumaları prizler elektirik kesme gibi herhangi bir koruma yapmadı. Ben de tunçmatiğin regülatörü var cihazlara gelen elektiriği keserek cihazları korudu, kendisine de bir şey olmadı. Benim gibi elektiriğin problemli olduğu bir yerde yaşıyorsanız regülatör kullanın iş görüyor :)

• quote:

Orijinalden alıntı: buuuurak87

quote:

Orijinalden alıntı: ideaidea

quote:

Orijinalden alıntı: RNNN

hocam bende araştırmıştım bu konuyu en mantıklısının on line ups veya kaliteli regülatör olduğu sonucuna vardım akım koruma prizlerininde pek bi işe yaramadığını öğrendim o sırada :)

Cevabınız için teşekkür ederim,
    prizler bana da bir işe yaramaz gibi geldi...
    tv'nin ihtiyacını karşılayacak, çok ses çıkarmayan ve ısınmayan, uygun fiyatlı bir ups veya regülatör tavsiyeniz var mı?
    az önce tv mi sipariş ettim, bu işi de bir an önce halletmem gerekiyor..
    online olanlarının fiyatı da oldukça yüksek... standart ups iş görmez mi, ne dersiniz
    Bir de kaç gücünde almalıyım bu cihazı..

Merhabalar ben köyde yaşıyorum. Her yıl yoğun kar yağışından 1 hafta elektiriğimiz gittiği oluyor. Bu yıl teller de koptu voltajdan dolayı evdeki lambalar patladı buzdolaplarından garip sesler geldi. Akım korumaları prizler elektirik kesme gibi herhangi bir koruma yapmadı. Ben de tunçmatiğin regülatörü var cihazlara gelen elektiriği keserek cihazları korudu, kendisine de bir şey olmadı. Benim gibi elektiriğin problemli olduğu bir yerde yaşıyorsanız regülatör kullanın iş görüyor :)

http://urun.n11.com/ups-ve-guc-kaynagi/powerful-1200va-avr-1012-otomatik-voltaj-regulatoru-P164836649
    bEN DE BUNU ALMAYI DÜŞÜNÜYORUM

• quote:

Orijinalden alıntı: Sah!n

Ben de tv'de "akıllı" ibaresinin saçma olduğunu düşünenlerdenim. En akıllı tv, hdmi girişine pc takılmış tv'dir bana göre.
    Fakat gel gelelim smart olmmayan 2500 tl altında 4k en az 49'' bir tv bulamadım. Var mı tavsiyeniz?

malesef hic arastirmadigim bir alan, oyle TV sevdalisi degilim, bu nedenle 32" bir monitorum var sadece. 4k, 50" bir monitor bulursam yenilemeyi dusunurum, ama dediginiz gibi. madem panel koyduk, smarti da ekleyelim, daha cok kazanalim diye is yapiyor adamlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: NetX

quote:

Orijinalden alıntı: *EKSeLaNS*

Vesteli gördükten sonra direkt kapattığım konudur.

Sözlüğe çevirdiniz iyice forumu..

... Konudur ne ya?

Ekşi yazarları bütün gün Dh ölücülerini makaraya sarıp yerden yere vururken, bizim kamiller de onlara özeniyor yok böyle birsey.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 1000 liraya kadar düşük bütçeli tv önerecek olan var mı ?

2-3 adet alınacak çok fazla bir şey beklenmiyor Türksat uydu ile izlenecek en fazla usb takılır, ps bağlanır vs yani çok performanslı kullanılmayacak.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • hakim bey kullanıcısına yanıt
    http://urun.n11.com/led-tv/sunny-woon-full-hd-43-200-mhz-109-ek-led-tvaski-aprt-P128342291

Fiyatı biraz geçiyor ama çek bulunursa olur gibi.

• Hocam bu işlerden pek anlamıyorum, A101 e sürekli gelen hi-level tv lerden iyi midir ?

• *EKSeLaNS* kullanıcısına yanıt
    Grundiği görünce kapatman gereken konuydu aslında.

• hakim bey kullanıcısına yanıt
    Kullanıcı yorumlarına bakmak gerekir. Kağıt üzerinde teknik bakımdan iyi görünen tv, görüntü yönünden üzebilir.

Linkini verdiğim ürün, 43" FHD olarak gördüğüm en uygun tv.

• Arkadaşlar 2000 Tl ye 4K ve smarti iyi olan bir televizyon tavsiye eder misiniz?

• bahadırgs B kullanıcısına yanıt
    Samsung 40KU7000 modeline bakabilirsin. Ben de bunu almayı düşünüyorum.

• B_O_S_S kullanıcısına yanıt
    Selamlar 49 bakiyorsaniz size alabileceginiz en iyi cihazi verebilirim magaza fiyati 3600 49vlx9650 model 100 hz hdr ips yazilimsal hz side 1900 civari baktigin modeller cok hantal ise yaramaz giris seviye cihazlar kapali kutu olarak elimde mevcut normalde 2800 dusunuyorum ama baslik 2500 se size bütçenize gore cihazi verebilirim 1100 lira indirimli olarak sifir ve 3 sene garantili saygilar

• Merhabalar 2500 tl ye satilik grundig 49vlx9650 model cihaz elimde mevcuttur sifiri teknoloji magazalarinda 3600 dur gercek 100 hz yazilimla 1900 hz ips panele sahip hdr 4k dts sound ozellikli cihazdir 3 sene garantili olup sifir kapali kutudur ilgilenenler mesaj atabilirler yazik gunah 40 42 bombos cihazlara 2 bin 2500 para vermeyin akil kari degil bahsettiginiz cihazlarin hicbirisi 100 hz değil saygilar

