Şimdi Ara

Akbank Tosla [ANA KONU]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
6.466
Cevap
342
Favori
745.054
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
41 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Akbank’ın yeni uygulaması “Tosla” lansmanı henüz yapılmamış, ancak ücretsiz para gönderme vs özellikleri var. Enpara benzeri mi tam anlamadım, çok ayrıntı yok. Akbank’ta eft ücretinin 9 liraya kadar çıktığını görmemle birlikte bu uygulama sıcak olabilir. App store ve play store da uygulamasından incelenebilir.

Akbank Tosla [ANA KONU] Akbank Tosla [ANA KONU] Akbank Tosla [ANA KONU]
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• Merak eden arkadaşlar için nerelerde kullanılır ne işe yarar bir özet geçeyim ..

Öncelikle uygulamanın teması uygulamayı kullananlar arasında para istemek ve göndermek .

Şöyleki bu uygulamayı arkadaş çevrem ve ben sık kullanıyoruz . Her akşam bir mekana oturur ders sohbet vs yapar ödemeye gelince tek tek uğraşmak yerine uygulamada kişilere bölerek parayı tek bir hesapta topluyoruz .

Mesela Akbankın temassız kampanyası için hepimiz birisine gönderip onun harcamalarına destek olarak kampanyalardan yararlanmasını sağlıyoruz .

Para istemek de göndermek ücretsiz hiç bir sıkıntı yok burada ama asıl sorun şurada çıkıyor tosla hesabınızdaki parayı akbank hariç bir bankaya çekmek istediğinizde paranızdan 6-7 saat uzak kalıyorsunuz (bu sürenin 25 güne kadar uzadığını da yazmış bir forumdaş ) bu nedenle paranızı uygulama üzerinden çekmenizi tavsiye etmem (akbank hesabı hariç akbank hesabına 2 saniyede geçiyor )

Şimdi gelelim tosla karta . Hocalarım açıkçası bu kartın avantajı her atm den ücretsiz para çekebiliyor olmanız (PARA YATIRMA ÖZELLİĞİ YOK ) yukarıda yine bir forumdaşımız akbank atm sinden de para yatıramadığını söylemiş ki çok normal bu kart ile para yatıramıyorsunuz zaten .

Kendimden örnek vermek istiyorum çoğunlukla YapıKredi bankasında param oluyor ve bunu hafta içi hafta sonu fark etmeksizin çekmek durumunda kaldığımda bu tutarı tosla hesabıma yüklüyor tosla kart ile beraber istediğim atm üzerinden günde 2000 lira çekme limitli olarak çekebiliyorum ..

+ larsanız veya başlığa eklerseniz herkesi bilgilendirmiş oluruz :)
  • Yüklemeye karşılık bir şey versin öyle yüklerim ;-)
  • Uygulama akbankin degil ki
  • Akbankın olduğuna dair hiçbir ibare yok.
    https://tosla.com/
    Sitesinde bddk yetkili kuruluş logosu var ama güven vermedi.
    Dikkatli olmak lazım...
  • Akbank genel müdürünün bu ayki capital dergisindeki röportajından gördüm ben de...
    Akbank Tosla [ANA KONU]
  • Sağlam bir kazığa toslama şansınız var, dikkat.
  • Beklemek lazım kampanya dönemi ilk girene puan verirler
  • Arkadaslar haklı bekleyelim davet etsinler puanları gorelim
  • Bekleyelim.
  • Fastpay tarzı bir şey olabilir. Kampanyalar i bi görelim bakalım
  • İnnial gibi bişey mi olacak acaba, onun sanalı
  • papara ininal gibi bir uygulama. Bi faydası yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi berkay956 -- 4 Ağustos 2019; 15:14:49 >
  • uygulama yayıncısı aköde,tosla ismi de akbankın tescil ettiği markalardan biri,büyük ihtimalle akbankın enpara versiyonu.
    https://www.akbank.com/tr-tr/Yatirimci-iliskileri/Documents/Izahname-ve-Sirkuler/Ek_1_Banka_Adina_Tescilli_Olan_Markalarin_Listesi.pdf
  • Tosla derken? Davar mıyız biz, kime toslayacağız? Bulduğu isme bak. :)
  • Takipteyim
  • quote:

Orijinalden alıntı: glory34

Tosla derken? Davar mıyız biz, kime toslayacağız? Bulduğu isme bak. :)
  • Aslında ekşi sözlükte 4. ayda konusu açılmış. Birkaç aydır kullanılan bir uygulama.
    Lansmanı ise eylül ekim gibi yapılacakmış.
    Ayrıca uygulamanın akbanka ait olduğu ortada.
    Bu da 1.aydaki haber:

https://webrazzi.com/2018/01/19/akbank-elektronik-para-ve-odeme-hizmetleri-sirketi-kuruyor/amp
  • 9 TL EFT ücreti alıyorsa çalışmayın abi.
    Şu zamanda bu kadar alternatif varken hala eft havale ıvır zıvır şeyler için ücret odeyebleri gerçekten anlamıyorum.
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.