Şimdi Ara

Akbank Tosla [ANA KONU] (89. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6.464
Cevap
342
Favori
744.739
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
41 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8788899091
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • tosla ile sanal kart oluşturabiliyor muyuz? kart gelmeden alışveriş yapmak istiyorum da.

• asertyu kullanıcısına yanıt

Şu an öyle bir opsiyon yok maalesef

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • turkishairboy T kullanıcısına yanıt
    Eyvallah hocam.
  • neozine kullanıcısına yanıt

o zaman alışveriş için kartı beklemek lazım değil mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: alperzengin

Eyvallah hocam.
    O arkadaş hesaptan bahsediyor yanlış söylemiş. Başka birinin kartıyla oluyor mu onu bilmiyorum ama.

Not: verilen bilgi doğru ama
    quote:

Başka birinin banka kartından kendi toslama para yükleyebilir miyim ?
    sorusuna verilen cevap bu olduğu için yanlış söylemiş oluyor. Kartla yüklemelerde yapılan işlem internet alışverişi olarak geçiyorsa kartın kimin adına olduğu önemli olmuyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kampanyaavcı -- 8 Aralık 2020; 18:2:25 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kampanyaavcı kullanıcısına yanıt

Tam olarak neresi yanlış?

Akbank Tosla [ANA KONU]

alperzengin adlı kullanıcının sorduğu soruyu tekrar dikkatli şekilde okursanız anlarsınız hocam
  • asertyu kullanıcısına yanıt
    Teknosa, D&R ya da Carrefoursadan alıp hemen kullanabilirsiniz hocam
  • alperturgutb A kullanıcısına yanıt

Sordugu sorunun cevabi nedir size gore?

ben okudum ve cevapladim.

Olmuyor.

Sorduğu sorunun cevabını bilmiyorum muhtemelen o da hayır dır ama sizin cevabını verdiğiniz soru şu; farklı birinin banka hesabından havale ile kendi tosla hesabıma yükleme yapabilir miyim?
    Bu fotodaki seçeneğin alt kısmında bulunan banka kartı ile bakiye yüklemekten bahsetmiş arkadaş, başkasına kayıtlı kartla olur mu diyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: yagmur2780

En sinir olduğum durum . Yapıyorlar madem kampanya neden müşteri işin peşinden koşmak zorunda kalıyor ki?.. Teşekkür ederim yazayım inş yatırırlar

Tavsiye ettiğiniz kişi link'i açıp uygulamayı ilk defa indiriyor olmalı, var olan uygulamada yeni kullanıcı oluşturursanız puan gelmeyebilir...
  • Başkasına ait kart ile para yükleyebilirsiniz öyle bir kısıtlama yok.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Getir ve banabi yattı

• Yarım saat canlı yardıma bağlanmayı bekledikten sonra sonunda net bir cevaba ulaşabildim.

Her kullanıcı sadece Kendi adına banka hesapları/kartları ile işlem yapabilir.Tosla ıbanı tektir ve TCKN ile ayrışır. Bu sebep ile bir başkası sana, sende bir başkasına ıban ile para gönderimi yapamazsın .Başkasının kartı ile yükleme sağlanmamaktadır

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alperzengin -- 8 Aralık 2020; 19:57:7 >
  • alperzengin kullanıcısına yanıt

Hesabımda 3 farklı kişiye ait kartlar tanımlı, hepsi ile para yükledim yanlış bilgi vermişler.

Ayrıca genel olarak banka/kredi kartları üstündeki ismin alışverişlerde bir önemi yok, o ismi sallasan da alışveriş yapabilirsin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi b0Ni -- 8 Aralık 2020; 19:59:20 >
  • 50tl getir 20 tl banabi vardı iade yattı suan

• Bana da netflix yatmis getir ve banabiden ses soluk yok
    Edit: yatan getir ve banabiymiş. Yemeksepeti sayiliyor sanmistim ama sayilmiyormuş ogrenmis olduk

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lazz48 -- 8 Aralık 2020; 20:45:32 >
  • tubytube kullanıcısına yanıt

Hayır ilk defa indirmişti

• 
Sayfa: önceki 8788899091
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.