• quote:

Orijinalden alıntı: BaTuRStyLe

öncelikle lg leri geç.eskisi yenisi ikiside RGBW yani paneldeki pixel sayısı 4k standartlarını karşılamiyor.pixel dizilimleri tutarsız yani.uzun uzadıya anlatmayacağım nedir bu rgbw ile rgb farkı.gidin bir teknosa vatan vs mağazalarına anlatsınlar size.ama lg reyonuna değil tabi onlar ölümüne savunurlar rgb saçmalığını..Ben lg de çalışıyor olsam aynısını yapardım işleri sonuçta..Samsung k7000 modeli yurtdışında k6300 olarak satıldı.nerede eski 7000 ler nerede bu..vestel görüntü işlemcisi olmadığı için yoğun titreme yapar.kontrast yerlerde olduğu için saf kırmızı renk alamazsınız.grundig ise 40" s-pva paneldir.bazıları hasta olsada ben çok beğenmedim.eğer bulabilirseniz 2016 model vlx8600 serisinin 49" olanı çok king bir cihazdır.ips panel dir.philips in o modeli yerine 6501 olanını öneririm oda çok iyi bir cihazdır.kaldıysa eğee tabi oda 2016

Konu güzel, bence de sözlüğe dönmesin. bilenlerin bildiğini paylaşmasıdır önemli olan.
    kim hangi marka ile sorun yaşadıysa onu da anlatsın tabi. çünkü önemli olan sadece ürün değildir ürün sonrası da önemlidir. ürün yada marka tercihinde servis konusunu önde tutanlarda var bilin. ama konunun özü itibari ile baturstyle gibi arkadaşlar özellik paylaşımında bulunurlarsa herkes tercihlerini daha sağlıklı yaparlar diye düşünüyorum. Örneğin iyi tv alıp tv box ile akıllandırmakta çok mantıklı. dediğim gibi amaç fikirleri ortaya koyup isteyenin ihtiyaçları doğrultusunda değerlendirmesi

• quote:

Orijinalden alıntı: xenofx

yılda 250-350 liraya tv kiralamak ister misiniz ? yapılan iş bu. 10 yıl bile dayanmıyor. var mı mesela 10 yıl önceki lcd tv sini hala kullanan? veya hala çalışır durumda olan? optimum ürünü alın arkadaş. bizim iphone7 yada 3500-4000 bin liralık tv alma lüksümüz yok. 2500 bile çok. 1000 lira civarında çokça cihaz var.

ben hala tüplü vestel kullanıyorum
  • cemaybk C kullanıcısına yanıt
    Pm attim

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: falcon57

quote:

Orijinalden alıntı: xenofx

yılda 250-350 liraya tv kiralamak ister misiniz ? yapılan iş bu. 10 yıl bile dayanmıyor. var mı mesela 10 yıl önceki lcd tv sini hala kullanan? veya hala çalışır durumda olan? optimum ürünü alın arkadaş. bizim iphone7 yada 3500-4000 bin liralık tv alma lüksümüz yok. 2500 bile çok. 1000 lira civarında çokça cihaz var.

ben hala tüplü vestel kullanıyorum

verdiğin ücretin sonuna kadar hakkını alıyorsun işte ne güzel.

• quote:

Orijinalden alıntı: falcon57

quote:

Orijinalden alıntı: BaTuRStyLe

öncelikle lg leri geç.eskisi yenisi ikiside RGBW yani paneldeki pixel sayısı 4k standartlarını karşılamiyor.pixel dizilimleri tutarsız yani.uzun uzadıya anlatmayacağım nedir bu rgbw ile rgb farkı.gidin bir teknosa vatan vs mağazalarına anlatsınlar size.ama lg reyonuna değil tabi onlar ölümüne savunurlar rgb saçmalığını..Ben lg de çalışıyor olsam aynısını yapardım işleri sonuçta..Samsung k7000 modeli yurtdışında k6300 olarak satıldı.nerede eski 7000 ler nerede bu..vestel görüntü işlemcisi olmadığı için yoğun titreme yapar.kontrast yerlerde olduğu için saf kırmızı renk alamazsınız.grundig ise 40" s-pva paneldir.bazıları hasta olsada ben çok beğenmedim.eğer bulabilirseniz 2016 model vlx8600 serisinin 49" olanı çok king bir cihazdır.ips panel dir.philips in o modeli yerine 6501 olanını öneririm oda çok iyi bir cihazdır.kaldıysa eğee tabi oda 2016

Konu güzel, bence de sözlüğe dönmesin. bilenlerin bildiğini paylaşmasıdır önemli olan.
    kim hangi marka ile sorun yaşadıysa onu da anlatsın tabi. çünkü önemli olan sadece ürün değildir ürün sonrası da önemlidir. ürün yada marka tercihinde servis konusunu önde tutanlarda var bilin. ama konunun özü itibari ile baturstyle gibi arkadaşlar özellik paylaşımında bulunurlarsa herkes tercihlerini daha sağlıklı yaparlar diye düşünüyorum. Örneğin iyi tv alıp tv box ile akıllandırmakta çok mantıklı. dediğim gibi amaç fikirleri ortaya koyup isteyenin ihtiyaçları doğrultusunda değerlendirmesi

yaklaşık 10 yıl tv satışında çalıştım.artık başka iş yapıyorum.hayatım tv'ydi.ohh be kurtuldum en sonunda bu arada lg lerde sonu N ile biten modeller düz monitördür haberiniz ola..sonra süpriz olmasın

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.