Şimdi Ara

Akbank Tosla [ANA KONU] (88. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.493
Cevap
344
Favori
747.755
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
41 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8687888990
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Yetkilisi falan var mı bu forumda ?

• 20 kasımda yaptığım Cerrefour harcamasına 20 lira iade gelirken;
    25 kasımdaki harcamaya iade gelmedi. (başka bir tosla kart)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • carrefour 20 lira iade geldi

• D&R dan kart almıştım kart ücret iadesi kampanyasında D&R yazmıyordu fakat bugün 5 TL kart ücreti geldi

• haftasonu tosla hesabından akbank hesabına transfer oluyor mu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 100e 30 iyiydi 125e 25 olmamış

• Yanlış hesaba para gönderimi sebebiyle müşteri hizmetleri ile görüştüm karşı tarafa ulaştılar parayı tosla aköde hesabına atmasını rica ettiler buraya kadar sıkıntı yok yaklaşık 1 ay oldu bana gelen giden olmadı müşteri hizmetlerini arıyorum bildirildi kısa sürede ödeme yapılacak tarafınıza diyip geçiyorlar

• Saniyesinde.

• Geçen ay 3 arkadaş daveti yapmıştım 1 tanesi için 4 tl aldık,aynı şekilde ablamda 4 kişi davet etti 1 kişi için ödeme aldı. Var mı eksik alan bu şekilde. Nereye başvurmam gerekiyor yoksa beklemeli miyim gelir mi?

• yagmur2780 kullanıcısına yanıt

bende 4 kişi davet ettim. 2 kişi için yatırmışlar.

• Çok güvenmeyin bunlara steamden oyun alacaktım parayı düştü 47 lira oyunu almadı sorunun toslada olduğu anlaşıldı ama bir ayı geçti hala geri dönüş olmadı paraya çöktüler. Bi defasındada 20 lira attım akbanktan para geçmedi aradım bir haftada anca çözdüler ya 2 bin lira atsaydım bunlarla uğraşılmaz
  • Hediye gelen paranın silineceği mevzu olduğunda Tosla bir bildirimde bulunuyor mu?

• Tugi136 T kullanıcısına yanıt

Sadece kredi kartı ile alımlarında geçerli kampanya. Tosla da bir kredi kartı değil.

Akbank Tosla [ANA KONU]
  • yagmur2780 kullanıcısına yanıt
    Müşteri hizmetlerine yazın uygulamadan, bende 1 ayda anca yatırdılar ama .
  • oceannn12 kullanıcısına yanıt

En sinir olduğum durum . Yapıyorlar madem kampanya neden müşteri işin peşinden koşmak zorunda kalıyor ki?.. Teşekkür ederim yazayım inş yatırırlar

• enpara banka kartımla tosla hesabıma 25,00 liralık yükleme yapmak istedim uygulama içinden. Enpara'dan sms'le gelen 3d şifreyi de girdikten sonra tosla uygulaması anasayfaya döndü ve yüklemeyi yapmadı.

25 TL uçtu gitti, ne karşıya gitti ne bana geri döndü.

Tosla "işlem başarısız görünüyor, para bize geçmemiş" diyor

Enpara "işlemde bir sorun yok karşı tarafa geçmiş olması lazım" diyor.

QNB Finansbank'a harcama itirazında bulundum, haber bekliyorum. Olayın gidişatına göre Tosla maceramı sonlandırıp BDDK TCMB ne varsa şikayet etmeyi düşünüyorum.

• ege1903 E kullanıcısına yanıt
    İŞLEM ne zaman yaptınız hocam,, ben sabah enpara ile hscb kartıma kart borcu ödedim para gitti,, karşı taraf da hareket yok,, sanırım enpara da bugün bi sorun vardı,, işlem gerçekleşti görünüyormuş enpara da,, fakat hsbc bize bu ücret gelmedi diyor

• yok benimki geçen haftaydı, Tosla'ya girişte sorun yaşanan bir akşamdı. enpara'da sorun yoktu.

• Başka birinin banka kartından kendi toslama para yükleyebilir miyim ?
  • alperzengin kullanıcısına yanıt

olmuyor. Bugün bana arkadaşım eft yaptı. Bana gelmedi karşı tarafa iade de olmadı. Sadece kendi banka hesabımızdan toslaya para atabiliyormuşuz.

• 
Sayfa: önceki 8687888990
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.