Şimdi Ara

Akbank Tosla [ANA KONU]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.757
Cevap
255
Favori
432.276
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 7 sa. önce
  • Cevaplayan Üyeler 988
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 3
  • Ortalama Mesaj Aralığı 5 saat 56 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 2
  • Favoriye Eklediklerim 255
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • yagmur2780 (79 mesaj) Johny Constantine (66 mesaj) SYLAS (63 mesaj) ByBaterist (56 mesaj) davetsiz07 (45 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (1470 mesaj) Mobil (1022 mesaj) Mini (416 mesaj) Uygulama (424 mesaj) (123 mesaj) (301 mesaj)
  • @
26 oy
Öne Çıkar
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    1 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    Akbank’ın yeni uygulaması “Tosla” lansmanı henüz yapılmamış, ancak ücretsiz para gönderme vs özellikleri var. Enpara benzeri mi tam anlamadım, çok ayrıntı yok. Akbank’ta eft ücretinin 9 liraya kadar çıktığını görmemle birlikte bu uygulama sıcak olabilir. App store ve play store da uygulamasından incelenebilir.

< Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• Merak eden arkadaşlar için nerelerde kullanılır ne işe yarar bir özet geçeyim ..

Öncelikle uygulamanın teması uygulamayı kullananlar arasında para istemek ve göndermek .

Şöyleki bu uygulamayı arkadaş çevrem ve ben sık kullanıyoruz . Her akşam bir mekana oturur ders sohbet vs yapar ödemeye gelince tek tek uğraşmak yerine uygulamada kişilere bölerek parayı tek bir hesapta topluyoruz .

Mesela Akbankın temassız kampanyası için hepimiz birisine gönderip onun harcamalarına destek olarak kampanyalardan yararlanmasını sağlıyoruz .

Para istemek de göndermek ücretsiz hiç bir sıkıntı yok burada ama asıl sorun şurada çıkıyor tosla hesabınızdaki parayı akbank hariç bir bankaya çekmek istediğinizde paranızdan 6-7 saat uzak kalıyorsunuz (bu sürenin 25 güne kadar uzadığını da yazmış bir forumdaş ) bu nedenle paranızı uygulama üzerinden çekmenizi tavsiye etmem (akbank hesabı hariç akbank hesabına 2 saniyede geçiyor )

Şimdi gelelim tosla karta . Hocalarım açıkçası bu kartın avantajı her atm den ücretsiz para çekebiliyor olmanız (PARA YATIRMA ÖZELLİĞİ YOK ) yukarıda yine bir forumdaşımız akbank atm sinden de para yatıramadığını söylemiş ki çok normal bu kart ile para yatıramıyorsunuz zaten .

Kendimden örnek vermek istiyorum çoğunlukla YapıKredi bankasında param oluyor ve bunu hafta içi hafta sonu fark etmeksizin çekmek durumunda kaldığımda bu tutarı tosla hesabıma yüklüyor tosla kart ile beraber istediğim atm üzerinden günde 2000 lira çekme limitli olarak çekebiliyorum ..

+ larsanız veya başlığa eklerseniz herkesi bilgilendirmiş oluruz :)
    9 TL EFT ücreti alıyorsa çalışmayın abi.
    Şu zamanda bu kadar alternatif varken hala eft havale ıvır zıvır şeyler için ücret odeyebleri gerçekten anlamıyorum.
    Bu kart için ayrı bir pos cihazı koyarlar. Adına da TOS cihazı derler. Kafa atarak, Toslayarak ödeme diye bizimle t.şak geçerler. Alnının ortasına ENAYİ yazıp TOS cihazına burayı denk getirenlerden de eft ve kart ücreti almazlar. Ben ikna oldum sıcak fırsatmış ;)
  • Uzaklaştırılmış 6 gün cezanın, 5 gün 11 saat 30 dakika kadarı kaldı.
    Yüklemeye karşılık bir şey versin öyle yüklerim ;-)
  • Çavuş
    93 Mesaj
    Uygulama akbankin degil ki
  • Onbaşı
    26 Mesaj
    Akbankın olduğuna dair hiçbir ibare yok.
    https://tosla.com/
    Sitesinde bddk yetkili kuruluş logosu var ama güven vermedi.
    Dikkatli olmak lazım...
    |
    |
  • Er
    1 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    Akbank genel müdürünün bu ayki capital dergisindeki röportajından gördüm ben de...
    |
    |
  • Yarbay
    8347 Mesaj
    Sağlam bir kazığa toslama şansınız var, dikkat.
  • Yarbay
    14306 Mesaj
    Beklemek lazım kampanya dönemi ilk girene puan verirler
    |
    |
  • Teğmen
    222 Mesaj
    Arkadaslar haklı bekleyelim davet etsinler puanları gorelim
    |
    |
  • Kurmay Yarbay
    2589 Mesaj
    Bekleyelim.
    |
    |
  • Onbaşı
    37 Mesaj
    Fastpay tarzı bir şey olabilir. Kampanyalar i bi görelim bakalım
    |
    |
  • Binbaşı
    1011 Mesaj
    İnnial gibi bişey mi olacak acaba, onun sanalı
    |
    |
  • Binbaşı
    1021 Mesaj
    papara ininal gibi bir uygulama. Bi faydası yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi berkay956 -- 4 Ağustos 2019; 15:14:49 >
    |
    |
  • Yüzbaşı
    303 Mesaj
    uygulama yayıncısı aköde,tosla ismi de akbankın tescil ettiği markalardan biri,büyük ihtimalle akbankın enpara versiyonu.
    https://www.akbank.com/tr-tr/Yatirimci-iliskileri/Documents/Izahname-ve-Sirkuler/Ek_1_Banka_Adina_Tescilli_Olan_Markalarin_Listesi.pdf
    |
    |
  • Yüzbaşı
    763 Mesaj
    Tosla derken? Davar mıyız biz, kime toslayacağız? Bulduğu isme bak. :)
  • Binbaşı
    1503 Mesaj
    Takipteyim
    |
    |
  • Yüzbaşı
    945 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: glory34

Tosla derken? Davar mıyız biz, kime toslayacağız? Bulduğu isme bak. :)
    |
    |
  • Er
    1 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    Aslında ekşi sözlükte 4. ayda konusu açılmış. Birkaç aydır kullanılan bir uygulama.
    Lansmanı ise eylül ekim gibi yapılacakmış.
    Ayrıca uygulamanın akbanka ait olduğu ortada.
    Bu da 1.aydaki haber:

https://webrazzi.com/2018/01/19/akbank-elektronik-para-ve-odeme-hizmetleri-sirketi-kuruyor/amp
    |
    |
  • Yarbay
    3344 Mesaj
    9 TL EFT ücreti alıyorsa çalışmayın abi.
    Şu zamanda bu kadar alternatif varken hala eft havale ıvır zıvır şeyler için ücret odeyebleri gerçekten anlamıyorum.
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
valorant points
valorant vp
Webtures SEO;SEO Nedir?
Sohbet
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR5
0,247
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.